PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon II? Czy warto? Opinie, pytania..



niefachowiec
27-06-08, 10:16
Witam wszystkich.

Moja waga to 70kg, wzrost 178cm, staż na siłowni 18 miesiecy z 4miesiaczna przerwą (wyjazd..:<)- przerwa trwała między 11stym a 15stym miesiacem, teraz znów intensywnie ćwiczę zaczynając czwarty miesiąc ;).

Właśnie skończyłem cykl redukcji, zrzuciłem troche fatu z 74kg na 70kg w niespełna miesiąc. Od lipca mam zamiar zacząć brać coś mocniejszego- cykl najlepiej dwumiesieczny przez całe wakacje. Do tej pory ćwiczyłem na sucho, ale chce spróbować i tak mi radzą koledzy Nitrobolon II.

***Czy Nitrobolon II opłaca się brać? Mam na myśli efekty. Słyszałem że jest pompa na treningu i troche po, a potem wraca do pierwotnego stanu. To samo jest po 2 miesiacach? Spadek ogromny i nic nie zostaje z przyrostu miesni? Jesli tak to po co bić kase w błoto. Oczekuje na waszą pomoc.

***Kolejne pytanie, z czym łączyć Nitrobolon II? Myslałem o BCAA na bank w celu antykatabolicznym- ale czy w czasie cyklu, czy po cyklu. A może brać przez całe 3 miesiace?

***Jest jeszcze inna kwestia, może dać spokój z Nitrobolonem i wrzucic jakas kreatynke? Choc zależy mi na dużych efektach w czasie wakacji, chce sie poprostu z jak najlepszej strony pokazać choćby na basenie. Wszyscy polecają mi Nitroblon II, ale poczytałem troche i wiele osób narzeka na ogromne spadki po cyklu nie zyskując wkońcu nic lub minimalny efekt.

***Ostatnie pytanie, czym różni się Nitroblon II od Nitrobolon Energizer? Bo mam dostęp do tego drugiego ale każdy radzi aby zaczać z Nitrobolon II bo jest niby najlepszy.

Więc doświadczeni panowie, co wy wszyscy o tym myślicie? Gdybym mógł uzyskać odpowiedź na każde pytanie byłoby wyśmienicie. Do tego proszę ewentualnie o jakieś wskazówki, sugestie, tak nie itp ;-) OPINIE OPINIE OPINIE! Pozdrawiam.

Punisher
27-06-08, 10:43
Nitrobolon II to też kreatyna!

Nie słuchaj kolegów, nie bierz do serca reklam.

Nie napisałeś nic o diecie. Jeżeli nie masz jej, to ułóż ją.
Przeczytaj dział DIETA (http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=8) i dział DLA ZIELONYCH (http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=25), a w nich przyklejone

Następnie gdy będziesz miał ułożoną dietę, a wątpię, że nie będzie w niej braków to dokup sobie jakiegoś gainera lub odzywkę białkową.

Następnie możesz pomyśleć nad kreatynką. Na pierwszy raz monohydrat.

Zobacz tutaj (http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6440)i wybierz monohydrat kreatyny.

Teraz można wybrać dodatki takie jak BCAA. BCAA można stosować stale, bez przerwy.

Przeczytaj jeszcze przyklejone w tym dziale o kreatynie.

Danek1990ex
27-06-08, 20:59
Nie bierz bo to działa jak mocna kreatyna a poza tym nie dużo daje.Tylko jest mocne pompowanie przy treningu a po nic kolega brał i przestał bo to do bani tylko szkoda hajsu!!
Jeśli ci pomogłem wyślij soga

damiano
27-06-08, 21:06
tak po nitro jest starszna popma niekiedy nei moglem konczyc treningow tak mi miesnie rosly.a to ze kolegoam spadlo to ich wina trzeba miec diete.fakt sa spadki ale bez przesady moze 20%-30%masz spadkow
ale jesli nie brales nic wczesniej wez, mono kreatyny a potem pomysl o czyms lepszym

thomas_figo
27-06-08, 22:15
Nie bierz bo to działa jak mocna kreatyna a poza tym nie dużo daje.Tylko jest mocne pompowanie przy treningu a po nic kolega brał i przestał bo to do bani tylko szkoda hajsu!!
Jeśli ci pomogłem wyślij soga
niech kolega sam nabierze troche doswiadczenia a nie slucha innych ktorzy pewnie nie maja pojecia co i jak biora.
powiedz kolegom ze po jednym treningu nie przytyja 5ciu kilo.i nie da sie zrobic dwoch centymetrow w bicepsie.na to trzeba czasu i wytrwalosci.
poczytaj troche o nitro i potem zabierz glos.

ps.pozatym jakie kurde spadki.robie juz trzecia puszke nitrobolonu i nawet na chwile nic nie odczulem.wszystko z gorki.
jak sie nie cwiczy w ciaglosci to i nawet na dopingu beda spadki.tu trzeba z glowa i bez pospiechu.

niefachowiec
28-06-08, 10:10
A jakie sa wasze sugestie na temat Cell Pumpa Biogenix'a? Razem z kumplem mozemy miec 3 puszki, co oznacza cykl 50 dniowy na głowę. Do tego mozemy dokupic Anabolic BCAA system Treca w celu uzupełnienia diety i ciśniemy twardy trening 4/5x w tygodniu. Odzywianie oczywiscie tez ulozone... Co wy na to?

pimols
28-06-08, 10:12
o cellu slyszalem tylko dobre opinie wiec jaknajbardziej tak wedlug mnie;p