PDA

Zobacz pełną wersję : z czym brac deke



Greg74
21-06-08, 15:05
Witam szanownych forumowiczow,mam pytanie. Z czym brac najlepiej deke, zeby uzyskac najlepszy efekt-przyrost masy. Jestem szczuplej budowy 73kg 181cm. Chetnie poslucham porad, moze moglbym wziasc cos innego co by przynioslo lepsze efekty. Co radzicie?
Z gory dziekuje za odpowidzi.

lg team
21-06-08, 15:17
no waga nie jest za wysoka

podaj swoj staz treningowy

jak sie odzywiasz?

Greg74
21-06-08, 15:33
Ok 6 lat temu wzialem troche omki z metka, przez jakis czas jeszcze trenowalem, pozniej przestalem, wszystko spadlo, nie ma sie co dziwic...Powiem wprost, chce w miare szybko zlapac TROCHE masy a nie chce mi sie czekac na to dlugie miesiace trenujac na sucho. Odzywiam sie nie za dobrze co oczywiscie sie zmieni jak zaczne konkretny trening.
lg, co radzisz?

lg team
21-06-08, 15:36
sam sobie odpowiedziales kolego


Ok 6 lat temu wzialem troche omki z metka, przez jakis czas jeszcze trenowalem, pozniej przestalem, wszystko spadlo, nie ma sie co dziwic...Powiem wprost, chce w miare szybko zlapac TROCHE masy a nie chce mi sie czekac na to dlugie miesiace trenujac na sucho. Odzywiam sie nie za dobrze co oczywiscie sie zmieni jak zaczne konkretny trening.

nie kwalifikujesz sie w zaden sposob do wejscia na doping

nie cwiczysz, nie jesz, nie masz przyszlosci nawet z koxem

bedzie tak jak poprzednio - max retencja i ponownie spadki z powodu zaprzestania treningow

moja rada - nie bierz sie za doping juz
zrobisz jak bedziesz uwazal za stosowane

Greg74
21-06-08, 15:45
sam sobie odpowiedziales kolego



nie kwalifikujesz sie w zaden sposob do wejscia na doping

nie cwiczysz, nie jesz, nie masz przyszlosci nawet z koxem

bedzie tak jak poprzednio - max retencja i ponownie spadki z powodu zaprzestania treningow

moja rada - nie bierz sie za doping juz
zrobisz jak bedziesz uwazal za stosowane
co racja to racja, wiem ze bez treningu i diety nie ma co marzyc o jakich kolwiek efektach. Jednak chcialbym uzyskac odpowiedz na moje pytanie, pozdrawiam.

lg team
21-06-08, 15:56
nie rozumiem twojego toku myslenia

wiesz ze lipa ale i tak chcesz brac...

glupota, naprawde glupota

terrorsiejem
21-06-08, 16:11
pytanie z czym brac deke ?
odpowiedz z jakimś teściem
rada nie rób tego :)

NIKOLIS 168
21-06-08, 16:16
Dieta trening suplementacja ---> DOPING !!!
Jesli chodzi o najwieksza mase to z ENANEM! albo z jakims mixem omke/susta.

vold
21-06-08, 22:29
Jeśli deca to z testosteronem, pisząc deca pewnie chodzi ci o nan deconate wiec najlepiej testo enant, ale trening i odpowiednia dieta to podstawa bez tego nie ma sensu.

kairo1981
22-06-08, 10:52
najwazniejsze czynniki jakie musisz spelnic to:
1 czas na dobry trening
2.regeneracja
3.dieta (dobre odzywki)
jak je spelnisz mozesz sie bawic w koksowanie lecz jak nie masz duzo czasu (praca ci go zajmuje wiele) nie bierz sie za to a co do łączenia z deca polecam omnadren i metanabol tak na poczatek

Greg74
23-06-08, 16:01
Dziekuje wszystki za odpowiedzi, pozdrawiam.