PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia+Tajski boks



Michał W.
01-07-08, 23:53
Witam!
Proszę o poradę. Do tej pory ćwiczyłem sobie na siłowni na luźno, miałem sporo wolnego czasu więc np. zamiast zrobić trening w środę wieczorem mogłem sobie pozwolić na zrobienie go w czwartek rano. Ile ćwiczę? 3 x w tygodniu. Ćwiczę Klata+tric / Plecy+bic / Kaptury+barki+nogi.
Zapisałem się jednak na tajski boks. Daje w kość. I tu pojawia się problem:
siłownia+boks+szkoła+praca. Ktoś miał podobne problemy z rozłożeniem zajęć?
Na boksie ćwiczenia głównie wykorzystują klatę i tric(bardzo dużo pompek), to ważna informacja, jeśli chcesz czytać dalej.
Wiadomo, przerwa wakacyjna, zmieni się plan, ale prosiłbym, żeby ktoś mi podpowiedział jak rozłożyć sobie zajęcia wg planu, który miałem przed wakacjami, żebym poznał regułę.
Dane: Boks jest 3x w tygodniu - pon, śr, pt - wieczorem
Na siłownię trzeba poginać 3x w tygodniu, wg schematu, który wyżej przedstawiłem(zastanawiam się jeszcze nad rozwiązaniem tric+plecy / klata + bic, żeby lepiej się spompować, ale treningi chyba to uniemożliwią bo mięśnie "pompkowe" nie miały by na tyle odpoczynku, żebym mógł cokolwiek na tym treningu zrobić ;) )
Boks byłby x2 w tygodniu(w poniedziałkowy wieczór pracuję). Zostają środy i piątki wieczór.
Kiedy mogę pakować:
Poniedziałek rano, Wtorek wieczorem, Środa popołudniu, Czwartek wieczorem, Piątek popołudniu, Sobota i Niedziela rano.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to robienie klatki i trica w weekend kiedy jest jako taka przerwa między zajęciami z boksu.

Ważny jest też dla mnie też czas na regenerację, bez tego pewnie nie wyjdzie mi mój cykl na masę.
Postanowiłem zainwestować w takie wspomagacze wytrzymałości jak HMB i izotonik, ale nie łudzę się, że dzięki tej chemii zregeneruję się dużo szybciej.
Udzieli ktoś rady?

Cielu7
02-07-08, 13:30
Bezsensem był by nierobienie wszystkich parti wiec ze od boksu ci miesnie nie urosna mase złapiesz jak sie postarasz ale jest to wszystko do wykonania musisz znalesc czas na normalne treningi na silowani albo wybrac jedno albo 2