PDA

Zobacz pełną wersję : Co najlepiej?



seevin
01-07-08, 23:45
Co będzie dla mnie najlepsze, jeśli muszę przytyć i chcę wyrobić sobie dość szybko mięśnie, ale znowu nie chcę brać czegoś po czym wątroba mi siądzie albo będą inne skutki uboczne. Narazie zażywam Gainer 737 Megabola. Co ewentualnie można do tego dodać? Jak brać? Pozdrawiam

Izba
01-07-08, 23:47
1. Poczytaj :)
2. Gdybyś poczytał, to byś wiedział, że Gainer 737 to lipa ;]
Pozdrawiam!

dejwid997
01-07-08, 23:47
737??:D
ja bym sie bal to jesc

seevin
02-07-08, 00:45
Kupiłem zanim poznałem to forum... Co jest z nim takiego złego? Co w takim razie najlepiej na początek?

dejwid997
02-07-08, 00:53
Nom;] Z tym gainerkiem to mnie sie wydaje (moje subiektywne zdanie) że sparawa wyglda tak, do rolmlecza (serwatka w proszku - chyba 13% białka reszta węgle, z tym ze pod postacia laktozy) dodaje sie maltodextryny i dwa najtansze biauka czyli kolagenowe i pszeniczne i mamy gainer 737. Wiec za duzo ci to nie da.
Czytalem gdzies ze ktos zostawil ten gainer i po 2 miechach jak otworzyl puche to mu robaki smigaly w wiaderku.
Z gainerkiem to lepiej kup sobie gb albo monster mass :) Pare zl dawsz wiecej a dosaniesz produkt o lepszej jakosci.
JA teraz testuje mutant massa smak niezbyt mi podchodzi (mam czoko) taki posmak przenicy ale sklad ma naprawde dobry wiec trzeba jesc:)

A co do twojego pytania
to uloz sobie diete. Jak bedziesz potrzebowal uzupelniaczy to kup sobie gainer albo bialko ( moze byc 1 i 2) z odpowiednim treningiem powinno ladnie wszystko roznac.