PDA

Zobacz pełną wersję : Białko + Kreatyna + ZMA + Witaminy = Jak Brać ?



yaro09
26-06-08, 19:58
witam! po dlugiej chorobie i dluzszej przerwie na silce spadla mi masa i musze jak najszybciej ją odzyskac i wrocic do dawnej formy. musze rowniez uzupelnic witaminy i minerały i ogolnie sie wzmocnic. myslalem nad takimi odzywkami:


- TREC MAGNUM 2000 4KG
- OLIMP CREATINE MEGA CAPS 1250 (3OO KAPS)
- OLIMP ZMA 60 KAPS
- OLIMP VITA-MIN 60 Caps

teraz moje pytania:

1. czy wybrałem dobre produkty, jesli nie czym byscie je zamienili?

2. czy białko zastąpic gainerem? mysle ze nie poniewaz chce uzupelnic niedobory bialka, ale pytam na wszelki wypadek.

3. czy ZMA zamienic na MZB? i czy w ogole jest mi to potrzebne jesli biore OLIMP VITA-MIN? czy mimo wszystko moge brac te ZMA na wszelki wypadek np 1 kaps dziennie na wieczor?

4. czy ilosc kapsułek jest odpowiednia? moze czegos jest za duzo lub za malo?

5. w jaki sposob mam to przyjmowac zeby sobie nawzajem nie przeszkadzało, co ewentualnie łączyc ze sobą, pomiedzy jakimi posilkami co mam przyjmowac?

PROSZE O ODPOWIEDZI, Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM.

Punisher
27-06-08, 00:38
po pierwsze
§3.2 czyli napisz ile czego masz i o sobie
przebyte cykle i ogolne dane wzrost waga, dieta itp

Odpowiem juz na pare pytan:

1. czy wybrałem dobre produkty, jesli nie czym byscie je zamienili?
zamienilbym:

- TREC MAGNUM 2000 4KG
na cos innego
reszta moze byc, ale:

3. czy ZMA zamienic na MZB? i czy w ogole jest mi to potrzebne jesli biore OLIMP VITA-MIN? czy mimo wszystko moge brac te ZMA na wszelki wypadek np 1 kaps dziennie na wieczor?
Zamiast ZMA moze byc MZB. Do tego VITA-MIN dolacz. Jedno nie zastąpi drugiego.
BTW polecam ZMA olimpa

wiecej jak przeczytasz co napisalem na poczatku

thomas_figo
27-06-08, 01:21
ja polecam ZMA Trec'a, jest nie drogie i bardzo efektywne.

yaro09
27-06-08, 16:42
mam 178cm i prawie 80kg, staz ponad 2,5 roku, mam dobrą diete na mase. nie jem duzo odzywek, jestem po cyklach: nitrobolon, mass xxl i kreatyna (ale to bylo dosyc dawno, ostatnia odzywke zjadlem jakies 3 miesiące temu). co do tego TREC MAGNUM 2000 4KG to mysle ze lepiej jednak jest kupic mass xxl ze wzgledu na wieksza ilosc bialka i brak kreatyny (kreatyne przeciez i tak przyjmuje osobno)

Punisher
27-06-08, 16:48
Jest ok, możnaby dokupić jeszcze z 4 blistry kreatyny (czyt. ok 120 kaps)

ZMA i witaminy - nie ograniczamy ilości, w zależności od funduszy.

Jak kupisz to napisz, czy dokładnie kupiles te produkty i w jakich ilościach i wtedy można będzie ustalić dawkowanie.

yaro09
27-06-08, 23:44
ok wiec kupilem:

- MASS XXL 4,8KG
- OLIMP CREATINE MEGA CAPS 1250 (3OO KAPS)
- TREC ZMA 45 KAPS
- OLIMP VITA-MIN 60 Caps

i jak mam je teraz przyjmowac? co kiedy brac? co ze sobą łączyc? miedzy jakimi posilkami? jem 5-6 posilkow dziennie. nie pytam o dawkowanie bo mam to w miare ustalone (m.in. tak jak zaleca producent), chyba ze macie jakies swoje sposoby na dawkowanie zeby efekty byly jak najlepsze.

Punisher
28-06-08, 15:47
- MASS XXL 4,8KG
wg brakow w diecie


- OLIMP CREATINE MEGA CAPS 1250 (3OO KAPS)
porcja 4kaps
DT
rano
po treningu
DNT
rano
+ja bym bral 8h po pierwszej dawce
Cykl na kreatynie 6-7tyg


TREC ZMA 45 KAPS
3kapsy przed snem

vitaminki wg RDA

yaro09
28-06-08, 15:55
okk wiec wszystko jasne :) dzieki wielkie

Punisher
28-06-08, 16:00
Aha co do tych witamin, pamietaj ze musisz miec wiecej % RDA niz jest napisane.

yaro09
28-06-08, 16:05
a mozesz cos wiecej o tym napisac? bo niebardzo rozumiem...

Punisher
28-06-08, 16:13
1 kaps starczy, góra 2

yaro09
28-06-08, 16:54
aha no wiem wiem producent zaleca 1kaps witamin i 1kaps minerałow i tak bede brał, taka dawka na pewno zaspokoi codzienne zapotrzebowanie

yaro09
02-07-08, 10:05
wracam do temtu. aktualnie jem:

- MASS XXL 4,8KG
- OLIMP CREATINE MEGA CAPS 1250 (3OO KAPS)
- OLIMP VITA-MIN 60 Caps


czy moge jeszcze do tego cos dokupic? myslalem o HMB i jakies aminokwasy? a moze polecicie mi cos innego? a mzoe nic nie kupowac? z gory dziekuje za odp

yaro09
02-07-08, 14:48
noo pomoze mi ktos?

chcialbym dokupic do tego jakies aminokwasy oraz HMB (tylko nie wiem czy to dobra decyzja)
tych dwóch odzywek jeszcze nigdy nie bralem. jakie są najlepsze? co byscie mi poradzili na pierwszy taki cykl?

Hulk
02-07-08, 15:47
przede wszystkim dokup sobie Glutamine - to podstawa jesli chcesz rozwijac miesnie, ewentualnie BCAA lub po prostu ktorys z kompleksow aminokwasowych
HMB na razie sobie daruj
micro+gainer+gluta+witaminki+dieta i beda efekty :)

yaro09
02-07-08, 17:21
dzieki hulk, ale dlaczego narazie nie kupowac hmb? i jakie ewentualnie poleciłbys mi BCAA i Glutamine? chodzi mi o firme. lepsze jest w kapsach czy w proszku? no i tych odzywek nie bedzie za duzo jak tak bede przyjmowal wszystkie to jakos nie przeciąze sobie organizmu?

Hulk
02-07-08, 17:36
kup te na ktore Cie stac. dopiero zaczynasz wiec nie ma po co sie od razu zarzynac. polecam Glutamine Olimpu, Activity, Biogenixa, BCAA Olimpu lub Activity tez jest do zaakceptowania cenowo. lub jesli krucho z kasa to kup sobie kompleks aminokwasowy Olimpu lub Treca np.

yaro09
02-07-08, 20:01
wybralem TREC AMINOMAX 6800 160kaps za 39zl.

moze oplaca mi sie bardziej to kupic niz osobno jakies aminokwasy i do tego glutamine? AMINOMAX zawiera juz tauryne i glutamine, w malych ilosciach, ale jest. wiec co o tym myslicie? moze znacie jakies inne podobne lepsze aminokwasy?
nie mam za duzo kasy wiec wolalbym kupic taką mieszanke zamiast osobno aminokwasy, glutamine itd

tylko ze na allegro nikt tego aminomaxa nie kupuje, wiec nie wiem...
http://allegro.pl/search.php?string=aminomax&order=b

Nitro91
28-07-08, 10:24
Witam Chciał bym żebyście mi pomogli co do diety za 15 dni zaczyna cwiczyc bo miałem przerwę i kupiłem sobie odzywki
No shotgun- na siłe i na rzeżbę
Thermal Pro Revolution - Spalacz tłuszczu
Pro Whey - białko
Max Carbo
AAKG
i Aminokwasy Super amino

I interesuje mnie dieta bo trochę tłuszczy mam i trzeba spalic i potrzebuję dobrej diety co brac jak brac ??

I jak ktos zna dobrą rozpiske na rzeżbe to bym bardzo proisł ale bez nog i na poniedziałek srode czwartek sobote

Z Góry dzięki czekam na odpowiedzi