PDA

Zobacz pełną wersję : Co Zrobić z bicem!!!!



Danek1990ex
26-06-08, 20:59
Ćwiczę już rok są dobre efekty ważę 73kg mam 175cm wzrostu w łapie prawej mam 37cm a w lewej 34 na początku ćwiczyłem hantlami więcej prawą teraz kiedy kupiłem ławę i sztangę łamaną ćwiczę sztangą lewa ręka boli mnie zawsze więcej niż prawa co zrobić!!! Nie miałem wcześniej i teraz też nie mam planu treningowego ćwiczę bica,tri,plecy,kaptury,klatę,brzuch nie potrzeba planu jeśli ktoś pamięta kiedy co ćwiczy ćwiczę tym samym sposobem tylko podnoszę ciężar na bica podniosłem przez rok 2.5kg ćwiczę 6kg na początku ćwiczyłem 5kg potrafię dżwigać 10kg po osiem serii hantlami na stojąco lub siedząco na kolanie tylko trudniej i mniej daje popalić mniejszym pali ręka po więcej serii daje dobry efekt.Pomocy!!!!Z góry dzięki.

Cielu7
26-06-08, 22:49
cwiczenia na biceps trzeba zmieniac cwiczy sie na szerokosc jak i wypukłosc bicepsu ja ci bym polecił 3 cwiczenia 1 to unoszenie sztangi stojac 2 to juz modlitewnik najlepiej hantelkami 3 ro podnoszenie hantelek na lawce skosnej poprostu siedzisz jak na skosie ok 45 stopni i podnosisz sztangielki z supinacja te 3 cwiczenia wykonuj po 3 serie powturzenia takie 10-8-6 i powinno ruszyc.Taka róznica jaka masz medzy ramionami jest naprawde spora popelniles blad bo kto cwiczy tylko 1 reke pozdrawiam :)