PDA

Zobacz pełną wersję : trening bica - artykul z WP



margolciak
26-06-08, 22:52
przeczytalem na WP cos takiego ...
Rady dla kulturystów początkujących Przez pierwsze 2 miesiące bicepsy poddajemy treningom 2 lub  3 razy w tygodniu Treningi rozpoczynamy solidną rozgrzewką, głównie mięśni i stawów biorących udział w ćwiczeniach Ciężar dobieramy adekwatnie do swoich możliwości Najważniejszą sprawą jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, waga ciężaru jest sprawą drugorzędną Na bicepsy wykonujemy tylko ćwiczenia podstawowe Powtórzenia wykonujemy w tempie wolnym lub co najwyżej umiarkowanym Jeżeli mamy taką możliwość to korzystamy ze sztangi łamanej Po zakończeniu treningu na bicepsy poświęcamy trochę czasu na ich rozciągnięcie.
co o tym sadzicie bicepsy 2-3 razy w tygodniu?
link do calego artykulu ..
http://fitness.wp.pl/fitness/silownia/go:4/art12,bicepsy.html

Wiki
26-06-08, 22:59
W ogolnorozwojowce tez sie cwiczy bica 2/3 razy w tygodniu. Bo cwiczysz wszystkie partie co drugi dzien:) To nie glupi pomysl, ale to tylko na pierwsze 2 miesiace...

Daro17
27-06-08, 09:51
Ja najlepiej reaguje ćwicząc biceps dwa razy w tygodniu niestety nie mam na to ostatnio czasu...

terrorsiejem
27-06-08, 10:11
jak na mój gust to wszystko ok. 2-3 razy dlatego że intensywnośc tych cwiczeń jest niemal zerowa ma nacelu jedynie wyuczenie ruchów.

oSiŁeK_sNd
27-06-08, 11:37
no jest napisane że dla początkujących i zgadza sie wszystko, chodzi o wyczucie ruchów, przez 2 miesiące to nawet normalnym planem cudów w przyrostach nie ma, a tutaj to już szczególnie, z początku założeniem jest właśnie przyzwyczajenie stawów i mięśni do jakichkolwiek obciążeń, potem dopiero myśli sie o masie

LeBron23LBJ
27-06-08, 20:48
ja od zawsze trenuje bica dwa razy w tyg. :) i nie ma problemu. Bicepsy szybko sie regenerują.

margolciak
29-06-08, 13:43
ale masz trening na mase i jedziesz bica 2 razy w tygodniu ? czy jak bo w kazdym planie na mase biceps jset raz w tygodniu

lachu
29-06-08, 14:12
moze ma priorytet n aramiona.