PDA

Zobacz pełną wersję : Trening



Fanatic
30-08-06, 14:47
Witam

Chcialbym zadac pytanie mianowicie:
czy cwiczac jedna partie ciala raz w tygodniu (jednego dnia 2 partie) 2 cwiczenia po 3 serie na jedna partie wystarcza? przeplatane oczywiscie cwiczeniami innej partii tez 2 cwiczenia po 3 serie

Tak dla jasnosci dodam moj plan treningowy (oczywiscie komentarze tez milo widzane)
Plan ulozy jest na posdsatwie aa3, (CWiczen na wyskok to wlasnie przez niego mam 2 Tygodniwoy rozklad treningow, pozatym dni ciwiczen wyskoku byly ustalone odrazu wiec reszta cwiczen upchalem w dni wolne) gdyz glownie chodzi mi o wyskok bo skupiam sie glownie na koszykowce.

1 tydzien--------------------------2 tydzien
pon - Klatka + Biceps-----------Pon - AA3
Wt - AA3--------------------------Wt - Klatka + Biceps
Sr - AA3---------------------------Sr - AA3
Czw - AA3------------------------Czw - Plecy + Triceps
Pt - Plecy + Triceps-------------Pt - AA3
Sob - Barki + Przedramie------Sob - Barki + Przedramie

(raz juz umieszczalem cos podobnego jednak z pomylka teraz jest juz wszystko ok)

u.waw.pl
30-08-06, 16:28
Po pierwsze na małe grupy inna ilość serii niż na duże grupy, po drugie 6 serii to nawet na małą grupę mięśniową jest za mało.

To ma być plan na masę ? Jednocześnie robiąc Air Alert III będzie ciężko zrobić masę.

Fanatic
30-08-06, 17:34
to jak to zmienic? ile seri ile cwiczen na duze a ile na male grupy miesni

pozatym nie przejmuje sie ze ciezko bedzie robic mase, bardziej intresuje mnie poprawa zdolosci fizycznych mojego organizmu, a ile masy wypracuje tyle dodatkowych punktow dla mnie ;)

mapet
30-08-06, 18:02
Witam

Chcialbym zadac pytanie mianowicie:
czy cwiczac jedna partie ciala raz w tygodniu (jednego dnia 2 partie) 2 cwiczenia po 3 serie na jedna partie wystarcza? przeplatane oczywiscie cwiczeniami innej partii tez 2 cwiczenia po 3 serie

A ja tego nie rozumiem. Jak to przeplatane? To robisz klatę i ją przeplatasz z bicepsem?
A co do ilości serii ja na biceps robię 8 serii i mam 40+ w łapie. Ale na duże partie np klatę macham 12 serii. Tak samo plecy i nogi.

Fanatic
30-08-06, 18:51
no tak robie cos takiego np. jak cwicze klatke i biceps to robie to tak

1 cwiczenie na klatke - 3 serie
2 cwiczenie na biceps - 3 serie
3 cwiczenie na klatke - 3 serie
4 cwiczenie na biceps - 3 serie

i koniec, o to mi chodzilo

mapet
30-08-06, 19:02
No to bardzo źle robisz. Tak się nie ćwiczy.
Ćwicz tak:
Klatka
1 ćwiczenie
2 ćwiczenie
3 ćwiczenie jeśli chcesz
Biceps
1 ćwiczenie
2 ćwiczenie

Fanatic
30-08-06, 19:46
aha rozumiem - Dzieki za poprawke ;)

ale wracajac do glownego watku co myslicie o tym, czy te 2-3 cwiczenia po 3 serie mi wystracza zeby osiagac jakies efekty ?

mapet
30-08-06, 20:07
Na małe partie takie jak biceps, triceps rób po 2 ćwiczenia. Na duze partie takie jak klata, plecy, nogi rób po 3. Myslę że dopiero zaczynasz przygodę z siłownią więc to na pewno styknie.

Fanatic
30-08-06, 20:51
Dzieki Bardzo Mapet :)

Mozna Cię jakos nagrodzic?

mapet
30-08-06, 21:07
Mozna Cię jakos nagrodzic?
Tak możesz mi kliknąc "pomógł" :wink:

Fanatic
30-08-06, 22:21
prosze ;)

mapet
30-08-06, 22:22
Thx.

mapet
31-08-06, 10:55
Witamy na forum.
Jeśli dopiero zaczynasz to nie musisz brać żadnych odżywek. Wystarczy dobra dieta.
Trening dla początkujących masz w tematach podwieszonych a dietę w dziale "dieta.

Krzych
31-08-06, 13:31
ok dzieki ale czy jest szansa zrobic cos z praktycznie niczego chodzi mi o gore bo miesnie brzucha mam dobrze wyrobione trenuje pilke nozna tak na marginesie

mapet
31-08-06, 13:49
Praktycznie każdy zaczynał od zera. Nie ma tu takich którzy urodzili się już napakowani.

u.waw.pl
01-09-06, 08:55
ok dzieki ale czy jest szansa zrobic cos z praktycznie niczego chodzi mi o gore bo miesnie brzucha mam dobrze wyrobione trenuje pilke nozna tak na marginesie

Pewnie, że da radę zrobić "coś", jedynie kwestia czasu. Jeżeli jednocześnie trenujesz piłkę nożną może Ci być nieco trudniej zbudować masę, musisz dbać o odżywianie.