PDA

Zobacz pełną wersję : Pomiędzy masą a rzeźbą



piwo
30-06-08, 19:20
Witam wszystkich. Na początek powiem że z siłownią mam do czynienia coś ok 3 miesięcy w roku od klilku lat. Takie cykliczne sezonowe pakowanie :lol:. Kiedy nie chodze na siłownię staram się robić pompki i brzuszki w domu. Teraz chciałbym wiąć się za to bardziej na poważnie.

Mam ok 10 - 15 kg do zrzucenia - z jednej strony chciałbym schudnąc ale również zbudować troszkę masy mięśniowej ( z naciskiem na schudnąć :smile: ). Dlatego nie bardzo wiem na jakiej diecie powinienem się skupić i ewentualnie jakie suplementy diety byłyby odpowiednie mając na uwadze postawiony sobie cel.
Jeżeli ktoś byłby tak miły i chociaż podał jakie produkty powinienem omijać z daleka a czego powinienem mieć jak najwięcej w jadłospisie.

Tak na marginesie czym różni się dieta białkowa od węglowodanowej ?

Z góry dziękuje

Rynju
30-06-08, 20:23
dieta na redukcje w takim razie. Przeczytaj ten temat, tam jest tez jakie suplementy mozna dodac. Oczywiscie do tego trening i aeroby

piwo
02-07-08, 17:43
Czyli jeżeli moje posiłki będą się skupiać wokół ryżu, twarogu, jajek, płatków z mlekiem kurczaka ( wszystko w odp ilosciach ), a ograniczę cukry proste i tłuste rzeczy to powinno być ok ?

Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale dieta na redukcję i dieta na mase ma w większości te same składniki tylko w innych proporcjach ?