PDA

Zobacz pełną wersję : "Powakacyjny cyklik"



*TERRORBLADE*
25-06-08, 13:37
Witam ;)

Wczoraj wieczorem wpadłem na pomysł by zakupić sobie jakkies odzyweczki i rozpocząć cyklik po wakacjach xD
Moim celem, byłaby siła ale troche masy jakby przy okazji wpadło to bym sie nie pogniewał ;)
hehe

No i od wczoraj udało mi sie odkupić od qmpli:
-HmBolon (55 kaps.)
-Hmb revolution (50 kaps.)
-Crea-alkatech ( krealkalyn : biotech USA 105 kaps.)
-Dekstrojuice (0.5 kg)
(-i mam gdzies na chacie jeszcze jakies 100g tauryny ,ale chyba mi ja brachol zwedził ;/ <lol>)

no i generalnie planowałem dokupic troche hmb i jakies białko (np. nitroporgen z treca )
ewentualnie ta taurynke gdybym nie znalazł tej swojej ;D

I co o tym sadzicie ??? coś dodać ujać moze ...jestem otwarty na wasze propozycje nawet rozłożenia dawkowania.

Z góry thx za zainteresowanie ;)

czuwajista
25-06-08, 13:40
Ujmij HMB, dextro, kre alkalyn. Dodaj zwykłe mono+białeczko/gainer(bo chyba nie masz diety)?

*TERRORBLADE*
25-06-08, 13:44
Sog za szybka odpowiedź juz leci ;)
Wsumie juz mam te hmb , dextro i kre alkalyn na chacie tagze chyba nie zaszkodzi dorzucic :)
No a dietke mam i to dosc skuteczna skoro w 15 miesiecy z 56kg chłopa zrobił sie 78kg galun XD i to bez koksu.
Brałem pod uwage to co mi napisaleś czuwajista , no ale jak za groszowe sprawy miałem mozliwosc załątwienia tych srodkow ;) - to czemu nie ;)

czuwajista
25-06-08, 13:50
Masz wszystkie suple które są uznawane za mit :D Kre alkalyn to praktycznie to samo co mono, a praktycznie dlatego że cena powala.. Hmb z tego co czytałem trzeba jeść 4 miechy żeby coś w ogóle odczuć(ma działanie antykataboliczne, jest to najdroższy antykatabolik na świecie.. Dextro to sam cukier...

Możesz sobie 2 duże puchy Cell Pumpa kupić ..

*TERRORBLADE*
25-06-08, 13:58
NO o CP to duzo dobrego słyszałem ,ale podejrzewam ,ze roztepy by sie owiekszyły w moim wypadku dosc drastycznie ...
a BTW HMB i Krealkalyn kupiłem za 10zł czyli jak widac w moim przypadku nie przepłaciłem ;) hehehe xD
A co do hmb to 3 miech stosowania daje efekty wd.artykułu na tym oto forum ,ale u mnie kolesie na Hmbolonie po 1,5 pudełka skakali w sile o 16kg czego bylem swiadkiem ;)

rrrt22
25-06-08, 14:32
po CP nie bedzie duzych rozstepow bo to jest jablczan wiec bedzie gora 1-2 cm przyrostu w lapce , a wiecej w sile .. ale to nie bedzie woda jak po mono tylko dobrej jakosci mięcho

*TERRORBLADE*
25-06-08, 17:11
Hmmm ... sprawdzałeś moze CP rrrt22 ??
A ze spadkami jak to wyglada??;>

Ikar
25-06-08, 17:30
CP to raczej stack jest ale dobra poza tym glupoty piszesz jak mu polecasz juz teraz CP. Moim zdaniem jeszcze na mono bys pojechal troche a bez diety to sie nawet nie zabieraj za odzywki, bo szkoda twojej kasy

*TERRORBLADE*
25-06-08, 17:34
Widze ,mże ktos ne przeczytał całego postu pomimo jego małych rozmiarów xD hehe
O dietke to sie nie martw ... sam sądze ,że na staki kreatynowe troche u mnie (chyba) za wczesnie ,ale predzej czy poźniej napewno sprawdze temat ;)

ALe ogolnie chodzi mi co dokupic do tego co już mam ;)

czuwajista
25-06-08, 17:44
Cp może być jak najbardziej na pierwszy cykl! Jeden ciul jak zaczniesz od jabłka czy od mono...

Ikar
25-06-08, 17:46
ja bym jeszcze krety dokupil, i jakies bialeczko, jak juz mialas kilka cykli na mono to cm3 mogl bys kupic

*TERRORBLADE*
25-06-08, 18:37
No o białku cały czas mysle a konkretnie o nitroprogenie z trec'a ... a co do tego krealkalynu to pisze ,ze 2tabsy dziennie 3ba brac ... tagze wd.tego mam towaru na 52.5 dnia ... chociaz planuje brac po 3 dziennie i dokupic 30 kapsów w blistrach xD

*A miałem 3 cykle na kreatynce (mono) ;) ale ostatni cykl miałem w listopadzie ;D

Symu
25-06-08, 18:54
Walilbym CP jak widac ze dobrze ci idzie, kupuj masc na rozstepy. Z bialek nie ma co przeplacac wciagaj na allegro jakies amerykanskie syntraxa matrixa czy gold wheya z optimum. KA za 10zl akurat sie oplaca ale to lepiej dorzuc je na koniec cyklu po CP i nie licz ze dawka 3 caps dzien wystarczy :D. co do 15kg w 1,5 tygodnia na HMB to xD ale placebo tez ladnie dziala. Wiem bo moj koles wciagal witamine c zamiast meta a pompowalo go jak ch...:D Zreszta co tu duzo mowic sam na pierwszym cyklu na mono chyba nardziej na placebo pociagnelem niż rzeczywisty efekt bo działało już od 1szej porcji :P

*TERRORBLADE*
26-06-08, 15:32
Placebo .. mozliwe ,koleś ma troche poluzowane "gory" hehehe ,grunt ze mu dało moc hehehe xD
A co do K-A to zdaje sobie sprawe ze to mało ... mam zamiar dokupic jakies mono ...chyba z Olimpu "1250" ... a wsumie to które lepsze 1000 czy 1250 ??
A z tą witaminką to mnie zwaliło z krzesła xD hahaha ;)

A na rozstepy te masci mi duzo nie daja ;((( ( a waliłem fissan ...

*TERRORBLADE*
28-06-08, 19:02
No to dokupiłem Kreatynke z Olima Mega Caps 1250 oraz Taurynke z vital max'u xD do tego jeszcze chyba bialko jakies dorzuce jak wypłatka wpłynie na konto (;/)

michall35
29-06-08, 13:13
Sory że się wcinam ale nie chce zaśmiecać forum
Czy kreatyna z Vitalmaxa jest dobra -jaki kolor, i ile g powinienem jej kupić na cykl ??

czuwajista
29-06-08, 20:41
Jest dobra i tania(zielona) 400 g styka na cykl...

*TERRORBLADE*
29-06-08, 21:13
Dokładnie , Zielona z vitalmax'u jest dobra ale nie wiem czy cenowo nie stoi rowno z olimpem .
Ale kolega michall35 nie podał żadnych swoich danych ;/ ani nie wypelnil profilu ;/
Ale sadze ze 400g to bedzie dobrze o ile prowadzi dietke i ma plan trenningowy.

Symu
29-06-08, 23:09
michall35 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=2407) nastepnym razem zakladaj nowy temat bo tak dopiero robi sie syf.

Punisher
29-06-08, 23:56
michall35 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=2407) nastepnym razem zakladaj nowy temat bo tak dopiero robi sie syf.
I czytaj regulamin.

Zamykam.