PDA

Zobacz pełną wersję : 3 cykl prośba o pomoc!!!!!!!



jwojtasin
23-06-08, 22:30
Witam,

Do tej pory miałem 2 cykle. Ostatni to Kre-Alkalyn Olimp 1250mg oraz jabłczan Trec 1250mg. Po około 6 tygodniowej przerwie regeneracyjnej od tych supli chciałbym rozpocząć kolejny cykl. Doradżcie co mogę wziąść chodzi mi o efekty. Zastranawiałem sie nad połączeniem jabłczanu który mi został z jakimś NO przed i ewentualnie po treningu. We wrześniu mam ślub więc chciałbym wyglądać dobrze. Do tej pory przytyłem 4kg na gainerze Hi-Teca. A aktualnie biore BCAA Olimpu, L-glutamine Biogenix, Tauryna Olimp, w czasie treningów carbo. Ćwicze 3xtyg
Wiek 26lat, waga 84kg, wzrost 182cm, staż 7miesięcy
Dordźcie jakie suplementy wybrać i ewentualnie co zmienić.
Dieta rozpoczęta od czerwca.

Jacek

damiano
24-06-08, 09:43
NITROBOLON II,X-PAND, NO SHOTGUN ja bralem to i ztego najlepsze efekty mialem po X-PANDzie.Teraz mozesz sobie dodac X-PANDa daje dobre efekty jak pompowanie azotem po skonczeniu cyklu beda lekkie spadki zawsze jest tak po pompowaniu azotem :D przewaznie 50% wypracowanej muskulatury zostaje :D

Punisher
24-06-08, 10:06
Wskakuj na Cell Pumpa 2x450g i do tego dokup AAKG.

jwojtasin
24-06-08, 13:23
Podsumowując mogę na 3 cykl połączyć następujące suple : cm3 Trec 1250mg + cell pump + X-pand.
Podpowiedzcie czy to połączenie jest porządne na kolejny cykl, który planuje rozpocząć w lipcu.

Do tego mam bcaa oraz tauryne.

CO myślicie o takim połączeniu???????

rrrt22
24-06-08, 13:39
w cell pumpie masz jablczan i tauryne .. a cm3 jest zwykly jablczan wiec wziolbym tak
1 cykl cell pump no jesli nie starczy to cm3 uzupelnic
2 cykl xpand + pozostalosci cm3 i tauryna

Punisher
24-06-08, 17:07
Jakto nie starczy? Musi starczyć.
2x450g starczy.
Więcej nie potrzeba, tyle starczy. XP zostaw na kolejny cykl.
BCAA tak, tauryna nie koniecznie (jw) lepiej AAKG.
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

kabuz1
05-07-08, 02:13
Wskakuj na Cell Pumpa 2x450g i do tego dokup AAKG. polecam też to stosowałem rewela