PDA

Zobacz pełną wersję : Cell Pump - co do tego dorzucić?



niefachowiec
30-06-08, 17:04
Witam, zaczynam cykl z Cell Pumpem na dniach. Mam diete, ale kazdy wie jak to jest, trzeba czyms uzupelnic.

Co ewentualnie doradzacie abym lykal razem z Cellkiem? Myslalem nad BCAA - chocby Treca chociaz ponoc akurat Treca nie warto. Czekam na wasze sugestie ;]

Punisher
30-06-08, 17:07
Do uzupełnienia diety - odzywki, czyli gainer albo białko.

Hulk
30-06-08, 17:17
Ja tez na dnaich zaczynam cykl na CP. Jezeli nie ma klopotow z masa to proponowal bym jakies bialko. Cala marke Biogenixa mozna smialo polecic, wiec jesli Cie stac to polecam Pro Longatum (lub Ostrowie jesli krucho z kasa). Swietnie przy suplementacji CP sprawdza sie dopalacz w postaci R-Types Biogenixa czyli nic innego jak kwas R-alfa liponowy, ktory swietnie wspomaga dzialanie kreatyny. Do tego obowiazkowo glutamina i witaminki. Ewentualnie jakies Carbo jesli uznasz, ze potrzebujesz.
Moj cykl obecny bedzie sie skladal z: Cell Pump+R-Types+Glutagenix+Pro Longatum+Carb BX+Vita-Min Multiple Sport

Punisher
30-06-08, 17:28
To ładnie, możesz pisać relacje jak masz czas :)

simonides
30-06-08, 21:26
Cell pump = jak dla mnie zero efektow ( troszke w klatce ) i ochydny smakk !!
Ale zycze wam powodzenia.

Hulk
30-06-08, 22:16
simonides nie ma "zlotego" produktu, ktory u kazdego spowoduje niewyobrazalny skok...
jak dla mnie CP sprawdzil sie swietnie na poprzednim cyklu. jesli masz skok tylko w klatce to moze glownie na niej sie skupiales cwiczac? co do smaku - coz - kwestia gustu... ja od pomaranczowego wole kupic neutral i zmieszac go z sokiem - mi wchodzi gladko :)
a co do cyklu Punisher to oczywiscie podziele sie efektami jak skoncze

ciaastek91
30-06-08, 22:22
Hulk, a nie myslales nad tym, zeby dodac do cyklu aakg z powodu takiego, ze jest tego wyjatkowo malo w cp?

Hulk
30-06-08, 22:26
mozna dorzucic, ale nie uwazam, zeby arginina byla jakims cudownym panaceum przynoszacym - przynajmniej mi - jakies niebotyczne efekty...

simonides
01-07-08, 22:04
Lepiej jakis mocniejszy booster NO jak dla mnie - np NaNox9 :D
Nie skupialem sie na klatce, moim głównym celem były ręce. Po prostu czulem sie jakis naćpany po CP - jak odstawiłem i zamienilem na mono to samopoczucie przelozylo sie na 110 % skupienia na treningu a co za tym idzie obwody - ruszyly z miejsca. Co do smaku - pilem N III - podobny smak ale nie az taki straszny i ogolnie smaki gainereow- Mass XXl czeko , wanilia ; GB truskawka, czeko , wanilia - wsztsysktie mi wchodza czyli nie jest ze mna tak źle jeśli chodzi o "wybredne podniebienie" :D


Pozdrawiam

sts
02-07-08, 08:42
na mnie też cp było 0 efektów

Punisher
02-07-08, 16:54
Zmienili coś w tym CP...

kabuz1
05-07-08, 02:08
dorzuć do tego aakg w dawkach dwa razy większych niż podaje producent pompa na treningu będzie niesamowita