PDA

Zobacz pełną wersję : co na mase miesniowa



Rocky
28-08-06, 13:34
Co wy byscie wybrali co by było najlepsze na mase planuje cos kupic i nie wiem co myslałem nad Animal m-stack,Animal stack2, Animal pak, i raczej nie mozna porównac ale myslalem jeszcze o house power. Chodzi mi o dobra mase

Blakee
28-08-06, 17:59
animal pak zawiera wiele witamin (w ogromnych ilosciach), wyciagow z roslin, enzymow trawiennych i bylby dobrym dodatkiem do jakiegos porzadnego stacka (np. x-pand)
a jesli chodzi o animal stak 2 to sluzy on glownie do pobudzenia produkcji wlasnego testosteronu oraz hormonu wzrostu, a jak wiadomo testosteron jest najsilniejszym anabolikiem u mezczyzny, tak wiec mysle ze przy dobrym treningu, diecie i odpowiednim czasie regeneracji animal stak 2 moze spowodowac spektakularny przyrost masy miesniowej :)

u.waw.pl
28-08-06, 23:46
Nie możemy Ci doradzić nie wiedząc nic o Tobie... Napisz staż, wagę, wzrost, co brałeś do tej pory, jaki trening, jak z dietą, ile możesz pieniędzy przeznaczyć na cykl ?

LUKI
29-08-06, 17:20
Najwazniejsza jest dieta. Zarzuc staka kreat. , do tego jakis gainer i jak masz kase to animal pak fajna sprawa.


Co do animal paka to niby same witaminy, ale swojego czasu bralem m.in cv z animal pakiem i bylem zadowolony. Lepsze samopuczucie i regeneracja

Rocky
29-08-06, 20:07
wiec tak cały mój profil jest w profilu ale moge go równiez umiescic tu
Wzrost: 180
Waga: 90
Staż: 34
Klatka: 114
Ramię: 41
Pas: 87
wiec z kasa raczej nie jest problem bardziej chodzi o cos dobregoco by kopło moje miesnie do rozruchu. Co do diety to jem duzo i czesto i to co ma najwiecej białka z porzadna dieta jest problem poniewaz umnie w domu sa uczuleni na temat przebialkowanie i im sie nic nie wytłumaczy. Ostatnio miałem cykl kreatyna Xpand, amino, i białko jako uzupełnienie mojej marnej diety. Teraz kupiłem Nitric oxide, l-glutamine, i napój izotoniczno-witaminowy, i białko. I po tym mam zamiar wciagnac House power,i do tego myslałem jakiegos animala dorzucic jest wiele roznych opini i temu zgupiałem i nie wiem ktorego wybrac.

Jose
29-08-06, 20:19
House powerchyba Horse a nie House :P

Bartool
30-08-06, 12:23
Gain Bolic 6000 (Olimp) powinien byc dobry.Mozesz zastosowac go jeszcze z kreatyną,Pozdro. :cool: