PDA

Zobacz pełną wersję : zrzucanie tłuszczyku



skakanka
23-06-08, 00:09
Witam Panowie i Panie mam dziwny problem otóż zawsze miałem nieproporcjonalnie dużę nogi do reszty ciała . Zaczynając trening na siłowni nie trenowałem ich a mimo to mieśnie ud i łydek wraz z pośladkami rosły razem ze mną a miały stac w miejscu postanowiłem więc zmienic trening z siłowni na inny gdyż przy okazji kasa sie skonczyla:P a więc tak chce rozpoczac trening ktory zawierałby nastepujace elementy : skakanka, bieganie , pompki klasyczne, pompki w podporze tyłem, pompki szwedzkie , podciaganie, wykroki, wznosy na palcach . Przy okazji przygotowuje się kondycyjnie na sztuki walki ktore zaczne od wrzesnia z gory dziekuje i pozdrawiam

duzen
23-06-08, 11:23
Może taka genetyka, ale skoro piszesz że trenujesz jakieś sztuki walki to nie dziw się, że udo czy łydka Ci rośnie. A co do treningu na siłowni, jak chcesz zmniejszyc obwod bo chyba o to Ci chodzi ? To rób cwiczenia na rzeźbe (duzo powtorzen mniejszym ciezarem). I taka opinia z mojego doswiadczenia, nie rób wykroków bo dupsko rośnie :) Pozdrawiam

skakanka
23-06-08, 15:23
mówisz, że tyłeczek rośnie ale ja robię bez dodatkowego obciążenia i robię powyżej 150 wykroków( po połowie na noge) tzn mam odcinek powiedzmy 300-500m i robie caly czas wykroki naprzemian