PDA

Zobacz pełn± wersję : srodki na zebe brzucha



szakulo
22-06-08, 15:17
s± jakie¶ ¶rodki które pomagaj± przy rzeĽbieniu brzucha oczywi¶cie przy treningu. Jak tak to proszę o link lub nazwy

rrrt22
22-06-08, 15:25
najlepszy srodek ---> dieta low-carb + cwiczenia

szakulo
22-06-08, 15:29
low-carb to s± chyba ćwiczenia a nie srodki

Toma
22-06-08, 15:45
low-carb to rodzaj diety z przewag± białka i bardzo mal± ilo¶ci± węgli

szakulo
22-06-08, 15:48
diete juz mam chodzi mi raczej o jakies suply kture pomog± osiagnac mi szybszy efekt

Symu
22-06-08, 17:31
low-carb nie w tym wieku i wogle takie suple nie w tym wieku :)

szakulo
22-06-08, 17:38
no to co polecasz

rrrt22
22-06-08, 17:55
zadne suple ci nic nie dzadza bez dobrego treningu ...
a i szybko nie wyrzezbisz brzucha , to jest miejsce gdzie najtrudniej sie zrzuca tluszcz ;]

szakulo
22-06-08, 18:07
mam trening mam diete potrzba mi tylko cos do szybszego efektu

lg team
22-06-08, 18:52
wybierz ktorys z delikatnych spalaczy - np na poczatek poszperaj tych dla kobiet

szakulo
22-06-08, 20:00
dla kobiet hhhhhhhhmmmm? a jakie to sa

bld
22-06-08, 20:03
wez sie lepiej za porzadny trening i diete a nie mysl ze suple zrobia wszystko za Ciebie ,o zaczol sie sezon plazowy to sobie przypomniales o brzuchu ;/?

thomas_figo
22-06-08, 23:37
po pierwsze zacznij od kuchni.
przestan jesc slodycze i oglonie ogranicz weglowodany,ale z nich nie rezygnuj.nie jedz tylko nadmiaru.
po drugie najlepszy jaki odnalazlem sposob na robienie brzucha jest robienie szybkich seryjek pomiedzy innymi cwiczeniami.szybkie trzydzieci powtorzen obroci sie po calym treningu w jakies pare setek powtorzen.nie odczyjesz tak tego jakbys mial je zrobic jako ostatnie cwiczenia po treningu (tak zazwyczaj robia wszyscy i potem narzekaja ze nic im nie wchodzi).
cwicz brzuch codziennie.nie musi byc to pol godziny, wystarczy 10 minutek przed np.kapiela wieczorna (jesli taka masz-zartuje!).
w czasie kazdego cwiczenia postaraj sie poczuc prace miesni.rob tylko pol sklony,sa efektywniejsze.ja robie nawet cwiersklony.rozne wriacje unoszen nog,sklony w boki itp.wszystkiego po trochu.

do tego kup dobre hmb (ja jem capsulki olimpa, slyszalem ze dobre jest tez hmb revolution od trec'a).
oprocz tego jem tribulus i zma co wpomaga mi w wydzielaniu naturalnego testosteronu, a jak wszyscy wiemy ten magiczny skladnik pomaga pozbywac sie tkanki tluszczowej.
mam nadzieje ze pomoglem.
pozdrox