PDA

Zobacz pełn± wersję : Gainer z zimnym mlekiem ?



przemeks1821
27-06-08, 10:10
Witam,
Gainer pije sie z mlekiem prosto z woreczka czy cieple przegotowane ?
Bo jak zrobilem z woda to mnie normalnie odrzucilo, pol dnia chodzilem z opcja wyrzygania sie :P

ErWeider
27-06-08, 10:17
ja pije z zimnum mlekiem, chyba to neima roznicy ciple czy zimne :)

Rynju
27-06-08, 10:34
jest jedna znaczaca roznica. Jesli robisz z cieplym to po wlaniu do shakera licz na wybuch ;) Kilka razy pomieszaswzs i BUUUMMMMMM hehe za duze ciesnienie sie robi przez cieplo od mleka lub wody

Punisher
27-06-08, 10:36
Moze byc ciepla woda, to tez bedzie BUMMMMMM :)

kox
27-06-08, 10:39
nie powinno sie pic z mlekiem gainerow oraz białek.

ErWeider
27-06-08, 11:19
nie powinno sie pic z mlekiem gainerow oraz białek.

a niby czemu? ;|

oSiŁeK_sNd
27-06-08, 11:43
nie powinno sie pic z mlekiem gainerow oraz białek.

ta wła¶nie, niby czemu...widze że kolega odkrycie jakie¶ spektakularne nam tutaj oznajmia :/ ...wyczytałe¶ to w bravo girl ??

bld
27-06-08, 11:51
nie powinno sie pic z mlekiem gainerow oraz białek.
chcial zablysnac a zgasl o_O

terrorsiejem
27-06-08, 11:51
z mlekiem sie nie pije tylko ze względu na laktoze ale jesli kto¶ nie ma problemów z jej trawieniem to może pic bez problemu.

kox
27-06-08, 16:27
mleko jest produktem przed procesem fermentacji, ta wlasnie zachodzi po wypiciu w naszym organizmie. przed nim mleko jest zupelnie nieprzydatne i nieprzyswajalne.Dopiero po tym procesie na ktory organizm traci duzo energii jego skladniki sa przyswajane. po wypiciu białka z mlekiem organizm nasz musi ogrzac to mleko oraz musi sie dokonac proces fermentacji przy czym tracimy duzo energii..

osiłek snd nie wyczytałem tego z bravo girl a film Poranek Kojota to juz dawno ogladałem i znam na pamiec w przeciwienstwie do ciebie..
ps: ja pije z woda chciaz z mlekiem lepiej smakuje.

pimols
27-06-08, 17:24
gainer +mleko= pyszny drink na chlodne popludnie xD

*TERRORBLADE*
27-06-08, 18:54
Wal gainerka nawet z cieplym mlekiem jak Ci pasuje ... tylko uważaj bo jak przeholujesz to jazdy w toalecie murowane ;)
Chociaz zalezy od organizmu ;)

Osobiscie pije z zimniótkim ;)

oSiŁeK_sNd
28-06-08, 15:31
mleko jest produktem przed procesem fermentacji, ta wlasnie zachodzi po wypiciu w naszym organizmie. przed nim mleko jest zupelnie nieprzydatne i nieprzyswajalne.Dopiero po tym procesie na ktory organizm traci duzo energii jego skladniki sa przyswajane. po wypiciu białka z mlekiem organizm nasz musi ogrzac to mleko oraz musi sie dokonac proces fermentacji przy czym tracimy duzo energii..

osiłek snd nie wyczytałem tego z bravo girl a film Poranek Kojota to juz dawno ogladałem i znam na pamiec w przeciwienstwie do ciebie..
ps: ja pije z woda chciaz z mlekiem lepiej smakuje.

nie wiem w ogóle o czym ty mówisz, o jakim¶ filmie...stary masz jakies problemy ze sob± ?! schizofremia czy zespół downa ?! jarasz sie że znasz jaki¶ film na pamięć, nie rozumiem co to ma wspólnego z tym tematem i z tym co napisałem ?!

Ikar
28-06-08, 16:13
jak juz z woda to tylko gazowana hrhr żarcik taki :P kioedys przez przypadek pomylilem butelki i nalalem gazowanej wody jak mi buchlo jak sie wystaszylem to pol sciany zalalem czekoladowym gain boliciem ^^ :D a tak szczerze to czy z woda czy z mlekiem to moim zdaniem az takiej roznicy nie ma jezeli chodzi o przysfajanie itp ale musisz sie tez troche smakiem kierowac bo niekiedy z woda to sie pic nie da