PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na siłowni dla dziewczyny.



DiscoKing
19-06-08, 18:15
Witam. Moja dziewczyna chce sie z mną wybrać na siłownie. I zastanawiam sie jaki trening był by dla niej odpowiedni. Moim zdaniem dobry będzie trening na rzeźbę. Co wy o tym sądzicie??

lg team
19-06-08, 19:53
niby dlaczego na rzezbe...

niech sprobuje kilku opcji

wydolnosciowy
silowy
masowy

do tego rozciaganie

nich sie przkona co jej bedzi ebradziej pasowac

badz trening typowo dla kobiet piersi / uda / posladki

MhL
19-06-08, 20:00
masowy , heheh :p

lg team
19-06-08, 20:10
co w tym dziwnego / smiesznego...

znam wiele kobiet ktora dobrze sobie radza z tym

slim shady
19-06-08, 23:29
niech sie zajmie fitness :P brzuch moze robic i posladki :P wsumie pasuje na rzeźbe bo chyba niechcesz miec dziewczyny z wiekszym bicem od siebie :D

DoDiK_29
20-06-08, 17:23
hehe. Powiedz jej żeby się rozciągała bo dziewczyny mają dobre predyspozycje do tego. Pozatym zaproponuj jej a6w albo abs i żeby trenowała tak jak już kolega powiedział na rzeźbe pośladki, piersi, uda i brzuszek.

MhL
20-06-08, 18:30
Kobiety sa bardziej ambitne i daza do celu z wiekszym uporem, na silowni tym bardziej. Do znajomego chodzila dziewczyna na silke i po pol roku wyciskala niz jej chlopak. Sa cwiczenia dla kobiet, chyba nawet byly zamieszczne u nas na forum. Ogolnie polecil bym tenis(dobrze robi na posladki :) i nogi) lub basen zamiast silowni.

lachu
20-06-08, 18:37
niech uprawia sport rower rolki siatkowka itp. chyba ze bardzo chce na siłowni to j/w uda piersi i posladki

Masterxxx
21-06-08, 14:04
Tutaj masz filmik jak powinna cwiczyc:)


http://www.silownia.tv/files.viewFile,97,trening-fitness---piekne-nogi.html

DiscoKing
21-06-08, 21:22
To nie chodzi o to że ona chce koniecznie na siłownie. Ale ja jej zaproponowałem żeby poszła ze mną bo coś ostatnio na fitness przestała chodzić bo nie miała z kim i było jeszcze tysiąc innych wymówek. Dlatego ją zabiorę ze sobą żeby ruszyła tyłek bo to leń straszny...

HerQleSZMC
22-06-08, 06:32
Zajmij się nią w inny sposób;):D jak chcesz zeby posladki poprawiła to możecie to zrobić ,,domowymi sposobami" hehehe;))

Damian st-ce
22-06-08, 09:46
Popieram :)

lg team
22-06-08, 18:54
jak pisalem zabierz ja na sale niech sprobuje wszystkiego

moze akurat cos sie jej spodoba i bedzie kontynuowac