PDA

Zobacz pełną wersję : co daje ogolnorozwojowka?



angelo12345
25-06-08, 20:31
witam, co daje ogolnorozwojowka czy tylko przygotowuje miesnie do treningu czy poprawia tez sile, modeluje sylwetke powieksza miesnie?

Damian st-ce
25-06-08, 20:37
Przygotowuje organizm do zwiększonego wysiłku. Nieznacznie zwieksza siłe i mase mieśniową.

Nuru89
25-06-08, 22:39
Ogólnie rozwija

terrorsiejem
26-06-08, 11:08
przyzwyczaja kosci,stawy,mięśnie do wzmożonego wyziłku przez co zmniejsza ryzyko wystapienia kontuzji. Wypracowuje pewne nawyki uczy ruchów które eliminuja ewentualne błędy treningowe. Pozwala przejśc przez okres początkowy (wyj*bane zakwasy) w sposób pozwalający na normalne funkcjonowanie :)

..Karol..
26-06-08, 22:51
sory ze sie wcinam ale mam pytanie a nie chce robic kolejnego temetu. mianowicie ulozylem sobie plan na na rzezbe (moze go kiedys wrzuce do oceny ) i nie wiem jak dlugo go robic bo jest podobny do ogolnorozwojowego bo na wszystkie partie. czytalem kiedys ze powinno sie go robic jakies 4-8 tyg. jeszcze jedno czy podczas takiego trenincu trzeba zmieniac cwiczenia po jakims czasie czy zawsze te same??

terrorsiejem
27-06-08, 10:20
sory ze sie wcinam ale mam pytanie a nie chce robic kolejnego temetu. mianowicie ulozylem sobie plan na na rzezbe (moze go kiedys wrzuce do oceny ) i nie wiem jak dlugo go robic bo jest podobny do ogolnorozwojowego bo na wszystkie partie. czytalem kiedys ze powinno sie go robic jakies 4-8 tyg. jeszcze jedno czy podczas takiego trenincu trzeba zmieniac cwiczenia po jakims czasie czy zawsze te same??

wrzuc ten trening do oceny. Jak trening na żeźbe może byc nie dzielony,kto ci go układał ? :) Mam dziwne przeczucie że nie przypomina on planu :) musisz sie nim pochwalic bo cięzko jest coś więcej powiedziec na ten temat. Cwiczenia im częściej zmieniasz tym lepiej byle by były na te same partie. Redukcje robisz tyle ile uwarzasz za słuszne czyli jak osiągniesz oczekiwany efekt zmieniasz cel.Znam ludzi co jadą po pare lat na żeźbe i nie zamierzają zmieniac celu.

Ikar
27-06-08, 16:09
Przygotowuje organizm do zwiększonego wysiłku. Nieznacznie zwieksza siłe i mase mieśniową.

w sumie nie zgodze sie z tym ,,nieznacznie" poniewaz na poczatku wlasnie bardzo szybko idzie sila i masa