PDA

Zobacz pełną wersję : Chce przytc tylko przytyc



Moody
01-07-08, 12:12
Witam! kiedys cwiczylem i zalezalo mi na czystej masie i wymiarach aktualnie nie mam na czym cwiczyc wiec tego nie robie. Ale mam 178cm i 63kg (duze spadki) i chce tylko przytyc na jakies 70kg nie zalezy mi na wymiarach ale chce byc jak to sie mowi grubszy. Wiec dzis wchodze do apteki i pytam o srodek na przytycie aptekarka mowi no nie wiem a ja czy jest taki syrop megace ona tak jest ale na recepte i ze dlatych ktorzy maja raka wiec ten srodek sobie moge odpusic bo nie dam rady go zalatwic. Ale mowi ze za 25zl moze mi sprzedac mulit-sanostol w syropie ze poprawia aprtyt itd czy to prawda? nie chce wydac pieniadzy w bloto. Co mozecie mi polecic co brac? chce tylko przytyc.

prokopek
01-07-08, 12:14
Dieta,dieta i jeszcze raz dieta. Poczytaj podwieszone o diecie na masę, ułóż jedną pod siebie, daj do sprawdzenia. Te jakieś syropy to jeden wielki shit, nie opłaca się wydawać na to kasy.

Moody
01-07-08, 12:19
Hmm ale cos co by mi wzmacnaialo apetyt albo pomoagalo w narbaniu wagi?

lachu
01-07-08, 12:22
aaa piepszysz dieta i dieta on chce tylko przytyc wiec jedz duzo tłustych rzeczy czipsy hambugery itd. widze ze skonczyłes juz przygode ze siłownia...

lachu
01-07-08, 12:24
jest taki suplement stosunkowo nie drogi magnum dibencozide.

Moody
01-07-08, 12:24
No niestety juz nie mam na czym cwiczyc jak cwiczylem bralem suple i mailem 74kg i taka sylwetke jak na avatarze bardzo mi sie podobala a teraz nie mam na czym cwiczyc;/;/;/ ale chce chociaz przytyc

magnum dibencozide.???? jak to dziala?

prokopek
01-07-08, 12:27
Eh no nie powiedziałbym czy na tych tłustych rzeczach będzie tak tył... Dobrą masówką z jakimś gainerem wyjdzie mu to zdrowiej i szybciej.

Moody
01-07-08, 12:29
Hmmm ale jak mowie nie mam na czym cwiczyc tylko sama masowke jesc? ale one sa drogie;/ i w ch.. bym musial tego zjesc.';/

prokopek
01-07-08, 12:32
A nie możesz ćwiczyć w domu ? trening domatora czy coś ?;> lepiej się stołować w jakiś mcdonaldach ? to też nie jest tanie

lachu
01-07-08, 12:33
magnum to shit tylko chce sie jesc na tym. wiec ci to polecam.
a wdomu nikt nie kupuje zarcia???
jedz duzo i tyle.
prokopek dalej sie upierasz jak koles chce sobie tylko PRZYTYC (tu juz nie chodzi o misnie)

Moody
01-07-08, 12:37
trening domatora tzn? a nie slyszalem nic o tym

prokopek
01-07-08, 12:37
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Moody
01-07-08, 12:42
czyta sie fajnie ale fotki nie dzialaja

Punisher
01-07-08, 14:53
Nie pokładałbym jakiś wielkich nadziei w dibencozide.

yaro09
01-07-08, 15:55
wiadomo ze ciągle jedząc hamburgery chipsy i frytki z majonezem szybko przytyjesz ale to bedzie sam tłuszcz. efekty zobaczysz juz po tygodniu. najlepiej zwaz sie przed dietą i po diecie, bedziesz wiedzial ile przytyles. mozesz tez jesc przed snem, co sprzyja tyciu.

a jesli chodzi o trening domatora to polecam ksiązkę: Olivier Lafay "Trening siłowy bez sprzetu" cena powyzej 30zl poszukajcie na allegro.

http://merlin.pl/Trening-silowy-bez-sprzetu_Oliver-Lafay,images_big,23,978-83-7229-141-7.jpg

ma ponad 200 stron, fajne rysunki, wszystko opisane (dieta, regeneracja, cwiczenia, plany treningowe, rozciąganie, wytrzymalosc itd itd)

do opisanych w ksiazce cwiczen potrzebne są zazwyczaj tylko krzesla lub kij od szczotki :) naprawde polecam

sts
01-07-08, 16:18
kolego http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp masz teraz trzeba asp dawać aby fotki działały w atlasie pozdrawiam :)

Moody
01-07-08, 18:46
Wielkie dzieki wszystkim jak cos to jeszcze piszcie sogi leca:p

tm7
01-07-08, 19:38
hehe , śmieszna historia , chcesz tylko przytyc to co chcesz byc grubaskiem ?? wiesz co cie czeka , to nie jest tak ze ktos mysli ze jak przytyje to bedzie mial grubsze ramiona itd , urosnie opona i juz :P a reszta pozostanie tak sama , chcesz nabrac tluszczu to jedz smalec i słonine plus macdonad na efekty nie bedziesz musial dlugo czekac
spotkalem sie z lekami ktore pobudzaja apetyt ale tak jak pisales to sa w wiekszosci leki na raka , jak masz znajomego lekarza to ci załatwi
ciekawi mnie jak to zrobiles ze takie spadki miales , nakoksowales sie i pozniej ci wszystko spadlo ?? bo na sucho to ciezko chyba ze piłes caly czas alkohol i nic nie jadles

a jesli chodzi o apetyt to pij duzo piwa po nim łapie wilczy głód :D

sts
01-07-08, 20:52
no w sumie tak na mnie działa też ale teraz ni pije coś

gdzie ten sog? :P

*TERRORBLADE*
02-07-08, 09:54
Hmmmm .. jeżeli masz juz dietke i trenning to moge Ci polecić (pomijajać oczywiście dobrodziejstwo suplementów xD ) Apetizer ( czy tam apetajzer Bóg jeden wie ;) )
--> osobiście tego nie sprawdzałem ,ale zawsze coś ... bo raczej na te witaminki B12 i dibencozide nie masz co zaspecjalnie liczyć ;)

sts
02-07-08, 10:29
dibencozide jedynie trochę syfów da taki efekt :) mi po 4 dniu kilka wywaliło gorsze niż mietek pod tym względem

*TERRORBLADE*
02-07-08, 13:16
Garść informacji dla Ciebie moody:
*Apetizer - syrop pobudzający apetyt ... za jedyne 7.59 zł/100ml :D

MOże Cię pokopie ... xD

Zastanawiam sie wogole po co CI tłuszczyk :P

m@bi
02-07-08, 13:24
szamaj ile wlezie i ograniczaj ruch :D albo piwo i chrupeczki xD

*TERRORBLADE*
02-07-08, 13:26
Oooo tiaaaaa ... piffko dobre na miesień brzucha ;P
A do tego to niezastapione źródło krzemu ;)
I niesamowity filtr dla nerek xD

Moody
04-07-08, 13:25
A robił ktoś trening domatora? po jakim czasie sa efekty?

astoN-
07-07-08, 21:45
dibencozide jedynie trochę syfów da taki efekt :) mi po 4 dniu kilka wywaliło gorsze niż mietek pod tym względem
dokladnie, jesc sie chce po tym to fakt, ale ile syfow na mordzie to nie wyjasniam :D najwiecej chyba na glowie we wlosach... nie polecam :D
btw. Witam :)