PDA

Zobacz pełną wersję : Trec



slejzi_90
27-06-08, 16:07
Mam pytanie, co byscie radzili wziąć na dobrą pompkę. Reactor Pro 3 z Treca czy Nitrobolon II tez z Treca? Ew. Nitrobolon Energizer... Czekam na opinie i rady. Pozdrawiam

damiano
27-06-08, 16:20
Reactor jakos nie dal mi takiej pompy jak nitro II.

Punisher
27-06-08, 16:45
Stawiam na Nitrobolon Energizer z tych wszystkich co wymieniłeś.

slejzi_90
27-06-08, 23:23
Reactor jakos nie dal mi takiej pompy jak nitro II.
A uzyskales jakies stałe przyrosty siły lub masy, ew obwodów po cyklu na nitrobolon II? A i jaki według Ciebie lepszy: w kapsułkach czy w proszku?


Stawiam na Nitrobolon Energizer z tych wszystkich co wymieniłeś.
A moglbys krotko uzasadnic?:)

damiano
27-06-08, 23:47
po ntiro skoczyla mi sila.ktora po czesci zostala ale napewno jesli biezesz podczas cyklu miesnie staja sie twarde i wrecz eksplodujesz sila.spadki owszm byly ale nie jakies starszne poprostu trzeba trzymac sie diety i dobrze cwiczyc.niektorzy mysal ze jak wezma nitro pocwicza 3 miesiace to beda pompami <BLAD>

Danek1990ex
28-06-08, 11:12
Nitrobolon ma ogromną pompę jest dobry przy odpowiedniej diecie!!!

*TERRORBLADE*
28-06-08, 11:31
NiTrO II jest dobra ;)

simonides
28-06-08, 12:09
N III ma zajebista pompe, ale przyrostow po tym nie odnotowalem jakis tam ... Ale polecam mimo to.

Punisher
28-06-08, 15:33
A uzyskales jakies stałe przyrosty siły lub masy, ew obwodów po cyklu na nitrobolon II? A i jaki według Ciebie lepszy: w kapsułkach czy w proszku?
Nitrobolon w kapsułkach to Nitrobolon 1, a w proszku to NB 2 i 3

A moglbys krotko uzasadnic?
Chodzi o skład no i też o ogólne działanie.

Punisher
28-06-08, 15:34
A uzyskales jakies stałe przyrosty siły lub masy, ew obwodów po cyklu na nitrobolon II? A i jaki według Ciebie lepszy: w kapsułkach czy w proszku?
Nitrobolon w kapsułkach to Nitrobolon 1, a w proszku to NB 2 i 3

A moglbys krotko uzasadnic?
Chodzi o skład no i też o ogólne działanie.

slejzi_90
02-07-08, 09:36
Nitrobolon w kapsułkach to Nitrobolon 1, a w proszku to NB 2 i 3
Mam ulotkę z treca i tam jest napisane, ze nitrobolon II:
69zł=250g ; 109zł=500g
69zł=120kap.+30kap.
Coś takiego, więc z tego wynika, że jest i w proszku i w kapsułkach... To jak jest w koncu? A skoro niektorzy mowią, ze działa na pompke, ale przyrostów jako takich nie ma za bardzo, to co byście radzili, aby jednak ten przyrost uzyskać?

Punisher
02-07-08, 16:59
Na pewno nie.
Nie ma nitrobolonu 2 w kapsach.
Oni specjalnie tak piszą, by ludzie się oszukali.
Tak samo zdjęcia produktów są takie, że nitrobolon 2 ma widoczne na zdjęciu "II", ale jak jest nitro1 to nie widać nic za napisem nitrobolon (z innego kąta zdjęcie)

Co do przyrostów to kwestia indywidualna.
Zależy od organizmu, a i też od człowieka, bo niektórzy zaczynają chodzić na siłownię i od razu biorą nitrobolon, to wiadomo, że efekty będą nawet bez suplementów.
Tak więc, jak wysłuchujesz opinii o czymś, to warto też wiedzieć, czyja ta opinia.
Takie moje zdanie.