PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na redukcje



prokopek
19-06-08, 19:38
Koleżanka postanowiła schudnąć i wynalazła gdzieś dietę "cud". Jako że nie znam się na tym tak bardzo to proszę Was o sprawdzenie czy to coś sie w ogóle do czegoś nadaje. To jest jakaś 12-dniowa dieta :o

1 dzień:
- śniadanie : kubek kawy, kostka cukru
- drugie śniadanie : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor
- obiad : duży befsztyk, sałata z olejem i cytryna

2 dzień:
- śniadanie : kubek kawy, kostka cukru
- drugie śniadanie : duży befsztyk, sałata
- obiad : plasterek szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

3 dzień:
- śniadanie : kubek kawy, kostka cukru, 1 grzanka
- drugie śniadanie : gotowany szpinak, 1 świeży owoc, 1 pomidor
- obiad : plaster szynki, 2 jajka, sałata z olejem i cytryna

4 dzień:
- śniadanie : kubek kawy, kostka cukru
- drugie śniadanie : tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
- obiad : sałatka owocowa, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

5 dzień:
- śniadanie : duża tarta marchewka z cytryna
- drugie śniadanie : duża chuda ryba
- obiad : 1 befsztyk, sałata i brokuły

6 dzień:
- śniadanie : kubek kawy, kostka cukru
- drugie śniadanie : kurczak, sałata z olejem i cytryna
- obiad : jajka na twardo, duża marchewka

7 dzień:
- śniadanie : kubek herbaty bez cukru
- drugie śniadanie : kawałek chudego grillowanego mięsa
- obiad : nic

8 dzień to samo co 1 dzień
9 dzień to samo co 2 dzień
10 dzień to samo co 3 dzień
11 dzień to samo co 4 dzień
12 dzień to samo co 5 dzień

lg team
19-06-08, 19:55
gdzies juz kiedys spotkalem sie z dieta z kawa - dlatego pamietam bo to sie w oczy rzuca

tylko nie pamietam jak to sie skonczylo u stosujacego, ale pozytywnej opinii raczej nie bylo,

poza tym 3 posilki nawet przy redikcji to co najmniej o 1 posilek za malo,

slim shady
19-06-08, 23:36
nie podoba mi sie zbytnio ta dieta, powinno byc 5 posiłków, co to za sniadanie kubek kawy i kostka cukry ;/ śniadanie jest najwazniejsze, za mało owoców

oSiŁeK_sNd
24-06-08, 18:49
no stary, a spójrz na 7 dzień (kawa z kostką cukru na śniadanie, kawałek mięsa na obiad i bez żadnych posiłków poźniej).... :/ ta dieta powinna sie nazywać "dieta must kill you" albo "jak szybko paść z wycieńczenia"...pisana przez jakiegoś imbecyla z brukowca...zdecydowanie nie do polecenia, ciekawe jakbym miał w poniedziałek wyruszyć do pracy po takiej niedzieli jak jest napisane dzień 7 :] "dieta oświęcim"

Animal
24-06-08, 19:04
Niestety ja ci tutaj nie pomoge, ile kolezanka wazy ? staz, wzrost ?
Taka dieta niestety bedzie złym rozwiązaniem tutaj prawie nie ma białek. węgli oraz tłuszczy czyli nic nie ma, nic nie jedzenie jest złym rozwiązaniem cukru nie dodajemy nigdy do diety iz ma b.wysoki IG wezmiesz i odrazu przeistotacza sie w fat.

Damian st-ce
24-06-08, 20:01
Wywal tą diete ! !

007
25-06-08, 16:57
cukru nie dodajemy nigdy do diety iz ma b.wysoki IG wezmiesz i odrazu przeistotacza sie w fat.

Nigdy nie dodajemy ?
zawsze się zamienia w fat ?


A co powiesz o uzupełnianiu glikogenu z cukrów prostych po dużym wysiłku gdzie należy je też włączyć do diety

Animal
25-06-08, 17:04
Człowieku zastanów sie co piszesz Cukier jest ostatnią przeistoczoną formą Po treningu dodajemy miod w ostatecznosci lub Carbo, i wez sie zemna nie sprzeczaj bo smieszny jestes, dietetyka to moja najslilniejsza strona a kulturystyką zajmuje sie od X czasu na jednym z największych forum o kulturystyce zawodowej takie jakie my osiagniemy sylwetki po 2 latach ty nawet ze swoja wiedza nie osiagniesz po 5 latach.

007
25-06-08, 17:49
Po pierwsze, miód to 70 % cukrów prostych a reszte składu pewnie znasz i wiesz po co są pozostałe składniki miodu.

Ja podałem cukry proste a ty podałeś źródło,więc w czym widzisz problem.

Są pewne sposoby na wyrzut insuliny ale pewnie wiesz lepiej.

Damian st-ce
25-06-08, 18:21
wiedze ze następy kozak na forum... Żenada :(

IG
Miód - 87
Cukier - 68

Mowisz ze po treningu mozemy dodac miód, a wczesniej piszesz zeby nie jesc cukru.

Animal
25-06-08, 18:45
Twoja głupota mowi sama za siebie "dietetyka, żywienie człowieka" Jedno i to samo a pozatym stopien twojej diety mowi o wymiarach 5 lat treningu i 39 w kablu tyle mialem po 4miesiącach ALe widze ze nie ma co sie tutaj wypowiadac brak mi do was słow.

007
25-06-08, 18:59
Jeśli czujesz że masz rację to napisz to w taki sposób aby nikogo nie urazić.

Nie interesują mnie twoje osiągnięcia,ponieważ dobrze się czuje w sportach siłowych a rosnące kable to tylko efekt uboczny.

Animal
25-06-08, 19:04
leze i kwicze jak was słucham Kable to efekt uboczny %-) ?

007
25-06-08, 19:13
Leżysz i kwiczysz ? Tak -kwi kwi ?

Tak skracanie mięśni to dla mnie efekt uboczny przy sportach siłowych.Pstryk

Animal
25-06-08, 19:17
Co ty stary gadasz jakie skrocenie sie miesni ? gdzie to napisałem hahha jaki noob

Damian st-ce
25-06-08, 19:34
Animal powiedz mi, jesli możesz, jaki jest TWoje wykształcenie??

Animal
25-06-08, 19:36
pierwsza Technikum ale badz pewien ze wiem wiecej od Ciebie :-)

Damian st-ce
25-06-08, 19:37
czy jest to technikum zywienia??

Animal
25-06-08, 19:39
zywnosciom zajmuje sie na codzien na jednym z forum dla kulturystów.

Nie dziwie sie ze tak wyglądacie (po obejrzeniu Galerry) goscie ktorzy biją SAA wyglądają jak goscie u nas na sucho po 2 latach, ale to sie wynosi z forum na siłowni i zycie i sa własnie takie efekty.

Damian st-ce
25-06-08, 19:55
To ja Ci powiem tak... najdelikatniej jak moge, aby nie dostać ostrzeżenia ani bana:) Odemnie szczylu to 3 h..e w bok.I troche szacunku dla innych forumowiczów. Powodzenia. Prosze o zamkniecie tematu.