PDA

Zobacz pełną wersję : Creatine & Dextrose (Trec)



Shawn_99
29-08-06, 12:23
Zestaw ten zakupiłem na allegro za 65 zł , może ktoś z Was miał już konakt z czymś podobnym ? Czy kreatyne i dextrose można mieszać z wodą w Shakerze ? pytam się , gdyż jeden sprzedawca w pewnym sklepie kulturystycznym powiedział mi bym robił to w szklance za pomoca łyżki, gdyż w przeciwnym razie (użycie Shakera) ulegnie ona zbytniemu rozpuszczeniu ...
W opisie aukcji zapewniali ,iż powinno przybyc potencjalnemu kupcowi zestawu od 4 kg do 6 kg ... czy ktoś z Was korzystał z owej kreatyne i dextrosy by potwierdzic te słowa ?

Z góry dziękuję.

mapet
29-08-06, 12:43
Przecież nic nie napisałeś co to za kretka. Po za tym to tak czy siak 4kg to mało prawdopodobne 6kg to nie możliwe.

Shawn_99
29-08-06, 12:54
Fakt. Dam link do podobnej aukcji.

http://allegro.pl/item121705705_8kg_miesni_w_4o_dni_kreatyna_400g_de xtroza.html

mapet
29-08-06, 13:03
To jest zwykły monohydrat. Cóż w czasie brania być może że twoja waga wzrośnie o jakieś 3kg, ale to tylko dlatego że się napompują twoje mięśnie wodą. A po skończeniu cyklu większosć tego zniknie niestety. A 6kg czystych mięśni to nawet na sterydach ciężko jest zrobić.
No ale jak na pierwszy raz to spoko.

Shawn_99
29-08-06, 13:14
Dzięki serdeczne ! A co powiedizałbys w związku z mieszaniem kreatyny i dextrozy z wodą w Shakerze ?

gangster
29-08-06, 13:21
W szklance,kubku,jakims malym pojemniku,dostales juz wczesniej odpowiedz od sprzedawcy.

mapet
29-08-06, 13:23
gdyż w przeciwnym razie (użycie Shakera) ulegnie ona zbytniemu rozpuszczeniu ...

Wydaje mi się to jakąś bzdurą, ale nie jestem tego pewien. Może zaczekaj aż się tutaj ktoś mądrzejszy wypowie ode mnie.

u.waw.pl
29-08-06, 13:36
Nie można powiedzieć, że po czymś tam się przytyje 6 kg. To sprawa indywidualna, zalezy od wielu czynników. Poza tym liczy się to ile w tyck kilku kilogramach jest czystego mięśnia, bo jeśli sam tłuszcz to nic specjalnego.

Moim zdaniem kupowanie dextrozy jest bez sensu. Lepiej kupić glukozę w sklepie spożywczym, a przy tym zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Shawn_99
29-08-06, 14:20
Moim zdaniem kupowanie dextrozy jest bez sensu. Lepiej kupić glukozę w sklepie spożywczym, a przy tym zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Jeśli zdanie to tyczy się mnie, to dopowiem tylko ,iż Dextrosa jest gratis ... podobno.

mapet
29-08-06, 14:33
No nie wiem. Ty kupiłeś kretkę 400g za 65 zeta+ dextro.
Patrz tutaj masz kretkę 500g za 63zeta.
http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=34&products_id=250&osCsid=XpuLndBS70nkA6LGjv9qd0
A do tego dla osób z forum jest zniżka 10% o ile dobrze pamiętam a dextro to groszę kosztuję.
Chociaż w zasadzie to chyba nie ma znaczenia. Wychodzi prawie tak samo.

Mystic
29-08-06, 16:50
Sprzedawca powiedział ci żebyś mieszał w szklance łyżką ponieważ monohydrant kreatyny po wymieszaniu z wodą bardzo szybko ulega przemianie w bezużyteczną kreatynine(o ile dobrze pamietam :wink: jeśli mówie cos źle to poprawcie mnie).Ja mono tez mieszałem w szklance łyżeczką i było dobrze :wink:

Nie sądze żebys przybrał 6 kg na wadze.

mike7775
29-08-06, 17:19
Ja kiedys mialem taka kredke o ktorej piszesz, a ta darmowa dextroza to starcza na 4 razy krocej niz kreatyna jak sie dawkuje w/g tego co pisza na opakowaniu. Ja mieszalem kreatyne w szklance i nie wiem jak wy, ale dla mnie ciezko bylo to wypic, wogole sie nie chcialo rozmieszac, czulem jakbym pil wode z piaskiem, albo czyms takim i zawsze mnie po tym bolal brzuch, wogole wszytkie kreatyny w proszku (mono) jake probowalem tak ciezko mi wchodzily, od niedawno biore Xpanda i ten smakuje calkiem inaczej i rowniez lepiej sie miesza. Czy wy tez tak macie z mono ze ciezko to wypic?
pozdrawiam

Jose
29-08-06, 17:28
Czy wy tez tak macie z mono ze ciezko to wypic?mi latwo wchodzilo ;)
powiedział mi bym robił to w szklance za pomoca łyżki, gdyż w przeciwnym razie (użycie Shakera) ulegnie ona zbytniemu rozpuszczeniu ..LoL :mrgreen: czego oni juz nie nawymyslaja ;]
a co to za roznica w czym rozmieszasz ? ciekawe skad on to wogle wymyslil :lol:

ogolnie to ja bym na Twoim miejscu dokupil jeszcze tauryny z vitalmaxa (mega capsy) ze 120 conajmniej najlepiej 240 kaps i to bral razem z kreatyna...
a dextroze jak juz masz to bierz z kreatyna ale wylacznie po treningu z rana bierz z tauryna... a jak sie skonczy zupelnie dextroza to bierz tylko tauryne ;)

Shawn_99
29-08-06, 18:15
Jose, dzięki ! Muszę tylko dozbierac pieniędzy na Taurynę , gdyż ostatki wydałem na worek , który poczta transportuje mi już 2 tygodnie ... eh.
Czyli moge mieszać kreatynę razem z wodą w Shakerze ?

Zgodze się z mike7775 , że ciężko jest wypić Kreatynę, dextrosa jest dużo słodsza. Czy można zastąpić wode sokiem , by zmienić smak ?

Jose
29-08-06, 18:29
Czy można zastąpić wode sokiem , by zmienić smak ?jak najbardziej ;) najlepiej winogronowym bo on pomaga sei lepiej wchlonac kreatynie :)
Czyli moge mieszać kreatynę razem z wodą w Shakerze ?jak najbardziej ;) po to zrobili shakery zeby mozna bylo go zabrac ze soba na silownie i w nim przyrzadzic porcje odzywki/suplementu... nie wiem co ten sprzedawca za teorie wymyslil =]
gdyż ostatki wydałem na worek , który poczta transportuje mi już 2 tygodnie ... eh.pewnie zamawiales na allegro wiec nie ma sie co dziwic =/
nastepnym razem polecam www.pakernia.pl jak juz ktos pisal dla uzytkownikow forum 10% znizki ;)
Tauryna vitalmaxu to koszt okolo 20 zl za 120 mega kapsulek wiec nie wiele a naprawde warto...

Shawn_99
29-08-06, 18:45
Dzięki serdeczne ! Poraz pierwszy spotkałem się z czymś podobnym, czyli z życzliwą , dokładną pomocą ;)


pewnie zamawiales na allegro wiec nie ma sie co dziwic =/

Tak, zakupiłem go na allegro. Nigdy nie miałem problemów z żadnym z użytkowników a tym bardziej z pocztą.

Kreatyne zaczałem brac dzisiaj (mam równiez białko ... Gainera 737 jednak czytając komentarze użytkowników sądze ,że to pieniądze wyrzucone w błoto), mam niestety wątpliwości czy nie za wcześnie. Ćwczyłem miesiąc na Atlasie , a od trzech tygodni jestem posiadaczem ławeczki, hantli, gryfów i obciążenia co sprawia , że moge cwiczyć na "normlanym" sprzęcie ;)
Jadam codziennie od 1 sierpnia 5 posiłków o podobnych porach, staram się także by były one podobne, zaopatrzone w sporą ilość białka , jednak sytuacja finansowa nie pozwala mi zbytnio by wydawać codzeinnie pieniądze na puszkę tuńczyka itp ...
Czy kontynuować spożywanie kreatyny czy "daś sobie na razie spokój" ?

Dziękuję ! ;)

Jose
29-08-06, 19:34
a ile juz ja bierzesz? jesli to kilka dni to bym sie wstrzymal i potrenowal kilka miesiecy na powaznie i dopiero sie za nia zabral... a do tego czasu uzbierasz pewnie jeszcze jakas kase i bedziesz mogl cos jeszcze do cyklu dorzucic ;)

Jose
29-08-06, 19:35
Poraz pierwszy spotkałem się z czymś podobnym, czyli z życzliwą , dokładną pomocą heh bo poraz pierwszy sie zapisales na odpowiednie forum :D

Shawn_99
29-08-06, 19:47
a ile juz ja bierzesz?

Dziś pierwszy dzień ! Jednak jeśli nie sprzeciwiłeś się jednoznacznie to znaczy ,że chyba bardzo źle nie postępuję :P za kilka miesięcy będe miał dodatkowe pieniądze na nowe odżywki :)

heh bo poraz pierwszy sie zapisales na odpowiednie forum

Być może, jestem mimo wszystko mile zaskoczony ;)

vince
29-08-06, 19:55
Przecież nic nie napisałeś co to za kretka. Po za tym to tak czy siak 4kg to mało prawdopodobne 6kg to nie możliwe.
6kg wg ciebie niemozliwe..? :roll: o wiele lepszych wynikach w czasie 50 dniowego cyklu sie słyszało..

Cóż w czasie brania być może że twoja waga wzrośnie o jakieś 3kg
3 kg w 50 dni to ja ci moge na samej diecie zrobic..

ale to tylko dlatego że się napompują twoje mięśnie wodą. A po skończeniu cyklu większosć tego zniknie niestety
jednak nie masz pojecia o odzywkach a juz napewno o kreatynie, pewnie dlatego takie bzdury wyzej popisałes..

Shawn_99, mimo ze bedziesz miał pieniadze na kolejne cykle za pare misiesiecy, to lepiej zrobisz dla siebie odstawiajac narazie ta kretke, dlatego ze na poczatku wszystko dobrze idzie bez supli, i jak skonczy sie cykl beda ci ciezej juz efekty przychodziły, takze po co zmarnowac siłe jaka daje bycie poczatkujacym :smile: narazie ewentualnie jakis gainer czy białko..

mapet
29-08-06, 20:11
6kg wg ciebie niemozliwe..? :roll: o wiele lepszych wynikach w czasie 50 dniowego cyklu sie słyszało...
Ta pewnie, można się nawpieprzać czegoś (czyt. tłuszczu) i wtedy istotnie nie ma problemu.

3 kg w 50 dni to ja ci moge na samej diecie zrobic..
.
Pytanie brzmi ile z tego to będą mięśnie?

Jose
29-08-06, 20:15
Shawn_99, mimo ze bedziesz miał pieniadze na kolejne cykle za pare misiesiecy, to lepiej zrobisz dla siebie odstawiajac narazie ta kretke, dlatego ze na poczatku wszystko dobrze idzie bez supli, i jak skonczy sie cykl beda ci ciezej juz efekty przychodziły, takze po co zmarnowac siłe jaka daje bycie poczatkujacym narazie ewentualnie jakis gainer czy białko..popieram jak najbardziej i do tego radze sie zastosowac...

Shawn_99
29-08-06, 20:26
Rozmawiam własnie z kolegą na GG i również doradza mi bym zaczął brac kreatynę po pewnym czasie. Panowie ... namówiliście mnie za co Wam dziękuję a pewnie i podziękuję po pewnym czasie ;) Mniej więcej kiedy mogę zacząć cykl ? Ćwiczę jak na razie trzy tygodnie.
A tego nieszczęsnego Gainera 737 mogę spożywać nawet teraz ? :)

PS. Wrzucę jutro pare fotek mojej skromnej siłowni, ale oczywiście w innym temacie ;)

mapet
29-08-06, 20:48
Najpierw zdabaj o dietę to jest najważniejsze na początku. A gainera spoko jako uzupełnienie diety.

Jose
29-08-06, 22:09
A tego nieszczęsnego Gainera 737 mogę spożywać nawet teraz ? mozesz... smacznego :mrgreen:
Mniej więcej kiedy mogę zacząć cykl ?mniej wiecej to tak za pol roku ale tak za 4-5 miechow tez mozesz jak juz nie bedziesz mogl sie doczekac ;)

Jose
29-08-06, 22:10
zazwyczaj sie bierze krete wtedy kiedy zauwzysz pierwszy zastoj a wiec ani masa ani sila nie beda nic szly wzwyz...
ale mozesz tez szybciej byleby nie z samego pozatku tak jak teraz ;)

u.waw.pl
29-08-06, 22:58
wogole sie nie chcialo rozmieszac

Dlatego wybierajmy kreatynę o możliwie największym rozdrobnieniu.

vince
30-08-06, 20:26
vince87 napisał/a:

6kg wg ciebie niemozliwe..? :roll: o wiele lepszych wynikach w czasie 50 dniowego cyklu sie słyszało...

Ta pewnie, można się nawpieprzać czegoś (czyt. tłuszczu) i wtedy istotnie nie ma problemu.

ja w ciagu miesiaca przytyłem 4kg, ograniczajac oczywiscie tłuszcze nasycone, jedno i wielo- nienasyconymi (tłuszcami roslinnymi) wyrzuciłem np. ze swojej diety prawie całkiem masło, takze jesli dla ciebie to niemozliwe to albo masz całkiem zła diete albo zły trening, tyle..

mapet
30-08-06, 20:33
Tak?
No to weź to sobie na logikę. Załóżmy że ktoś ćwiczy 4 lata czyli 48 miechów razy 4 kg to daje ponad 160kg. Ale powiedzmy że się pomyliłeś o połowę czyli gość ćwiczący 4 lata wyćwiczył sobie 80kg mięśni tak to widzisz?
Uważasz że to mozliwe?
Bo ja myślę że raczej nie.
A 4kg masy mięśniowej to ja robie w pół roku. Czyli co jestem głąbem który po prostu pojecia nie ma o temacie tak? I dlatego mi tak nie idzie?



PS Wiesz co? Jak znasz sposób jak zrobić 4kg mięśni w miesiąc to weź go opatentuj a gwarantuje Ci że zostaniesz milionerem. :lol:

Jose
30-08-06, 21:17
srednia roczna ile jest czlowiek w stanie zdobyc masy miesniowej to 12 kg...

ale to nie temat o tym jak chcecie to na PW albo gg albo se temat zalocie o tym...
a tu nie robcie off topicu...

Shawn_99
24-09-06, 10:29
Od listopada mam zamiar zacząć brać kreatyne, to będzie po miesiącu ćwiczeń na atlasie i trzech na "normalnej" siłowni.

Czy w moim przypadku a także w moim wieku można by spróbować cykl nitrobolonu ?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

u.waw.pl
24-09-06, 10:37
Proponuje zacząć od cyklu z monohydratem.

Shawn_99
24-09-06, 10:38
Proponuje zacząć od cyklu z monohydratem.

A kiedyś tam mógłbym spróbować nitrobolonu, czy lepiej odstawić to ?

krzychuool
24-09-06, 10:44
no z czasem na nitrobolon sie przestawisz ale to nie od razu, po kilku cylkach. słyszalem ze jabłczan sie bierze dopiero po 6 cyklu czy to prawda?

u.waw.pl
24-09-06, 11:24
Nie jest okreslone od kiedy można zacząć z jabłczanem. Mozna nawet i na pierwszy raz wziąć jabłczan. Jeśli chodzi o Nitrobolon, to moim zdaniem jest kiepski, niektórzy na tym forum twierdzą, że Nitrobolon II jest dobry.

Shawn_99
07-12-06, 16:28
Tak się zastanawiam i zastanawiam i pomyślałem, że może warto zacząć już brać kreatynę ? Ćwicze od sierpnia, z małymi przerwami, ale ogólnie systematycznie. Na samej diecie przytyłem 5 kg, później miałem coś z przewodem pokarmowym..jadłem jeden posiłek dziennie przez dwa tygodnie, to co przyjąłem - zwróciłem.. Lekarz powiedizał mi, ,że mój organizm nie przyjmuje już mojej diety...? Czyli częste jedzie ryżu,makaronu,twarogów... bardzo częste. Straciłeł praktycznie wszystko co przybrałem na masie.
Chcę zacząć diete na nowo tylko, że już z kreatyną.. już na nią pora ?

tomek.
07-12-06, 17:54
od kreatyny sie nie rośnie
tylko od żarcia

zapytaj lekarza co to za choroba bo dziwne mi sie to wydaje

Shawn_99
07-12-06, 19:33
zapytaj lekarza co to za choroba bo dziwne mi sie to wydaje

Byłem u dwóch. Jeden i drugi powiedział, że mój organizm nie przyjmuje już tych składników... polska medycyna.

u.waw.pl
07-12-06, 21:38
Może tak być, że organizm nie toleruje pewnych pokarmów... Wyeliminuj je z diety i zastąp równoważnymi. Sprawdź w tabelach kalorycznych, co ma podobne wartości odżywcze:

Tabele kaloryczne (http://www.u.waw.pl/tabele-kaloryczne.html)

Shawn_99
07-01-07, 20:28
Wziąłem się za siebie na nowo. Od poniedziałku ruszam z dietą, kreatyną i systematycznym, dokładnym treningiem. Po skończeniu cyklu kretki mógłbym spróbowac Nitrobolonu II ? co sądzicie o DIBENCOZIDE B12 TREC ? cena jest dziwnie mała.

u.waw.pl
07-01-07, 20:46
Ja odradzam.

Prezydent_1c
07-01-07, 22:29
Ja za to polecam Nitro Bolon 2 tylko regeneracje dobrze zrób zebyś nie spadł za bardzo :] a 2 odradzam jak kolega wyżej

Shawn_99
11-01-07, 22:23
Mam chyba sporawy problem. Kreatyne i Dextrose otworzyłem już na początku września, jedak przestałem ją brać i zaczynam dopiero teraz. Stała prawie 5 miesięcy, oczywiście zamknięta, mam takie opakowanie http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/15/1537/153796/15379613/153796133 Czy mogła kreatyna stracić na jakości przez to, iż była otwarta i przez taki okres nie spożyta ?

tomek.
12-01-07, 13:48
wątpie