PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze smakiem Gainera :/



Kubak
25-06-08, 22:06
Witam, zakupilem Gainera od Vitalmaxa, o smaku waniliowym (ogolnie lubie), dostalem paczke otwieram, wszystko elegancko, zapach jak nalezy. Jednak gdy zrobilem sobie jedna porcje z woda, to az mnie odrzucilo ! ;O Smak jest tak odpychajacy, ze nie daje rady nawet pol szklanki wypic... z mlekiem znow jeszcze gorzej bo od malego nie pijam i na wymioty mnie zbiera nawet jak powacham :P
Mam takie pytanie.. czy mozna czyms skutecznie zabijac smak Gainera? (jakis syrop np. malinowy ?)
Drugie pytanie, czy moglbym spozywac gainera w proszku , a nastepnie popijac to woda? Czy zeby byl efekt musze zmieszac to przed spozyciem.
Z gory dzieki !

007
25-06-08, 22:11
he he.Sam jestem ciekaw jakie odpowiedzi padną w tym temacie :D

sts
25-06-08, 22:17
hehe sam proszek najpierw hm ja bym tak niemógł.

Kubak
25-06-08, 22:17
Troche powagi :D Wiem , ze temat smieszny, ale ja mam problem.

mlody001234
25-06-08, 22:21
Spozywając najpierw gainera w proszku pozniej popijając go dopiero to poczujesz dopiero co znaczy odrzucenie :lol: tez tak mialem, wiec delikatnie mowiąc kombinowalem, dosypywalem do jakiejs maślanki czy czegos i jakos to szlo.... pozniej zmeczony kombinowaniem odpuscilem i jakos sie zmuszalem pic z wodą.

007
25-06-08, 22:23
Ja całkiem poważnie :D Mam i czasami wcinam soje bezsmakową , ledwo mi przez gardło przechodzi.Z tym proszkiem to mi się skojarzyło z saszetką herbaty na język i wrzątku do ust.Stąd się wesoło zrobiło

Kubak
25-06-08, 22:46
No to jak nie ma zadnego rozwiazania to wypada sprzedac... ale kurde znow czekac, az przyjdzie nowy, a diete/trening chcialem od jutra zaczac na powazne... ;/

ErWeider
25-06-08, 22:47
ja do czekoladowego dosypywalem kakao i bylo zacne w smaku :) wiec mozesz tak sporbowac bo mi taki sposob pomogl ;)

Kubak
25-06-08, 22:50
Do waniliowego dodac kakao mowisz.. hmm no ale w sumie juz jakbym mial probowac to jakies sprawdzone sposoby, bo jak pol na proby zuzyje to potem nie sprzedam xD

Kubak
25-06-08, 23:09
Wlasnie pije z kakao, ale zeby zabic smak wanilii musialem wladowac tyle kakao, ze po 2 lykach odpadam xDD

ErWeider
25-06-08, 23:15
no zrobisz jak chcesz, niewiem jak to z waniliowym bo jeszcze takeigo nie mialem ale w czekoladowym pomoglo, ostatnio pilem truskawkowy pare dni bo kumpel kupil i jest to chyba najlepszy smak :) bez niczego mozna go pic duzo bo bardzo dobry

zapytajnik
25-06-08, 23:31
ja bym dosypal troche jakiegos nesquika... mialem kiedys zwykle bialko serwatkowe czy cos w tym sylu(do konca sam nie wiedzialem co to bylo) i w samku bylo ochbdne...dosypywalem kilka lyzek nesquika i mozna bylo wypic...wiec mysle ze to bedzie dobre rozwiazanie...tylko ze ja to pilem z mlekiem a nie z woda...

Kubak
25-06-08, 23:31
No wlasnie na truskawkowy chcialem swoj wymienic. Mam nadzieje, ze kumpel ode mnie kupi. :)
Dzieki w kazdym razie.

ErWeider
26-06-08, 09:11
tylko ze pij te gainery z melkiem niskotluszczowym a nie z woda bo z woda to kazdy ma okropny smak ;)

Kubak
26-06-08, 10:41
Powtarzam jeszcze raz, na sam zapach mleka mam odruchy wymiotne. (w duzej mierze to zasluga moich wychowawcow z przedszkola, ktorzy na sile karmili mnie mlekiem, co spowodowalo silna traume -.-).

ErWeider
26-06-08, 10:45
aha :) to bedziesz mial ciezko bo jak pije z wodą to naprawde jest okropny smak :] to kombinuj jak sie da

zapytajnik
26-06-08, 11:09
tez tak mialem przez dlugi okres po przedszkolu ze nie nawidzialem mleka...ale wychowawcy w przedszkolu pewnie wmuszali w Ciebie cieple mleko i przerazal Cie rowniez ten kozuch...po pewnym czasie sprobowalem zimny mleko prosto z lodowki i nie bylo tak zle...zle wspomnienia zniknely a ja swobodnie moglem je wypic...a jak jeszcze zrobilem sobie nesquika z zimnym mlekiem to bylo pyszne i moglem to pic kilka razy dziennie...
pozdro;d

*TERRORBLADE*
26-06-08, 15:37
Ale po grzyba Ty to walisz z woda ???
Przeciez z tego sie robi potem "kleik" i smak tez jest nie terere .... sprobuj go wymieszać z mlekiem ,albo mlekiem smakowym (np. smaku czekoldowym) .
Albo jak koledzy wyzej Ci radza zmieszaj z kakao ewentualnie dodaj jakis aromat ;P

Peace ;)

ErWeider
26-06-08, 15:39
mowil ze ma obrzydzenie do mleka od przedszkola :) dlatego z wodą miesza

*TERRORBLADE*
27-06-08, 16:59
o shit ... a moze z jakims jogurtem wymiesza ??
Z woda to jest ochydne przeciez :(

Gutek912
27-06-08, 17:25
Ja wszystko z wodą piję i żyję ... kwestia przyzwyczajenia. Ostatnio zacząłem WPC i Ostrowi z wodą pić hehe obrzydliwe ale po tygodniu już tak nie odrzuca... choć po pierwszym razie sie porzygałem ;P

*TERRORBLADE*
27-06-08, 18:52
Sam widzisz ,ze bebzon nie chce niczego z woda przyjmowac :P ... ehehehe
Na Twoim miejscu posiłowałbym sie z mlekiem ;)
A jak nie to jakies inne nabiały takie jak jogurty równiez te pitne ,nie wiem ... moze serki :P heheh
A jak juz naprawde nie mozesz tego wcinac to moze wrzucisz do mixera z bananami i innymi bajerami i poprostu zmiksujesz ;)

astoN-
07-07-08, 22:34
mialem to samo, ninawidze mleka,a z zimna woda bylo ochydne... w koncu wymyslilem zeby pic z zatkanym nosem a potem popic czyms innym :P jakos dalem rade... a mozna to pic z woda mineralna niegazowana?

*TERRORBLADE*
08-07-08, 10:20
NO jasne ,że mozesz byleby nie z gazowana hahaha
no ale smak tez raczej bedzie nie za specjalny :D

lukemaster
08-07-08, 11:59
są takie jogurty dzban rodzinny czy jakos tak to sie zwie to ja do tego sypałęm białko i płątki i mixowałem jakies rodzynki itd więc polecam

Miloszeek
08-07-08, 12:36
Jak mojemu kolesiowi białko nie smakowało tu wymieszał je z budyniem i wpierdzielał i nawet dobre było ;D

*TERRORBLADE*
08-07-08, 14:08
No ale wiesz ... on na widok mleka żyga dalej niż widzi ;)
A niewiadomo jak go budyń pokopie :P