PDA

Zobacz pełną wersję : Czy kreatyna wpływa niekorzystnie na jelita?



hans87
28-06-08, 12:04
Witam. od 10 dni biore kreatyne treca monohydrat + olimp whey protein. Na początku było oki ale teraz jakos mam problemy bo często mnie "czyści" i musze często chodzic do wc-ta. Białko biore 30 g na 3 razy dziennie wiec raczej nie ono jest przyczyną tego... na srake mi sie zbiera jak wezme krete np. rano jak sie przebudze. Nie wiecie co jest tego przyczyną? pozdro

Ikar
28-06-08, 12:09
moze za duzo mleka pijesz??
wydaje mi sie ze to nie po krecie tylko jest jakas inna przyczyna np w odzywianiu

hans87
28-06-08, 12:13
mleka nie pije... a krete i białko rozpuszczam w wodzie

Ikar
28-06-08, 12:21
a moze twoj organizm nie ogarnia takiej ilosci bialka, bo cos kojaze ze rozwolnienie moze byc objawem skazy bialkowej ktora jest wywolana zbyt duza iloscia bialka w organizmie. Tak mi sie cos wydaje poczytaj na temat skazy bialkowej, ja mialem jak bylem mniejszy i mialem wysypke na lokciach ale jest duzo objawow

Symu
28-06-08, 12:25
Niestety czasem tak jest, sprobuj nie brac na czczo. W diecie tez oczywiscie moze byc przyczyna. Bialka z prochu tez troche duzo jesz, moze sprobuj troche wiecej ze zwyklego jedzenia.

Punisher
28-06-08, 15:27
Kreatyna.
Pij dużo wody.

Ikar
28-06-08, 16:16
Kreatyna.
Pij dużo wody.

Pytam z ciekawosci, dlaczego od kreatyny biega na kibel? a wody to sie zawsze duzo pije przy krecie wiec.... :D

Punisher
28-06-08, 16:23
Ja zawsze biegam co chwile (w czasie szkoly co przerwe) do kibla jak jestem na cyklu.
Wiecej sie pije, większa wymiana płynów i dlatego należy usupełniać składniki mineralne poprzez różne preparaty witaminowe, bo wiadomo, woda wypłukuje je z organizmu.

oSiŁeK_sNd
28-06-08, 17:49
różne preparaty witaminowe to co polecisz ^^ bo chciałem teraz kupić sobie ZMA i może coś bym dodał do tego jeszcze

hans87
28-06-08, 19:34
dzięki za odpowiedzi panowie :) wody pije duzo... ostatnio matka sie dziwi ze tyle pustych butelek po mineralnej w domu :P pozdro

terrorsiejem
28-06-08, 23:19
kreatyna jest gwałtownie działającym środkiem i biegunka po niej zdarza sie często.

Punisher
29-06-08, 09:28
różne preparaty witaminowe to co polecisz ^^ bo chciałem teraz kupić sobie ZMA i może coś bym dodał do tego jeszcze
Zobacz suple godne polecenia.
Ja stosuje tylko Universal - Daily formula, tanie i dobre.


dzięki za odpowiedzi panowie :) wody pije duzo... ostatnio matka sie dziwi ze tyle pustych butelek po mineralnej w domu :P pozdro
I bardzo dobrze:)

toxic
29-06-08, 11:28
Rano jesli pijesz wode ... naczczo.. to organizma sie oczyszcza z resztek i masz rano biegunke ;] to proste jedni maja jedni nie.. ja mialem przez pare dni... tez ja mam tak ze jak wezme wode z kranu jak nie mam z butelki org.. to mam biegunke.. ale zazwyczaj mam ;] wiec nie przejmuj sie :D zreszta kupa rano dobra sprawa usiasc pomyslec ^^