PDA

Zobacz pełną wersję : Skad bierzecie hantle i obciążenie?



rocky_balboa
27-08-06, 21:06
No najprostrza odpowiedź to ze sklepa ale mają straszne ceny :(
Np. W hipermarkjecie 5kg kosztowało 49 zł :roll: a przeciez 1kg zwykłego metalu(nie hantelki) kosztuje 0.70zł. Czy wy kupujecie hantelki i dodatkowe obciażenie w sklepach czy se załatwiacie na złomie? I ile wyrobienie takiego hantelka na złomie moze kosztowac :roll: ?

sławo
27-08-06, 21:09
popytaj kumpli czasem się zdarzy że ktoś likwiduje siłkę swoją

na takim skupie kupisz za groszowe sprawy takie obciążenie pogadaj z właścicielem niech ci odkłada

rocky_balboa
27-08-06, 21:17
No niestety nie mam raczej kumpli którzy mają swoją siłke xD bo mi coś kumpel mówił że jego kuzynek na zlomie brał chyba. A ty mowisz tez o skupie na złomie czy o skupie od kumpla ?

sławo
27-08-06, 21:21
no i o tym i o tym

bo można popytać kumpli oni może popytają innych i tak to idzie nie od razu może się coś znajdzie ale wici są rozgłoszone

a drugie to właśnie skup złomu

Raskus
11-09-06, 17:34
Wiaderko, do niego cement wlewasz i dziure na wylot w srodku i masz juz ciezarek i to ciezki.

Metalowe krazki, nie wiem skad rozne są źródła.

Wielu poczatkujacych nie miejac $ na ciezar robi z cementu ciężarki tak jak napisalem.

Mattt
15-09-06, 15:38
u mnie np. jest tak że ja i kumple mamy znajomych tokarzy, więc idziemy do nich i sie pytamy ile by nam wzieli za 100 kg obciążenia a oni przeważnie toczą 1,30zł/kg(to było trzy lata temu, obecnie ja chodze do taty od koleżanki na siłke :mrgreen:) więc za 130zł sobie kupisz dość troche sprzętu, jeśli masz znajomego na hucie to z nim pogadaj oni też umią takie rzeczy załatwiać :mrgreen: