PDA

Zobacz pełną wersję : Co brać przez wakacje aby "spuchnąć"?



niefachowiec
20-06-08, 12:25
Witam, mój staż na siłce to 9-10 miesiecy. Cwicze na sucho i zauwazam bardzo słabe efekty po treningu. Poprostu nudzi mnie juz czysty trening, stanalem w miejscu i mysle ze to czas aby cos zaaplikować. Wlasnie skonczylem brac spalacz, w miesiac zrzucilem 5kg tak jak miałem w planie. Waze 72kg przy wzrosnie 177. Chciałbym teraz na wakacje zaczac zazywac cos mocniejszego, w celu wybicia miesni, zeby mi je "wypompowało" i troche spuchnac (siła oczywiscie tez) ;)

Co waszym zdaniem powinienem zakupic? Myslalem nad nitrobolonem lub ewentualnie kreatyna. Slyszalem ze w przeciagu 2 miesiecy mozna sie ladnie wybic, a efekty spore widac juz po miesiacu. Chce aby moje miesnie wkoncu zobaczyły światło dziennie i wyskoczyly całą parą na zewnatrz. Z góry dzieki za propozycje i uwagi.

ErWeider
20-06-08, 12:30
pierwszy cykl mozesz zaczac na kreatynie mono + jaksi gainer do tego :)

terrorsiejem
20-06-08, 14:54
a masz diete ?
jesli tak to bez gainera bo robisz redukcje tak ? zamiast gainera białko ale ani gainer ani białko ani kreatyna nie dadzą ci oczekiwanych efektów bez diety :) także w innym przypadku zapraszam do działu dieta http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=8 (dla ułatwienia )

lg team
20-06-08, 15:42
Witam, mój staż na siłce to 9-10 miesiecy. Cwicze na sucho i zauwazam bardzo słabe efekty po treningu. Poprostu nudzi mnie juz czysty trening

nawiasem rzecz ujmujac to po tym czasie powinienes dopiero zaczac zauwazac efekty niz ich nie zauwazac

nie wroze ci dlugiej kariery z tym sportem

ostatnie stwierdzenie to juz potwierdza i daje jeszcze do zrozumienia krotka przygode z saa i calkowite zaprzestanie treningow

PuaPAj
20-06-08, 19:12
Nudzi Cie czysty trening? To dokladaj ciezaru, zmieniaj cwiczenia.

Wiki
20-06-08, 22:52
zeby spuchnac na wakacje to weź se mietka:D omke czołowo polecam

toxic
20-06-08, 23:42
Piszesz sam nie wiesz chlopie nawet o czym .... bez glowy.. poczytaj zastanow sie co chcesz robic z miesniami .. zeby spuchnac polecam mlotkiem pare razy w glowe po lapkach pompuje sie krew w ciagu 2 min max :D bedziesz wygladal jak kovacs :D czy cos takiego ;p * ( tak na powaznie czytaj forumowe posty jest tego multum )

pimols
21-06-08, 06:43
wpierodl sie do ulu z pszczołami
spuchnanc na wakacje jezu

LUKI
21-06-08, 13:31
Wiekszosc ludzi na sucho meczy sie z kazdym kilogramem i tez ma chwile slabosci ale to nie znaczy ze musisz siegac po ciemna moc, pewnie jeszcze mlody jestes i szybko chcialbys zbudowac cos co pozniej stracisz. Zarzuc dobra zbilansowana diete, kreatyna, polecam arginine firmy Sixstar, sprawdzilem na sobie, fajna pompa itd ale wiadomo do koksu to zbytnio porownania nie ma ale zobacz sam a mysle ze nie bedziesz zawiedziony.

toxic
21-06-08, 14:21
ten temat nie ma sensu... porsze jakiegos admina o zamkniecie chlopak ne ma pojecia.. nawet nie wyslil sie przeczytac postow starszych.. sama jego wypowiedz mowi za siebie 12-14 lat ;D '' zastanawialem sie czy brak nitrobolon czy kreatyne '' ^^ - :D a ja zastanawialem sie czy brac '' sok czy sok pomaranczowy'' ^^ wypowiedz ma taki sens pomysl :p

pimols
21-06-08, 15:10
ten temat nie ma sensu... porsze jakiegos admina o zamkniecie chlopak ne ma pojecia.. nawet nie wyslil sie przeczytac postow starszych.. sama jego wypowiedz mowi za siebie 12-14 lat ;D '' zastanawialem sie czy brak nitrobolon czy kreatyne '' ^^ - :D a ja zastanawialem sie czy brac '' sok czy sok pomaranczowy'' ^^ wypowiedz ma taki sens pomysl :p
prawda

Damian st-ce
21-06-08, 15:56
wpierodl sie do ulu z pszczołami
spuchnanc na wakacje jezu


:) dobre - Sog