PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta . ;]



fr3zo
26-06-08, 19:33
Witam, od kilku dni chodzę na siłownie (zaczynam) ;].. dobre odżywianie to podstawa ;]..

wzrost: 180cm
wiek: 14
waga: 64kg
płeć: mężczyzna
budowa ciała: na brzuchu mam trochę tłuszczu.. chciałbym się go pozbyć i przy okazji wyrobić na nim mięśnie ;]


nie mam pojęcia jaką diete wybrać... która dieta byłaby lepsza w moim przypadku? redukcyjna czy masowa?

pozdrawiam.

prokopek
26-06-08, 20:03
Oczywiście na masę. Poczytaj podwieszone, ułóż coś i daj do sprawdzenia. Co do brzucha to zacznij robić jakieś aeroby ABS lub A6W.

yaro09
29-06-08, 23:48
tak jak mowi prokopek. brzuch wzmocnisz i wyrobisz sobie przez ABS lub A6W + dieta na przybranie masy bo przy 180cm twoje 64kg to troche mało... tym bardziej ze jestes ogolnie chudy prawda?

m4rc1nn
30-06-08, 01:01
no właśnie nie ;]

jestem trochę gruby, znaczy mam trochę tłuszczu na brzuchu;p
i właśnie - nie chcę przytyć tylko spalić ten tłuszcz co mam ;]

co do tego a6w.. zawsze po treningu na siłowni mam dosyć ciężkie zakwasy (zaczynam;]), więc chyba nie dam rady narazie :/

Sargon
30-06-08, 08:14
nie poddawaj się. A6W jest naprawdę dobra. Po 14 dniach będizesz widział różnicę

yaro09
30-06-08, 09:25
jak bedziesz sie poddawal to nic ci z tego nie wyjdzie. to normalne ze są zakwasy, niedlugo znikną. przez a6w wyrobisz sobie brzuch. a6w musisz jakos pogodzic z treningiem na silce. np zrob sobie trening w poludnie, a po kilku godzinach jak juz odpoczniesz to zrob sobie w domu a6w. tylko jak robisz codziennie w domu a6w to juz brzucha nie robisz na silce na treningu. no i zajrzyj do działu dieta i trening i ułóż je sobie na mase i cwicz

prokopek
01-07-08, 12:11
Jeśli masz aż takie zakwasy to porób sobie ABS żeby przygotować trochę mięśnie a potem dopiero A6W. :]