PDA

Zobacz pełną wersję : Dłonie ^^



HellKnight
03-07-08, 14:27
Witam. Mam pytanie. Chce powiększyć rozmiar swoich dłoni i ogólnie całej ręki od nadgarstka do łokcia. Przy ćwiczeniach na bic i tric urosła mi ręka przy łokciu, ale w nadgarstku dalej mam rękę jak zapałkę xd Jakie ćwiczenia wykonywać ? Ćwiczyć dłoń na ściskaczu i zginać nadgarstki z hantlami czy jak ?

Hulk
03-07-08, 14:31
uginanie nadgarstkow ze sztangielka lub "nawijanie"

lukemaster
03-07-08, 16:01
ej ale nadgarstków nie poszerzysz...to z wiekiem rozną kosci..to nie mięsien

Hulk
03-07-08, 16:05
sadze, ze mu chodzi raczej o przedramiona...

pacos
03-07-08, 21:25
Tak, tylko nie umie ich nazwać xD

Ćwiczenia na przedramiona z hantlami nadchwytem i podchwytem aż do pieczenia, ja tak robie.
Ściskacz może być

MhL
03-07-08, 22:36
Dlon tez mozna wyrobic.
Cwicz bez rekawiczek przez kilka miesiecy i zobaczysz efekty

Rynju
03-07-08, 22:37
lopata i doly kopac! przedramiona, dlonie ida jak miod :D

007
03-07-08, 22:43
he he :D Ja widziałem takich asów że pustą łopatą to jeszcze machali ale załadowaną to już ich przeginało.Jednemu zarzucili worek cementu na plery i chłopak sie zapadł a był taki jeden co go dwa worki wapna przeważyły na żurawiu jak nadmiar z dachu zrzucaliśmy.

tm7
03-07-08, 23:12
ściskacz luźny jak duzo bedziesz nawalal i oczywiscie robota na budowie łapy a szczegolnie przedramiona niesamowicie ida :D:D łopata wymiata w tym momencie

HellKnight
04-07-08, 13:13
Haha, spoko :D Umiem nazwać to co chce nazwać, chodziło mi o nadgarstek. Od ograniczenia jedzenia kila miesięcy temu (żeby schudnąć, ręce mi schudły i teraz w nadgarstku, szerokość reki = szerokość kości czyli bardzo chudo jak na mnie. No i mi sie to nie podoba ^^ Pokminie na ściskaczu może, i jakieś zginanie nadgarstków z obciążeniem bo chyba tylko tyle można zrobić.