PDA

Zobacz pełną wersję : treningi na duze mięsnie



krzysztof19zg
21-06-08, 22:04
Hej po raz kolejny prosze was o pokierowanie mnię jak mam w 2 miesiące maksymalnie zwiększyc rozmiar mięsni mam na to 2 miesiące poniewarz moja dziewczyna wyjechała nad morze i postanowiłem jej zrobic wielka niespodziankę taką zeby mnię nie poznała. co mam zrobic by powiększyc maksymalnie moje mięsnie w tak krótkim czasie 2 miesiące?? jaka mam przejac diete i jakie mam brac odrzywki mam na wydanie na to wszytko ok. 1500zł w dwa miesiące prosze o pomoc.

slim shady
21-06-08, 22:29
hahaha dobre :D w 2 miechy:P
narazie zacznij od treningu na mase i diety na mase, z odzywek to białko/gainer

MhL
21-06-08, 22:39
Operacyjnie mozna, ale za 1500 to nie wiem moze w Kalingradzie.

Tak na powaznie: 2 msc. Mozna, ale cudow nie bedzie.
1. Dieta 2. Trenig. Zacznij od tego.

terrorsiejem
21-06-08, 23:47
oj nie oczekuj cudów w dwa miesiące chyba że masz mase i sama redukcja.Jedynie na redukcji można poprawic swwoją sylwetke w niewielkim stopniu w tak krótkim czasie ale redukcje trzeba miec z czego robic.

LOLOWIEC
22-06-08, 16:53
w 2 miechy to tylko na sterydach cos by widocznie poszlo.... bez komenta...

krzysztof19zg
25-06-08, 20:42
No troche masy mam obwód biepsa 36 cm waze 87kg /188cm no ale wiecej to mam tych kilo w brzuchu niestety

Hellmut89
25-06-08, 21:44
Człowieku w dwa miesiące to praktycznie nic wielkiego nie zdziałasz, a jeśli masz po tych 2 miechach rzucic silownie to ani wogóle się za nią nie bierz( szkoda siana które wydasz), jak chcesz zrzucic trochę brzuszka to lepiej pobiegaj, popływaj i pojeżdzi na rowerze

HerQleSZMC
25-06-08, 22:48
Chcesz jej niespodzianke zrobic??:D to za ten hajs pojedź do niej:D Szkoda ambicji bo jak wróci po 2 miesiącach z innym to na co wtedy te mięśnie jak nie będziesz miał kogo nimi szokować?? PozdrO

SEBAN
26-06-08, 13:57
Szkoda wogóle coś pisać.... W dwa miechy to możesz ogólnorozwojówke zrobić tylko....

Ikar
26-06-08, 14:34
zjabisci jestescie jak nie wiecie co napisac to nie piszcie juz lepiej nic, w ogole n/c

jak masz brzuszek to musisz go spalic, bo brzuch jest na 2 miejscu jezeli chodzi o to na co patrza kobiety ( np 1 zajmują pośladki <lol>) mozesz zrobic ,,A6w" albo ,,ABS". Napisz czy w jej oczach lub swoich jestes za chudy czy jednak na odwrot. Napewno bedzie trzeba jakas dietke zrobic i ulozyc trening

krzysztof19zg
26-06-08, 21:10
no ona mi powiedziała jakiś miesiąc temu że jestem chudy w biedronce ale ja waże 87kg wiec chudy nie moge byc. kiedyś juz chodziłem 2 miechy na siłke bez odrzywek ale niestety matura się zblizała i wiecie sami.

Trenje też kraV Mage ale to mi nie pomaga mam dalej oponke w brzuchu.

Mam profilek na fotce jeżeli ktoś chce zobaczyc na jakim etapie masowym jestem czy chudy czy gróby zapraszam.

A czy jak wogóle będe jeździł na rowerze i brał odrzywki to spale brzuch i z systematycznymi ćwiczeniami na siłowni powiększe w miare mięśnie???
www.neokrzysiek.fotka.pl (http://www.neokrzysiek.fotka.pl)

oSiŁeK_sNd
26-06-08, 22:45
na tej jednej fotce bez koszulki to nie widac zebys mial brzuch, ale moze go zasłoniłeś chociaż wątpie...wiec z brzuchem nie jest najgorzej, ogólnie po tych fotach ciężko coś poradzić, myśle że w 2 miechy możesz spróbować sie troszke podbudować...ale 2 miesiące to za mało na jakieś dobre wyniki, więc najlepiej gdyby na tych 2 miesiącach sie nie skończyło...jak sie dobrze przyłożysz do treningu to dupka napewno zauważy różnice...ale jeśli nie masz zajawki na ćwiczenie to i tak to nie ma sensu, bo sylwetke sie buduje latami

krzysztof19zg
27-06-08, 00:39
no brzuch zasłoni,łem specjalnie na tej fotce:):) teraz to ja jade na maxa z odrzywkami po 300g dziennie i oczywiście siłownia moze pomoze mi i postanowiłem 2 razy dziennie kiedy nie tranuje na siłowni sobie śmigac rowerkiem tak 2 godziny. No mi nie zalerzy na tym aby dużo podnosic tylko na budowie ciała zeby się dziewczynie podobała i żeby nikt na ulicy nie podskoczył:)

bld
27-06-08, 01:52
przyznaj sie ze chcesz sie powozic w wakacje po plazy a nie zrobic niespodzianke dziewczynie

pimols
27-06-08, 06:11
no brzuch zasłoni,łem specjalnie na tej fotce:):) teraz to ja jade na maxa z odrzywkami po 300g dziennie i oczywiście siłownia moze pomoze mi i postanowiłem 2 razy dziennie kiedy nie tranuje na siłowni sobie śmigac rowerkiem tak 2 godziny. No mi nie zalerzy na tym aby dużo podnosic tylko na budowie ciała zeby się dziewczynie podobała i żeby nikt na ulicy nie podskoczył:)
jak myslisz ze jak bedziesz szeroki to ci nikt nie podskoczy to jestes niezly
moj ziom ma 55 kg wiaodmo wyrzezbiony w huj ale w ubraniach nie uwidzisz miesnia a cie zabije jednym kopem w twarz;p w koncu juz 13 lat trenuje takewondo xD

terrorsiejem
27-06-08, 10:16
podejście do sprawy masz nieciekawe :) ok na brzuch zacznij a6w odsłonisz troszke mięśnie brzucha.trening typowo na żeźbe dieta też na redukcje i powinieneś coś ta mwyżeźbic do wakacji jednak nie bedzie to cudo :) myśle że na następne wakacje osiągniesz wiecej :)

krzysztof19zg
27-06-08, 12:59
ja jak naprzykład jem porcje 100g odrzywki która zawiera 21g białka i zalewam mlekiem 200mnl czyli 6g białka to się białko sumuje i mam posiłek białkowy 27g białka???????

Ja tez tranuje Krav mage ale tu chodzi o to ze mam bardzo duzo wrogów a nie chce mi się z wszytkimi walczyc chce sobie narobic tez masy by odpuścili bo juz mnie to nudzi walenie po mordzie.

Jak widzicie mam duzo pododów i dla tego mam zapal do tranowania który mi tak szybko nie zniknie

oSiŁeK_sNd
28-06-08, 15:38
jak czytam takie wypowiedzi to mi sie śmiać chce, stary.. masz tylu wrogów na ilu sobie zasłużyłeś swoim zachowaniem, to czy będziesz duży nic tu nie zmieni, poza tym bycie dużym w twoim przypadku w najkrótszym czasie trwało by przynajmniej kilka lat...

krzysztof19zg
28-06-08, 18:32
Mysle że wystarczy mi pół roku i bede dosyc duzy nie chce byc tak przypakowany co panowie na reklamie forum kulturystycznego poprostu przytyje do 100kg i sobie wyrobie mięśnie:) moze jakiś steryd wezme to sobie przyśpiesze.

oSiŁeK_sNd
28-06-08, 19:28
1. "dość duży"....raczej nie, w pół roku to już tym bardziej nie, zresztą zdecyduj sie, albo zrzucasz brzuch i rzeźbisz albo masa w góre, bo tych dwóch rzeczy ze sobą nie połączysz choćby dlatego że masz takie podejście do sprawy jakie masz, zaawansowanie i poziom wiedzy na poziomie "WIELKIE ZERO"

2. jeśli chcesz z tego wyglądu zrobić szybko 100kg to będzie to tłuszcz, napewno nie mięśnie

3. skoro takie masz podejście do tematu ze steryd i po sprawie, ze bedziesz wielki i fajny to prawdopodobnie bardziej będziesz przypominał pajaca niż kogoś kto trenuje cokolwiek, a u wrogów będziesz wzbudzał śmiech...no chyba że chcesz ich zabić śmiechem...to życze powodzenia i GET MÓZG