PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacje...



mlody001234
21-06-08, 13:24
ano wlasnie.... wakacje dopiero się zaczęły... macie moze jakies specjalne plany kulturystyczne wakacyjne związane z dłuższym wolnym (chociaz tez nie wszyscy) jakas suplementacja..... czy moze lekko "popuszczacie" treningi zeby miec odrobine czasu na rozrywke... ja osobiscie mialem w planie drugi cykl kreatynowy.. tylko przemyslalem to i doszedlem do wniosku ile tej wody musial bym pic skoro organizm tak wypaca? nie wiem jak to jest poniewaz jestem początkujący ;) a do wszystkiego trzeba dojsc......

terrorsiejem
21-06-08, 16:23
ile wody ? nie ma z tym problemu do każdego posiłku 0.5-1 litr wody i styknie :) możesz spokojnie robic sobie cykl na lato.

007
21-06-08, 16:35
Powiedzmy że już tam trochę regularnie ćwiczysz to jak zrobisz 1 tydzień przerwy a później tydzień treningu ( oczywiście 3,4 dni łącznie do 6 h treningowych w tygodniu) i tak do końca wakacji to ci nie zaszkodzi a nawet pomoże.

lukemaster
21-06-08, 16:56
ja słyszałemz e 2 tygodnie roztrenowania sie robi..to prawda?

lg team
21-06-08, 17:49
kieruj sie prosta zasada

pij tyle ile organizm sie domaga - to wyniknie z jego obserwacji

jak czujesz pragnienie (kolor moczu robi sie mocno zolty badz pomaranczowy) znaczy ze odwodniony jestes - wtedy pijesz

jesli kolo rmoczu ma jasno-slomkowy kolor jest dobrze

nie pij wody na zapas etc... bo organizm i tak ja wydali z organizmu bo bedzie mu ona zbedna

mlody001234
21-06-08, 17:55
kieruj sie prosta zasada

pij tyle ile organizm sie domaga - to wyniknie z jego obserwacji

jak czujesz pragnienie (kolor moczu robi sie mocno zolty badz pomaranczowy) znaczy ze odwodniony jestes - wtedy pijesz

jesli kolo rmoczu ma jasno-slomkowy kolor jest dobrze

nie pij wody na zapas etc... bo organizm i tak ja wydali z organizmu bo bedzie mu ona zbedna




a jesli kolor moczu jest typowo jak woda? :errf: pije bardzo duzo wody przy braniu kreatyny... siedze w domu---- pije na okrąglo, ide do szkoły---butelka z wodą w plecaku, przy treningu---woda obowiązkowo hmm nie zaduzo ?

lg team
21-06-08, 17:58
tzn ze jestes odpowiednio nawodniony i nie po potrzeby ciaglego picia

organizm wydali ta wode i tak...

007
21-06-08, 20:17
ja słyszałemz e 2 tygodnie roztrenowania sie robi..to prawda?



Tak mięśnie kodują daną czynność i przyzwyczajają się do niej,na początku jest ok. i ta czynność daje bodziec do rozrostu ale na krótko i tu trzeba zmienić czynność na podobną (inaczej stymulującą) następnie zrobić przerwe aby mięśnie zapomniały co je nadmuchało i po takiej przerwie wznowić treningi.Ten czas dodatkowo pozwoli organizmowi się zregenerować.Po takiej przerwie można gruntownie zmienić trening. Ja osobiście nie robiłem przerwy dłuższej niż około 10-12 dni i jak po takiej przerwie biore się za żelazo to od razu czuje że odradzam się.Kiedyś zrobiłem przerwe 4 miesiące i powrót do formy był ciężki.

terrorsiejem
21-06-08, 20:32
co dwa miesiące robie dwa tygodnie przerwy.

pokoandloko
22-06-08, 09:36
joł. jak brałm kreatyne to piłem H2O tylko jak organizm sie domagał, nie wpychałem jej na siłe i sumujacy bilans i tak wychodził, ze piłem jej około 3/4 litrów dziennie.

co do planików na wakacje-->siedzew domu, od sstycznia zaprzestałem treningów z pewnyh przypadłości, mam duzo czasu a wiec i planik mam bu powrócic do dawnej formy. bedzie on trwał 9 tygodni bez zadnych supli i odzywek. zrobie focie przed i na koniec cyklu i jezeli nic mi nie wypadnie(wyjazd, praca) to wkleje na forum po wszystkim. podkreślam---trening bez zadnych odzywek wiec nie spodziewac sie monstrualych rozmiarów. acha i cel sam w sobie ustalilem sobie by powrócic do poprzedniej formy wiec jak nic wiecej nie osiagne i tak bede szczesliwy heheh

pozdro