PDA

Zobacz pełną wersję : raz czy dwa????



fanatykkkk
19-06-08, 11:38
nie no panowie to mi nie daje zyć.......sam nie wiem co robic...czy pakowac klatke 2 razy w tygodniu czy raz...biorac pod uwage fakt ze w poniedzialek cwicze 3cwiczenia na klatke...ale znowu najwieksza pompe ma na wyciskaniu sztangielek glowa w dol....wiec co lepiej cwiczyc w ciagu jednego dnia wszystkie partie klatki czy moze w poniedzialek tak jak robilem a w piatek te wyciskanie sztangielki w dół????????

Cielu7
19-06-08, 12:08
klatke 1 w tygodniu nie ma sensu 2 razy

lukemaster
19-06-08, 12:23
jak to nie ma w treningach na amse na forum jest podwieszony trening 2 razy na tydzien klatka w pon.cwiczy sie góre klaty sztanga potem hantlami a potem rozpiętki an skosie jescze a w czwartek wyciskanie na płaskiej potem i jescze jakies 2 cwiczenia nie pamietam teraz mussisz sobie sprawdzic ale nie abrdzo zgodze sie z moim przedmuwcą:) bo moim zdaniem warto raz za czas zrobic taki 6 tygodniowy trening z priorytetem na klatke i klatka fajnie dizie an tym treningu przynajmniej mis zła pzodro

terrorsiejem
19-06-08, 14:16
ja cwicze w pon dół klaty a w czwartek góre.

drugs
19-06-08, 15:25
cwicz raz a pozadnie do zajebania tak zebys szklanki nie mógł podniesc,ja tez mialem taki dylemat ale na mase to szkodzi taki drugi trening,pamietaj ze nadgorliwośc gorsza od faszyzmu....

fanatykkkk
20-06-08, 10:56
do drugs
no

fanatykkkk
20-06-08, 10:58
no ok ale ja mam tez taki problem ze jezeli bym cwiczyl raz w tygodniu to bym musial jebac wszystkie partie
-wycisaknie plasko sztangi
-wyciskanie

fanatykkkk
20-06-08, 10:59
no ok ale ja mam tez taki problem ze jezeli bym cwiczyl raz w tygodniu to bym musial jebac wszystkie partie
-wycisaknie plasko sztangi
-wyciskanie na skosie sztangi
-rozpietki
-wyciskanie sztangielek na skosie w dół
a sam nie wiem bo nieraz slysze ze nie powinno sie cwiczyc calej klatki na jednym treningu...to jak jest...?????

Damian st-ce
20-06-08, 11:16
Cała klatke na jednym treningu i koniec.

lukemaster
20-06-08, 12:14
to niech ktos napsize dlaczego nie mzoe sobie podzielić kaltki osobno góre osobno dół zeby poządnie pocwiczyc i dół i góre a tak jak masz wszystkow jeden dzien to zazwyczaj nie amsz juz tyle siły zeby góre dobrze pocwiczyć zaczynąjąc od dołu...ja ogółem tez cwicze w jeden dzień kalte ale mozna zmienic trening zeby podzielic na 2 dni moze mu ruszą obwody moze w jego przypadku sie to sprawdzi sprubój cwiczyc klate przez 2 dni po 6 tyg sdam ocenisz jak jest lepiej i dopasujesz do siebie

mały huba
20-06-08, 17:45
Sztanga płasko x3 serie
Sztanga skos w górę x3 serie
Sztanga skos w dół x3 serie
Rozpiętki x3 serie

Proszę bardzo.

Minias
20-06-08, 22:57
ja bym zamienił sztange w dół na chantle, bo bardziej wchodzi chantlami, przynamniej takie moje odczucie i rozpiętki robił na skosie bo na płaskim bardziej w bary idzie :)

Mike1989
20-06-08, 23:04
A jak robie trening na rzeźbe to tez mam robic klatke raz w tygodniu ?

terrorsiejem
21-06-08, 16:25
ani na mase ani na redukcje nie jest to wymogiem. poprostu robisz tyle razy ile uważasz za słuszne.raz czy dwa to zalerzy tylko od ciebie (dokładniej od stażu i intensywności treningu).

fanatykkkk
23-06-08, 12:46
rozpietki na koniec treningu?????czy wyciskanie skosu w dol na koniec???jest jakas regula...

Minias
23-06-08, 18:57
jak kto woli, ja na koniec przeplatam raz robie rozpiętki a następnym razem robie soks głową w dół

toxic
23-06-08, 19:04
rozpietki na koniec i po 4x rob cwiczenia... powiedzialem na koniec poniewaz rozpietki rozciagaja miesnia a inne dzialaj skurczowo tak mi sie wydaje ;) i latwiej jest na koncu rozpierki :)