PDA

Zobacz pełną wersję : Szkoła



sławo
02-09-06, 07:48
I co od poniedziałku zaczyna wam się znowu szkoła

robicie jakieś pożegnanie dzisiaj z wakacjami

swoją droga to dobrze że już idziecie bo czemu tylko ja mam codziennie do roboty chodzić :P :mrgreen:

nefretette
02-09-06, 08:27
Od poniedziałku zaczynają się nam praktuki, tak więc cały wrzesień, w biurze będzie :) lepsze to niż siedzieć w szkole :/

sławo
02-09-06, 13:17
no nie wiem czy takie lepsze

będą stare baby się wami wysługiwać :mrgreen: :mrgreen:

sylwka
02-09-06, 15:22
Hyh, no ja idę do 3klasy .. maturalnej ;/ Sobie w tym roku nie poleniuchuję ;/

sylwka
02-09-06, 15:23
tam powinno być poleniu------***ję xD tylko coś mi cenzura wyskoczyła xD

Jose
02-09-06, 16:42
a ja tam mam wyje*ane po calosci zreszta jak zawsze :mrgreen:

tyle dobrego ze bede wczesniej wstawal no wiec bedzie wiecej czasu na jedzenie :D

sylwka
02-09-06, 18:00
a ja tam mam wyje*ane po calosci zreszta jak zawsze :mrgreen:

tyle dobrego ze bede wczesniej wstawal no wiec bedzie wiecej czasu na jedzenie :D
qrde, dobry jesteś, cieszyć się ze wczesnego wstawania xD To TY łakomczuch jesteś, zatłuścisz się %-) lol
Ja teraz muszę wstawać wcześniej o jakieś 10minut, bo rano trzeba włosy i grzywkę podprostować.. W tamtym roku takiego problemu nie miałam xD I autobus mam trochę wcześniej.. ;/ NIe wiem, jak to będzie w tym roku xD

nefretette
03-09-06, 10:44
qrde, dobry jesteś, cieszyć się ze wczesnego wstawania xD
a mnie to nie robi różnicy absolutnie :P ja codziennie wstaje raz o 7 raz o 8... inaczej nie potrafie :/ już tak mam, ale to jest dobre ;) w przeciwności do innych, którzy cały boży dzień potrafią przespać w łóżku :evil:
Tak więc ze szkoła i rannym wstawaniem nie będzie problemu :)

rocky_balboa
03-09-06, 11:42
Nom ja tak samo do 8.30 najdłużej śpie, a mój rekord to do 10 chyba ale to byłem chory i baardzo zmęczony a na sql sie nawet ciesze bo bedziemy najstarsi w gim :twisted: :twisted:

sylwka
03-09-06, 12:52
qrde, dobry jesteś, cieszyć się ze wczesnego wstawania xD
a mnie to nie robi różnicy absolutnie :P ja codziennie wstaje raz o 7 raz o 8... inaczej nie potrafie
Zazdroszczę.. :( ja mam straszne problemy.. Jak nastawię sobie w komórce budzik o 6.45., to i tak potrafię zasnąć i spóźnić się na autobus xD I codziennie musiałam biec na przystanek, bo kierowca i tak przyjeżdża 5minut wcześniej ;/

a na sql sie nawet ciesze bo bedziemy najstarsi w gim
hehe, a my najstarsi w liceum :mrgreen: Z czego się wcale nie cieszę.. bo mamy 50lecie 9IX i cały tydzień niby zleci nam bez nauki, ale trzeba pomagać znosić stoły, wieszać plakaty, itp. :)

nefretette
03-09-06, 13:25
Liceum to najlepsze lata w szkole :)

sylwka
03-09-06, 13:31
Liceum to najlepsze lata w szkole :)
dokładnie :D Ale potem to masakra będzie xD hehe.. TYlko zdać maturkę i 4miechy wakacji <lol>