PDA

Zobacz pełną wersję : Bóle serca po krecie??



Alpine
21-06-08, 22:48
Witam od paru dni jem kreatynę mono 1250 z olimpu. Biorę po 5g rano i po treningu. I dziś wieczorem zaczęło mnie boleć i kołatać serce. Czy może to być spowodowane braniem krety? To moja pierwsza odzywka. Staż ponad 3 mc.

lg team
21-06-08, 22:56
psychika ci siadla

tak zazwyczaj sie dzieje jak ktos pierwszy raz zaczyna sie wspomagac czyms - a juz szczgolnie saa

przesta sie tym przejmowac - przejdzie ;)

zapytajnik
22-06-08, 13:27
nie boj sie...moze to byc spowodowane tym ze miales jakies obawy przed wzieciem tego suplementu czy cos w tym stylu...od kretyny raczej nic CI nie powinno byc...przeciez kreatynke masz normalnie w organizmie ktorej zawartosc po wysilku sie obniza...teraz tylko ja uzupelniasz;d....jezeli by sie zdarzylo ze za duzo bys wzial kreatyny to orgznizm poprostu by ja wydalil...wiec niczym sie nie martw...pozdro

HerQleSZMC
22-06-08, 16:20
Może po prostu za ostro katałeś na siłce i serducho przeciążyłeś... tzn o ile to możliwe..ale wydaje być całkiem prawdopodobną wersją.

lg team
22-06-08, 16:27
nie mozna przeciazyc serca w tym wieku ;)

Alpine
22-06-08, 17:50
2 mc temu byłem chory lekarz zapisał mi antybiotyk po wzięciu którego serducho dostało takiego szała że myślałem że w kalendarz kopne. Przed chorobą odczuwałem na jednym z treningów kucie serca i od tego sie pewnie zaczęło. Potem był okres telepania, nie przespane noce pewnie tez przez stres . Był już wątek na forum o podobnym przypadku. Czytałem dużo forum i doszłem do wniosku jak jeden z kolegów ze mam zły stosunek wysiłku tlenowego(bieganie) do bez tlenowego(siłka). Zacząłem ponownie grac w piłkę i po pewnym czasie przeszło. Ostatnio nie biegałem nie grałem tylko pracowałem fizycznie i chodziłem na siłkę. Jeżeli chodzi o psyche to na początku miałem jakiś lek przed tym suplem ale po 2 dniach łykałem bez problemu, nic mi nie było czułem sie dobrze aż jednego dnia zaczęło mnie kuć serce. Myślę że mogłem sie trochę przetrenować. A co do choroby z przed 2 mc pewnie już sie coś działo a antybiotyk tyko to ukazał. Jestem w okresie dojrzewania i może serce sie nie rozwinęło jeszcze do końca czy coś. A ta kreta nie należy do słabych :D

oSiŁeK_sNd (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=3640) miał podobne problemy ;)