PDA

Zobacz pełną wersję : pas neoprenowy na brzuch



margolciak
26-06-08, 22:25
co o tym sadzicie daje to jakies efekty czy tylko strata czasu ?

ziegenhal
26-06-08, 22:29
Nosze go od 3 miesiecy i efektow duzych nie widac , tlyko skora sie zrobila bardziej jędrna . Moze dlatego ze brzucha nie cwicze

Izba
26-06-08, 22:32
Najlepiej załóż pas n. i na to bluze i idz biegac czy cos.. Wtedy szybciej spalasz bo sie pocisz. Ogólnie sam używam takiego pasa i daje efekty. Warto jak dla mnie.
Ale sam jestem ciekawy co inni o tym sądzą :D

margolciak
26-06-08, 22:39
no planuje wlasnie go zakladac na rower czy podczas cwiczenia na silowni ale chce wiedziec jakie jest wasze zdanie czy to cos daje czy to tylko pic na wode:) piszcie ile juz go uzywacie i jakie sa efekty

Cielu7
26-06-08, 22:42
Pas naopranowy swietna sprawa wytapia ladnie chlopaki na silowni stosuja i pare dziewczynek i baardzo chwala a ja widze efekty po nich

margolciak
26-06-08, 22:44
jeszcze jedno pytanie
bo tak jak patrze na allegro to sa pasy po 29 zl i sa po 4 czy 9 zl co kupic czym jest spowodowana taka roznica w cenie?

Rynju
26-06-08, 22:46
ja nakladam tylko gdy brzuch robie czyli kazdego dnia na pol godzinki :P
Ale mysle czy by na trening siatkowki nie nakladac, albo zaczac biegac i dokupic sobie jeszcze 2 i zacisnac na uda :P
Kupuj ta tanizne, byle szeroki, to jest jeden pies ;)

..Karol..
28-06-08, 11:42
mam takie pytanie dotyczace tego pasa. mam zamiar cale wakacje biegac i na rowerze jezdzic zeby zrobic kondycje i spalic oponke na brzuchu. myslicie ze po miesiacu byloby juz widac kratke na brzuchu?? tluszczu nie mam duzo (glownie na biodrach) a waze 68kg przy 183 cm

Cielu7
28-06-08, 12:09
zeby widziec kratke to trzeba te miesnie zrobic jak kazde inne wiec pasem miesni nie zrobisz tylko spalisz tkanke tluszczowa

..Karol..
28-06-08, 12:17
to wiem nawet ulozylem sobie plan treningu ale nie wiem czy dobry jest. wrzucilem go niedawno zeby ktos go ocenil i ewentualnie poprawil.

Ikar
28-06-08, 12:38
mi taki pas ni jak nie potrzebny ale sasiad ma i dosyc szybko oponki sie pozbyl, napewno nie od samego pasa bo biegal i ,,abs" robil, ale mowil ze dobra rzecz