PDA

Zobacz pełn± wersję : Jedzenie podczas rzeĽbienia



pacos
24-06-08, 15:37
Czy podczas planu na rzeĽbę również należy spożywać dużo białka, tak jak na masę? Staram się je¶ć tego białka dosyć sporo i mam nadzieje, że nie odniesie to jakich¶ nieoczekiwanych efektów.

Animal
24-06-08, 18:55
Białko podnosisz do 3g na kg ciała, obcinasz węglowodany ale pamiętaj o tłuszczach ktore będ± twoim zrudłem energji (Tłuszcze roslinne)

Rynju
25-06-08, 07:52
animal... Nie wiem skad te info !
Do treningu dokadasz diete. W skrocie to wyglada ona tak ze zmieniasz zrodlo energii z weglowodanow na bialka, zmieniasz ich stosunek procentowy wzgledem siebie. Mniej wegli niz w diecie na mase, za to wiecej bialka tylko stopniowo ! Bo mozesz sie zle czuc, opadniety z sil itp.

Animal
25-06-08, 11:45
Zawsze w czasie robienie definicji czujemy sie zle z powodu obnizki WW białka nie maj± na to wpływu białka w czasie redu sa b.wazne poniewaz glikogen zaczyna byc wypalany i katabolizm jest b.wysoki wtedy podniesienie białka jest niezbędne by zapobiec nadmiernemu uszkodzeniu tkanki miesniowej.

Twoja postura swiadczy o twoim pojęciu w tym sporcie wiec jak masz wprowadzic kogos w bład nie wypowiadaj sie, wygl±dasz jak suchar - bez urazy

Rynju
25-06-08, 19:33
Zawsze w czasie robienie definicji czujemy sie zle z powodu obnizki WW białka nie maj± na to wpływu białka w czasie redu sa b.wazne poniewaz glikogen zaczyna byc wypalany i katabolizm jest b.wysoki wtedy podniesienie białka jest niezbędne by zapobiec nadmiernemu uszkodzeniu tkanki miesniowej.

Twoja postura swiadczy o twoim pojęciu w tym sporcie wiec jak masz wprowadzic kogos w bład nie wypowiadaj sie, wygl±dasz jak suchar - bez urazy


Czemu powtarzasz, przeciez napisalem ze zle sie czujemy z powodu obnizki wwgli, zwrucic musimy uwage na podwyzszenie poziomu bialka by z niego czerpac wiecej energii niz wczesniej. i moze nie 3g a raczej 2,7g na kg masy ciala. Mi chodzi ze napisales ze najwazniejsze w diecie na redukcje sa tluszcze nienasycone. Wytlumacz mi czemu one sa najwazniejsze! i ich kontrola.

Ps
Przepraszam ze wygladam jak suchar ale to chyba nie jest dzial, ani temat by sie o tym wypowiadac

Animal
25-06-08, 19:48
Czemu Tłuszcze no bo tłuszcze daj± nam wtedy 80% energi białka 20% energi
one sa najwazniejsze a pozatym jak białka moga dac nam energie skoro dochodzi do maksywalnego katabolizmu ?

Rynju
25-06-08, 19:51
to jest dieta tluszczowa co ty podajesz... I to na tluszczach rosilnnych samych. Ja jak slyszalem o tluszczowej diecie to na zwierzecych jak najbardziej - nasyconych. skladowe w diecie powinny wynosic 80% tluszcze 20% bialka ? bez wegli ?

Animal
25-06-08, 20:00
mowie tutaj o energi a nie o % zawartosci w organizmie ale widze ze nic nie wniose d otego forum z zawodowej kulturystyki wiec nic tu po mnie 3majcie sie

Rynju
25-06-08, 20:01
mowisz o energi energia = kcal ! to weglowodany nie maja kcal !? Hehe dobre

Damian st-ce
25-06-08, 20:06
Nom narazie Animal. Żegnamy :)

007
25-06-08, 20:14
Czemu Tłuszcze no bo tłuszcze daj± nam wtedy 80% energi białka 20% energi
one sa najwazniejsze a pozatym jak białka moga dac nam energie skoro dochodzi do maksywalnego katabolizmu ?

Animal tobie chodzi o to że 80 % białka zostanie utlenione ale chyba nie wiesz jak to napisać

Tu masz odpowiedĽ co do 1 g tłuszczu na kg z innego tematu