PDA

Zobacz pełną wersję : Pare pytan



Doktor
28-06-08, 17:57
Witam

1.Pisze w imieniu kolegi poniewaz ma on 200 tabletek mety i sa one po terminie kolo 2 miesiecy i czy mozna je jeszcze wziasc? ja mu odradzilem ale jeszcze chcial sie spytac na forum

2. No i ostatnie trapiace go pytanie poniewaz ktos mu glupot nagadal ze po 200 tab mety urosnie mu glowa to znow zwracam sie do was ,moim zdaniem to jakas bzdurna plotka bo sam jestem po cyklach i nic nie zauwarzylem zeby ksztal mojej glowy sie zmienil

PS: za odpowiedz na moje pytania dam SOGA

MhL
28-06-08, 18:08
Suplementow po terminie sie nie bierze, a zwlaszcza SSA(leki po terminie moga byc oplakane w skutkach).

Glowa? czyli: kosciec mu sie powiekszy, czy miesnie rozrosna. Kiedys koles wbil sobie chyba tescia w czolo i mial taki 2 brzuch na czole, ale to bylo dawno. Raczej watpie, choc istnieje male prawdopodobienstwo :p

lg team
28-06-08, 18:10
ad.1 nie powinien tego brac, nawet jakby byla to apteczna meta ktora ma niby 3 miesieczna przydatnosc po terminie, wiec tym bardziej under powinno sie wywalac bo w takij produkcji date wpisuje sie na oko

ad.2 nic jemu nie urosnie, no chyba ze brzuch jak nie dopilnuje diety,

MELISSADETTWILLER
29-06-08, 17:28
1. niech bierze ta mete i sie nie przejmuje, jesli jest w tabletkach to moze brac bez problemu, substancja met jest krystaliczna, nie ulgla rozpadowi tak jak stalo by sie to np z tabletkami primobolanu, meta topi sie i rozklada w temeraturze okolo 164 stopni, to tak jak z cukrem lub solą, jesli nie zwilgotnieją lub nie beda w wysokiej temperaturze nic sie z nimi nie stanie- co innego z injekcjami- tam substancja jest rozpuszczona- nie bede sie rozpisywal, jak chce brac ta mete niech bierze
2. od mety glowa nie urosnie , to nie hgh ani igf1lr3

Miloszeek
07-07-08, 22:35
W Młodym wieku moze sie kosciec nieznacznie po baaaardzo duzcyh dawkach (napewno nie 200) rozrosnać. Długotrwałe przedawkowywanie Sterydów a w szczegulnosci Hormonu Wzrostu moze spowodowac rozrost sczeki, a Co do Urosniecia głowy to pewnie chodziło ze twaz moze "spuchnac"

lg team
08-07-08, 17:14
daj spokoj kolego z takim info...

Miloszeek
10-07-08, 23:19
daj spokoj kolego z takim info...


to do mnie ??

pl69
11-07-08, 11:48
1- niech bierze az do 6 miesiecy po przekrozceniu terminu
2-czyzby to byla retencja wody? :)

lg team
11-07-08, 18:40
tak do ciebie

kopiuj / wklej to mozesz sobie uskuteczniac na czacie do lat 15

nie doradzaj tego o czym sam nie masz pojecia