PDA

Zobacz pełną wersję : Hydroxycut Hardcore



26wisienka
29-06-08, 20:12
czy ktos to zazywal?

napiszcie czy jest to dobre i odpowiednie dla kobiety?

Rynju
29-06-08, 21:39
najwyzsza polka na rynku. Znam i swietnie dziala

26wisienka
30-06-08, 12:43
a czy sa jakies skutki uboczne?

Symu
30-06-08, 14:08
No johe porownuje sie do efki, ale roznie na ludzi dziala mnie boli głowa po niej. Takie skutki uboczne ktore teraz mi przychodzą do glowy:
-najczęstsze:wzrost ciśnienia krwi, przyspieszenie tetna, bóle głowy, poddenerwowanie, drażliwość, nadmierna potliwość, częste oddawanie moczu, wzrost temperatury ciała,
-żadko: ,mdłości,problemy gastryczne.

choć oczywiście istnieje szansa że nie wystapia.



Jakies przeciwwskazanai zdrowotne?? Bralas wcześniej efke lub johimbine i jakie spalacze wczesniej bralas??

26wisienka
30-06-08, 14:14
bralam

teraz biore ten i zauwazylam tylko nadmierna potliwosc,i mam jakiegos powera :)tzn chodzi mi o to ze jak bylam na zajeciach rowerowych to w zyciu tak szybko nie pedalowalam :)

Symu
30-06-08, 14:16
No joha dobrze dziala pod tym wzgledem, jak na poczatku nie wystapily skutki uboczne to potem juz raczej tez nie, jedynie na cisnienie warto uwazac

26wisienka
30-06-08, 14:23
cisnienie miala zawsze w pozadku.teraz chyba tez sie nic nie dzieje.dzieki symu za odpowiedz :)

a brales ten spalacz tak?jak szybko pojawily sie efekty?

Symu
30-06-08, 15:48
Tego akurat nie. Na johimbinie bralem jet fuel i lipo 6 ale bralem tylko jako pobudzacz i tylko kilka razy bo zle na nia reaguje. Zreszta staram sie jednak unikac johimbiny i efki. Przy dobrej diecie i cwiczeniach efekty powinnas zauwazac juz w 1-2 tygodniu.