PDA

Zobacz pełną wersję : Tribulus, Tribolon, itd.



Alex89
28-06-08, 23:40
Witam czytalem o Tribulusie, i podobno podnoszi poziom testosteronu. Chcialem sie zapytac jak sie to bierze czy moga tez byc takie poboczne dzialania jak przy sterydach? Np. Organ ktory produkuje Testosteron moze zostac jakos uszkodzony? Dzieki za odpowiedzi!

damiano
28-06-08, 23:47
podobno podnosi testosteron:D ja brale i nie mialem szkutkow ubocznych:Dodzywka ta tylko podnosi produkcje twojego wlasnego testosteronu.

u.waw.pl
29-06-08, 00:03
Masz 18 lat, więc tribulus Ci nic nie pomoże, poziom testosteronu w Twoim organizmie i tak jest już wysoki.

Rynju
29-06-08, 08:56
te ziolka to dziala tak tylkop mydlac oczy. Czyli czuesz wiekszy poped seksualny, wiekszy wigor i tyle. Nic wspolnego z blokopwaniem ukladu hormonalnego, badz gruczolow nie ma

thomas_figo
29-06-08, 11:31
ja jestem zadowolony z tribulusa.biore go w sumie z paroma innymi rzeczami ale przyrost jest znaczny.dobrze to polaczyc z zma.
biorac tribulusa przed treningiem dostajesz dobrego kopa.
w dzien treningowy biore dwie porcje;w nietreningowy jedna.
a na sen zma.
pozatym zwieksza chec i ogolne podejscie do treningu.
aczkolwiek prawdziwe efekty zaczynaja sie dopiero po 2-3 tygodniu.ladnie wtedy zaczynasz przybierac na masie.
duzo mi tez pomoglo w robieniu brzucha.testosteron pomaga spalac tluszcz.

mysle ze tribulusa nie powinno sie brac jako glowny skladnik ale jako dodatek do jakiegos cyklu.u mnie to jest. oczywiscie dieta, nitrobolon2,anabolic amino olimpa, hmb, tribulus, zma, witaminki trec'a.