PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odzywki



Jok
27-08-06, 18:01
Witam!
Zaczynam cwiczyc na silowni chce zbudowac ladna sylwetke.Mam zamiar cwiczyc 2-3 razy w tygodniu.Naleze do osob bardzo szczuplych 65kg przy 175cm(mam 20lat).Chcialbym nabyc troche masy miesniowej by miec lepsza sylwetke.Mozecie mi doradzic jakie suplementy zakupic aby szybciej uzyskac efekt,mysle zeby przenaczyc na ten cel ok 200zl.Wiem ze dieta tez jest wazna ale z tym jest problem bo studiuje na 2 kierunkach i mieszkam sam i nie mam czasu zeby gotowac sobie specjalne obiadki poprotu jem co jest w bufecie na uczelni.Prosze o pomoc
p.s
czy te same odzywki moze brac inna osoba czy to indywidualna sprawa, bo moglbym sie zlozyk z kolega i kupic cos drozszego

Jose
27-08-06, 19:09
jak masz problemy z dieta to gainer/bialko.....

Jok
28-08-06, 19:06
Dzieki za pomoc.Jesli mowisz ze jakis gainer wystarczy to spoko w sumie z tego co czytam to daje to czego chce tzn.mase miesniowa.A mozecie mi polecic juz jakis konkretny produkt oczywiscie w ludzkiej cenie??

vince
28-08-06, 19:42
trec mass xll, sni extreme pro, dymatize mega gainer, sports one hard gainer- to sa dobre gainery w przystępnej cenie...

u.waw.pl
29-08-06, 00:44
Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z kulturystyką, to zapomnij o odżywkach. Dobre odżywianie razem z solidnym treningiem dadzą dobre efekty. Suple dorzuć w momencie, gdy zauważysz, że efekty są coraz mniejsze.

vince
29-08-06, 07:59
gainer to tylko dodatek do diety dlatego moza go brac na poczatku..

u.waw.pl
29-08-06, 09:52
Moim zdaniem na początek warto węglowodany, białko i tłuszcze dostarczać z pożywienia. Dopiero później wprowadzić odżywki (białko, gainer, węglowodany), co może być dobrym stymulatorem wzrostu i doskonałą metodą na wyrwanie się ze stagnacji.

Jok
29-08-06, 16:45
Dzieki za posty mysle ze jednak skusze sie na jakiegos gainera.Mnie osobiscie nie chodzi zostanie kulturysta (broń Boze!!:) ) chce zbudowac fajna klatke piersiowa.Myslicie ze skosna laweczka ze sztangą wystarcza zeby cos zbudowac a moze macie jakis zestaw cwiczen w domu z laweczka sztanga dragalem i hantlami?? :grin:

Mystic
29-08-06, 17:54
Na początku wszystko łatwo przychodzi wiec nie potrzebne są gainery.Sama dieta wystarczy.Potem bedzie gorzej i wtedy dorzucisz sobie gainera :wink:

u.waw.pl
29-08-06, 23:59
Skośna ławeczka ze sztangą nie wystarczy, żeby zbudować przyzwoitą klatkę.

Jok
30-08-06, 13:42
Jesli skosna laweczka ze sztanga nie wystarczy zeby zbudowa przyzwoita klatke piersiowa tzn. ze bez sielwni sie nie obejdzie??

Mystic
30-08-06, 14:51
No raczej bez siłowni nie da rady. :wink:

Bez sprzetu nie bedzie efektu.

u.waw.pl
30-08-06, 17:22
Zapisz się na profesjonalną siłownię z trenerem.