PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna a trening



PuaPAj
26-06-08, 17:11
Mam takie male pytanko. Ze wzgledu na prace mam mozliwosc cwiczenia tylko 3 razy w tygoniu a ze zarobilem na suple to chce zrobic sobie porzadny masowy cykl z kreatynka bialeczkiem gainerem. I tu pojawia sie pytanie czy te 3 treningi wystarcza? Jak myslicie czy to nie za malo zeby w pelnym stopniu wykorzystac suple. Zaznaczam ze cwicze kazda partie miesni wiec treningi te beda trwaly po ok 1,5 godz. Co o tym sadziecie?

damiano
26-06-08, 18:39
ja cwicze caly czas systemem 3 dniowym:D i jesli robis ztak jak piszesz ze treningi trwaja po 1,5h to organizm musi miec odpoczynek.

rrrt22
26-06-08, 19:54
jak najbardziej wystarcza , ja cwicze tak od samego poczatku jak zaczynalem po 3 dni i sa efekty przy diecie ;] jesli chcesz sile i mase to musisz tak cwiczyc bo musi byc regeneracja

ErWeider
26-06-08, 20:03
cwiczysz 3 dni w tygodniu po 1,5h?? jakim cudem wyrabiasz i potrafisz zrobic w te 3 dni all partie miesni?? jestem w szoku ja stosuje trening 4 dni w tygodniu i taki jeden trening zajmuje mi okolo 2h-3h

pimols
26-06-08, 20:15
bez problemu:P

rrrt22
26-06-08, 20:16
no ja nie powiedzialem ze cwicze 1.5 h czasem wychodzi maks do 2.5 ale cwicze 2 partie w 1 dniu .. np. pn klatka triceps , sr barki biceps , pt plecy nogi i wyrabiam a efekty sa

007
26-06-08, 21:31
no ja nie powiedzialem ze cwicze 1.5 h czasem wychodzi maks do 2.5 ale cwicze 2 partie w 1 dniu .. np. pn klatka triceps , sr barki biceps , pt plecy nogi i wyrabiam a efekty sa


Trochę się wtące :D

Prpoonuje -plecy i nogi nie ćwiczyć w jednym dniu
do klatki dodać biceps zamiast triceps a triceps np do pleców,a barki np. z kapturkami
i co najważniejsze to postarać się skończyć trening w 90 minut a najlepiej w 60 minut. Zrobić ciężki (odpowiedni ciężar) i intensywny (małe przerwy) trening

trening na trzy dni w zupełności wystarcza

pon-klat,bic,przedramie
śr-nogi,bary,kaptury
pią-plecy,tric

Spróbować i ocenić

terrorsiejem
27-06-08, 10:25
bardzo często cwicze trzy razy w tygodniu :)
nóg z plecami sie nie cwiczy trzeba dac im conajmniej 3 dni odstępu między sobą. Cwiczenie takie spowalnia regeneracje i powoduje kontuzje a kręgosłup to nie przelewki :)

PuaPAj
27-06-08, 15:28
No niestety ciezko jest mi sie wyrobic w te 3 dni po 1,5 h dlatego nie wiem. Chcialbym sie zapytac bardziej doswiadczonych czy przy ciezkim treningu 3-dniowym nie zmarnuja sie suple ktore biore a przede wszystkim czy 3 dni w tygodniu cwiczen starczy przy cyklu na mono bo to dopiero moj drugi cykl w trakcie pierwszego cwiczylem 4 razy i spokojnie sie ze wszystkim wyrabialem

lachu
27-06-08, 17:37
No niestety ciezko jest mi sie wyrobic w te 3 dni po 1,5 h dlatego nie wiem. Chcialbym sie zapytac bardziej doswiadczonych czy przy ciezkim treningu 3-dniowym nie zmarnuja sie suple ktore biore a przede wszystkim czy 3 dni w tygodniu cwiczen starczy przy cyklu na mono bo to dopiero moj drugi cykl w trakcie pierwszego cwiczylem 4 razy i spokojnie sie ze wszystkim wyrabialem

widać kto sie opiepsza. chyba robisz zadługie przerwy miedzy seriami i cwiczeniami.