PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka dieta ??



pikus
27-08-06, 17:57
Po pierwsze witam wszytskich :mrgreen:
Sprawa wygląda tak ćwicze od 2 miesięcy , o ćwiczeniach wiem nie za dużo :P raczej uświadomiłem sobie po wizycie tym forum ale nie w tym rzecz.( nie wiem czy to ma znaczenie przy doborze diety Klatka -104 Biceps-36 , ale raczej nie ma)
Teraz do konkretów ( od razu mówie przekopałem ten dział ale do mnie pasującego nic nie znalazłem)
Wzrost - 200
Waga - 94
Nie wiem czy dobrze to obliczyłem
Przy diecie na masie:
Zapotrzebowanie: 2981
Białko 2,0 na kg
Tłuszcz 1,5 na kg
Węglowodany 2,6 na kg
Na redukcje jak liczyłem to mi podobnie wychodziło to raczej co nie tak poszło.
Ale moje pytanie brzmi:
Jaka dieta jest dla mnie odpowiednia chodzi mi o to żeby nie zrobić z siebie "stracha na wróble" lub żebym nie zrobił z siebie czegoś z drugą strone , tak więc licze na pomoc kogoś :P

LUKI
27-08-06, 20:10
Z tym btw na mase cos musiales pokrecic. Rozumiem ze zaczynasz cwiczyc?, zacznij tak 4ww 2b 1t- obserwuj i powoli dodawaj kcal

pikus
27-08-06, 21:49
Nom dopiero zaczynam tak na poważnie , przez te 2 miechy miałem do dyspozycji tylko x2 hantle z obciążeniem, teraz zrobiłem małą modernizajce sprzętu i mam zamair zmienic ten niepotrzebny tłuszcz w coś wartościowego ;p
No to wtedy jak to ma wyglądać mam stosować diete na mase ??
z tym 4 ww 2b i 1t miałeś na mysli ze 4g węglowodanów na kg , 2g białka na kg i 1g tłuszczu ma kg ? czy coś nie tak zrozumiałem ?
Eh mota mi sie to wszystko

LUKI
27-08-06, 22:03
masa i rzezba to dwa odmienne cykle. ale jezeli dopiero zaczynasz przygode z silownia to przy niewielkiej nadwyzce kcal na poczatku mozesz spalac tluszcz :wink: wszystko zalezy od diety wiec bierz sie za ukladanie

aha, tak dobrze zrozumiales

pikus
27-08-06, 22:14
Aha no to sie jutro biore do roboty jak cos spłodze to zapodam tutaj do oceny , eh ciekawy jestem co mi z tego wyjdzie

Aha gdzieś na innym forum wygrzebałem "Dziennik Posiłków"
Dam tu link koleś daje to za free http://www.darkthorn.republika.pl/ czy według ciebie lub innych będzie mozna na przy jego pomocy ułożyć jakąś sensowną diete ?

LUKI
27-08-06, 23:05
Te dzienniki na poczatek sa ok. Jaj zaglebisz sie w diete to pozniej taki dziennik nie bedzie Ci potrzebny :wink:

pikus
28-08-06, 13:37
Ok mam jeszcze jedno pytanie chodzi mi o to co jem teraz , może nie będe musiał sie wysilić z ta dieta
Mianowicie w fast foodach nie gustuje , chipsów , coli i podobnych napojów nie pije od kiku lat, siedze raczej w zupach , płatkach , warzywa owoce itp ze słodyczy to też nie zbyt pochłaniam , ale z drugiej strony delikatnie mówiąc nie lubie mięsa tz. nie ruszyłem mięsa od dobrych paru lat te diety jakie widziałem na tym forum każda miała pierś z kurczaka , tuńczyka itp jest może jakis produkt, który mógł by zastąpić mięso nawet jeśli miało by to oznaczać że wyniki treningu miały by być gorsze.
Czytałem że dieta powinna składać sie z 5,6 posiłków na śniadanie najczęsciej jadam albo płatki jakie tam są ( głownie Nestle) albo 4-6 tostów pełnoziarnistych i cherbate , na obiad najczęściej jakąś zupe , ziemniaki itp głównie warzywa , przed kolacja kakao , 3 sznytki chleba z serem żołtym albo topionym na kolacje jak wpanie albo znowu płatki albo chleb z pomidorem
chyba ogułem nie wygląda to tak tragicznie ale zobacze co wy o tym myślicie :razz:
aha ryż też jadam ostanio przeżuciłem sie na brązowy jak wszyscy tutaj

mapet
28-08-06, 13:52
No nie wiem mięso jest najlepszym źródłem białka i naprawde nie ma go czym zastąpić.
Ja w piątki zastępuje je soją i rybami, ale tak cały czas to sie chyba nie da.