PDA

Zobacz pełną wersję : 2 dni pod rząd klatka piersiowa



CzapaTbg
23-06-08, 18:04
Witam drodzy :) Chciałbym od was zaczerpnąć rady....ostatnio troszke zmieniłem sobie trening i zaczynam klatke od rozpiętek potem skośna i na koniec prosta i oczywiście zaczełem rzadziej ćwiczyć na mniejszych ciężarach...(taki indywidualny wymysł) Co myślicie o Tym żeby klatke ćwiczyć 2 dni pod rząd ?oczywiście w drugi dzień troszke lżejProszę o wypowiedzi i z góry dziękuje


Pozdrawiam :)

MhL
23-06-08, 19:14
Regeneracja miesnia = budowa miesnia = przyrost.

Rozpietki rob na koncu, a rozgrzewaj sie wiekszo iloscia powtorzen malym ciezarem.

Romek
23-06-08, 20:21
nie wydaje mi sie zeby robienie dzien po dniu kalaty dalo jakies efekty moze nawet wrecz przeciwnie. Miesnie musza sie zregenerowac. Chyba ze bardzo juz bys chcial to zrob sobie trening z priorytetem na kalte. Takie jest moje zdanie

007
23-06-08, 20:35
Ja tak robie ale na przykład w poniedziałek robie plecy,triceps a we wtorek ide na drążek i podciągam się jeszcze na drążku ze dwie seryjki a w środę trening na inne partie.Tylko nie robie tego cały czas,od czasu do czasu robie takie coś.

DiscoKing
23-06-08, 21:19
Mi się wydaje to troszkę bez sensowne. 2 dni pod rząd... Chyba chcesz zajechać tą klatę :) Rozumiem 2 razy w tyg ale nie 2 dni pod rząd. Przynajmniej dwa dni przerwy przy małej intensywności.

CzapaTbg
23-06-08, 23:24
A Co Myślicie klatka w jeden dzień a w kolejny triceps ?

DiscoKing
24-06-08, 09:35
To jest dobre rozwiązanie :)

Romek
24-06-08, 12:38
typie uluz sobie normalny trening i problem z glowy. Jak nie umiesz to wybiez sobie z podwieszonych i problem z glowy. Poczytaj sobie .....

PuaPAj
24-06-08, 12:53
Da to efekty ale na pewno nie pozytywne;)