PDA

Zobacz pełną wersję : Co i jak



adim
24-06-08, 14:11
Witam pakerów :P
Mam 15 lat niecałe i musze miec duzo wiecej sily niz teraz i co brac kreatyne czy co tam
chce duzo sily ale nie masy

damiano
24-06-08, 14:50
napisz ile cwiczysz,wage,wzrost,czy cos juz brales :D ale z takim wiekiem no poczekaj sila przyjdzie sama:D dobry trening i dieta i bedzie dobrze:D

rrrt22
24-06-08, 14:51
po 1.ile cwiczysz
po 2.niema sily bez masy ( wiele osob myli pojecie masy miesniowej z masa tluszczowa )
po 3. 15 lat to za malo na suplementy

adim
24-06-08, 16:00
prowadze spotrowy tryb zycia rok cwiczylem parkour a teraz breakdance i brakuje mi sily nad ktora ciagle pracuje
170 albo troche mniej 53 kg <ostnio spadlo a bylo 60>
nic predzej nie brałem no chyba ze wapń..
a dieta... to co podejdzie

dexter
24-06-08, 16:05
Nie masz diety, a myslisz o suplementach, ciekawe czy masz chociaż ułozony trening.
Jak spełnisz wszystkie warunki czyli dieta i dobry trening to siła wzrośnie. Po za tym w tym wieku za wcześnie na suplementy.
pozdro

adim
24-06-08, 16:42
no diety tako nie mam ustalonej a co sie stanie jak zaczne brac kreatyne??

prokopek
24-06-08, 16:50
W tym problem że nic ... spróbuj ułożyć sobie dietę i trening i zobaczysz że na początku naprawdę można na sucho ćwiczyć a nie od razu suple -.-

adim
24-06-08, 17:32
moze jednak prosze kogos bardziej dowiadczonego od tego wyzej bo wole uslyszec od kogos kto sie na tym zna

rrrt22
24-06-08, 18:54
no gosciu proste jest ze jestes za mlody na suplementy.. sportowy tryb zycia .. czyli jaki ? nie cwiczysz regularnie na silce niemasz sily proste , kreatyna bez diety nie dziala
a i w miesiac czy dwa nie osiagniesz duzo , w zwiazku z sila .. do tego potrzeba czasu i systematyki i odpowiedniego treningu

adim
24-06-08, 19:55
aa widzisz i sie mylisz mam silke cwicze codziennie

Damian st-ce
24-06-08, 20:06
1. Dieta
2. Trening
3. Suplementy.

Jedz dobrze, ćwicz ostro a kreatyna nie bedzie potrzebna :)

adim
24-06-08, 22:07
wiesz ale co sie stanie jak bede brał ale w 1/2 iosci polecanych tak dla pomocy bo bardzo zalerzy mi na sile a ona w tym pomaga albo inaczej co jeszcze jest dobre na sile

prokopek
24-06-08, 22:20
Mówisz że ja sie nie znam a sam jesteś pod jaranym 15 latkiem który myśli że muły mu wyrosną z niczego. Wszyscy piszą to samo co ja więc jednak coś wiem ;)

kox
25-06-08, 01:32
prokopek sam masz 15 lat... hehe i ja z resza tak samo. chcesz mozesz wziasc kreatyne ale ona jest nie potrzebna najwazniejszy jest trening. rob trening na siłe schodz do 2,1 powtorzen w seriach a siła napewno pojdzie.. mi tez zalezy na sile jak chcesz wiedziec ja juz brałem kreatyne.

adim
25-06-08, 09:16
propek bym ci powiedział na co ty jestes podjarany ale mniejsz wale muskulature poprostu chce miec sile i wagi za duzo nie zmienic

prokopek
25-06-08, 09:32
Za 2 tygodnie 16 :] I jakoś ćwiczę na sucho i widzę duże przyrosty. Wagi dużo nie zmienić ? Masz niedowagę i chcesz mieć siłę tak ? Poczytaj jednak trochę, ułóż dietę i daj do sprawdzenia a potem pomyśl o treningu.

*TERRORBLADE*
25-06-08, 14:14
Adim poćwicz sobie tak z pół roku bez odżywek ( a o koksie to juz wogole nie mysl )i zobacz jakie zrobiłeś postepy przez ten okres ... nastepnie jezeli bedziesz niezadowolony postaraj sie znaleść przyczne twoich (że tak powiem) "słabych punktów" i znaleść na nia sposób .

Oczywiście nie muszę przypominać ,że 3ba miec cel następnie dobry , odpowiednio dobrany trenning oraz diete

adim
25-06-08, 17:53
cwicze dokładnie od 1 stycznia na siłowni a od zeszlego lata pompki bieganie rozciaganie brzuszki podnoszenie ciezarów

respective
25-06-08, 20:07
ale jak ćwiczysz codziennie to nic ci to nie da... mięśnie muszą odpocząć!!!!!!

adim
25-06-08, 21:57
i odpoczywaja no jak trening trwa 1,5 godziny a potem leże nie powiem z kim i odpoczywam az do rana i popoludniu trenuje i znowy leze

Jaco90
25-06-08, 22:04
nie wiem jestes ciężko kapujący??
każdą dużą partie ćwiczy sie raz w tyg. (intensywnie) a nie wszystko po troche.
klatka czy coś innego ci nie odpocznie za kilka godzin .
bez diety mięśnie ci nie urosną a co z tym idzie siła.
poczytaj troche w podwieszonych na temat diety i dobrego treningu .
Kreatyna ci nic nie da ponieważ:
1.jesteś zielony w tym temacie
2. nie masz diety
3. nie masz odpowiedniego treningu
4. jesteś za młody

respective
26-06-08, 08:50
adim, nie masz zielonego pojęcia na temat tego sportu!!!!
posłuchaj mnie teraz uważnie!!!
Mięśnie odpoczywają podczas snu!!!
Każdy mięsień w zależności od wielkości i intensywności treningu musi odpoczywać kilka dni.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
tu masz rozpisane co ile musi odpoczywać. Jeśli będziesz się tego trzymać to na pewno zobaczysz efekty.
Jeszcze jedno, mięśnie bez odpowiedniej ilości dostarczanych do nich węglowodanów, białek i tłuszczy (tych zdrowych) nie będą ani większe, ani silniejsze!!!
Zapamiętaj to sobie, albo najlepiej wydrukuj i powieś nad łóżkiem :)