PDA

Zobacz pełną wersję : Witam!



adrianmenyo
27-08-06, 13:54
http://i92.photobucket.com/albums/l3/adrianmenyo/DSC02231.jpg
http://i92.photobucket.com/albums/l3/adrianmenyo/DSC02224.jpg
http://i92.photobucket.com/albums/l3/adrianmenyo/DSC02165.jpg
http://i92.photobucket.com/albums/l3/adrianmenyo/DSC02149.jpg
http://i92.photobucket.com/albums/l3/adrianmenyo/DSC02148.jpg
http://i92.photobucket.com/albums/l3/adrianmenyo/DSC02132.jpg

Hej! jestem tu nowy wiece tak: cwiczylem pol roku potem pol przerwy teraz pol roku dalej cwicze, mam 41 w rece a po treningu 42.5 ostatnio bralem nitrobolon 2 puszki, gainera, hmb biore pol roku i chyba tyle aha glutamine jadlem 2 puszki :D waze 91 kg i powiem wam ze strasznie sie ciezko robi zdjecia samemu bo jak sie zabardzo spiolem to zdjecie bylo rozmazane :/ moze kogos niebawem znajde do zrobienia mi fotyto dam wiecej i lepsze. Cya guys!

Rocky
27-08-06, 16:18
no masa spoko łapa też bariera 40cm przekroczona wiec jest spoko klatke tez cos widac cwicz bo szkoda stracic uzyskanych rezultatów. Powodzenia w zdobywaniu masy

yanek902
27-08-06, 22:54
troche huja widac ale mase masz fajna i to bardzo az pozazdroscic
cwicz bo szkoda stracic uzyskanych rezultatów :!:

vince
28-08-06, 18:56
dobra masa, nie wiem czy tak foto wyszło ale mam wrazeniue ze kaptury lekko odstaja, poza tym popracuj nad brzuchem..
jakie rekordy..?

pey
28-08-06, 19:26
Ile Omki wziąłeś?
Stary nie wierze w Twoje wymiary i w staż na siłowni.
i nie pisz co wziąłeś z odżywek tylko z koksu-to nic strasznego hehe
Pozdro

adrianmenyo
28-08-06, 20:43
:razz: :razz: :razz: :razz: koksu nic :DDDD ale thx za komplement :D nic ziom nic :D jak zaczynalem cwiczyc to mialem 31 w rece ale cwiczylem w domu kilka miechow potem jak mialem tak z 35 zaczolem biegac na silke,mozna sie wyj...ac bez koksu i od jakiegos czasu juz rozumiem ze to luzik dobra dieta kilka odzywek i cudowne uczucie:DDD i dodam jeszcze ze pale ziolo czesto dosc :D i nic a nic nie pije bo to szit :D

Jose
29-08-06, 10:15
i dodam jeszcze ze pale ziolo czesto dosc i nic a nic nie pije bo to szit hmmm.... skad ja to znam http://img100.imageshack.us/img100/7606/skaczepw8.gif

mapet
29-08-06, 10:21
i dodam jeszcze ze pale ziolo czesto dosc :D i nic a nic nie pije bo to szit :D
A ja myślę że to własnie palenie ziółka to shit. Też kiedyś sporo jarałem. To zabija ducha walki w człowieku. Już lepiej sobie wypić trocę winka w niedzielę do obiadu niż jarać to gówno. :cool:

u.waw.pl
29-08-06, 10:26
Zalałeś się tłuszczem. Gdyby go odjąć sporo mnijeszy byś był. Pokaż nogi i plecy. Chyba źle się odzywiasz.

adrianmenyo
29-08-06, 10:54
tluszczem? heh no dobra dzieki niewiedzialem ze jestem gruby :D mam 84 w pasie, moze tak to wyglada bo nie cwicze brzucha, i kolega mial racje kaptury tez zaniedbalem, ale wezme sie za siebie, w udzie mam 61 w przysiadzie 100kgx 8 klatka 95kgx6 barki (hantelkami) 30kg x 6 (30kg jedna) i plecy :D plecy mam jak uwazam najlepsze: wioslowanie sztanga w opadzie tulowia 110kg x 10 :D sry czym sie zle odzywam? :D pozatym wole palic niz pic :S serio!!! wes sobie wypij po kazdym treningu 3-4lampki wina :D alco zrzera czlowieka marysia nie, nie spali ci miesni albo nie doda brzuszka jak piwo, ale rosnie jak trzeba, pokaze lepsze fotki z silki tylko aparat wezme na trening,
PS - koledzy ja uwazam ze na rzezbe to czas mam jeszcze, czytalem duzo literatury i stwerdzam ze dozezbiac sie mozna jak sie juz osiagnie pewna mase, ja ciagle jade na mase, bo puki co jestem maly :p powycinam miesnie tylko nie jest jesZcze na to czas!
Moj trening to pon. sro. piatek , czyli klatka+bic, plecy+tric, barki+nogi,
kazda partia to: 4cwiczenia po 3-4serie jade zasada weidera body boulding, zwiekszajac obciazenie: 12powt 8powt 6powt jak robie 4 serie danego cwiczenia 12,8,8,6 :d JAK SIE BEDE DOZEZBIAL TO BEDZIE PEWNIE 22, 18,16,12 :P

mapet
29-08-06, 11:01
alco zrzera czlowieka marysia nie, nie spali ci miesni albo nie doda brzuszka jak piwo
Za to wypali Ci mózg.
I nie pisałem żeby codziennie po treningu pić tylko w niedzielę. A po twojej odpowiedzi widzę ile ty palisz tego shitu.
Już po tobie gościu.

adrianmenyo
29-08-06, 11:06
mapet, Ej ale nie tolerancyjny jestes fakt pale co drogi dzien ale to moja sprawa!!! jesli jestes przeciwnikiem mary idz na odpowiednie forum i wypowiedz sie! moje zycie moja sprawa nie pijam nawet w niedziele :p

mapet
29-08-06, 11:22
Nie jestem nie tolerancyjny. Wręcz przeciwnie bym powiedział.
Masz rację twoje życie twoja sprawa. Ja tylko ostrzegam bo wiem dokąd mnie to zaprowadziło. Ty zrobisz jak zechcesz.
Pozdro i miłego haju. :mrgreen:

adrianmenyo
29-08-06, 12:14
mapet, Dziekoweczka ziomek :D tak wlasnie myslalem ze kolo mam lisc w avatarze a co on mi tu pier...dyka :D nie a tak powaznie to chwilunie juz pale i jak zaczynalem cwiczyc to palilem juz od dluzszego czasu, ale mimo to cos tam mi sie udalo zrobic moze bylo by lepiej bez mary ale co wtedy bede robil zostane rasowym kulturysta? bo: niebede pil palil, wiec co mi zostanie trzeba sie jaos odprezyc ja lubie cwiczyc ale nie jestem maniakiem zeby tylko nie palic bo nic mi nie urosnie pozatym mialme taka amotywacje ze siedzialem po upaleniu dzien predzej i niechcialo mi sie isc na silke aleto sie zmienilo wygralem z tym pije mala czarna i go na silke a tam macham jak trzeba nie od niechcenia, Ba zdazy mi sie nawet w polowie silki zapalic np. zrobie klatke i przed bicepsem zapale i fajnie sie cwiczy bo juz mi sie dajmy na to nie chcialo a tu nagle zastrzyk checi :D:D:D ile ziom paliles? ja od szkoly pdst.!!! :shock: :shock: :shock:

[ Dodano: 2006-08-29, 12:18 ]
u.waw.pl, pokaz swoje foto kolego zobaczymy jak sie bardzo wycioles :DD

yanek902
29-08-06, 14:17
mowisz ze marycha nic nie robi tyje sie bardzo i mozna dostac zapasci pierdole to glowno i tak robisz co chesz ale zrob sobie zdjecie i jaraj z 5 miesiecy zobaczysz jaki bedziesz mial brzuch bez obrazy ale nie domyslales sie czemu masz taki brzuch :!:

adrianmenyo
29-08-06, 14:28
yanek902, "...co chesz ale zrb sobie zdjecie i jaraj z 5 miseicy zobaczysz jaki bedziesz mial brzuch ..." ale poco jaram juz od czasu zanim cwiczylem, brzuch mowisz rosnie po marihuanie? a to ciekawe boja wiem ze marihuana zwieksza apetyt co mnie juz nie dotyczy bo mam z apetytem problemy tj. mam taka dietke: z rana brazowy ryz z serem bialym rodzynkami jogurtrem natur. i drzemem, potem ryz basmati z kurczakiem, dalej ryz basmati z kurczakiem ide na silke wracam jem spagetii z indyka i na kolacje kanapki z szynka wedzona piers z kurczaka i pomidory, ale czesto niemam "smaka" minie3h i mam jesc kolejny posilem ale nie mam na to "ochoty" i czesto po chwili zapominam ze mialem jesc, :/ czesto tak mam, zaczne pic wiecej wody moze ah i jeszcze jedno co do maryhy: marihuana zmniejsza poziom produkowanego testosteronu wlasnego, odwadnia miesnie przez co sa mniejsze i slabsze TAK! ludzie wiem to i prosze aby kazda kolejna osoba czytajaca ten temat nie starala sie mnie uswiadamiac jaram juz na tyle ze wiem co z czym i do czego ok?. Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-08-29, 14:35 ]
Znalazlem ostatnio ciekawe porownanie ze podobne "spustoszenie" na naszych plucach i ukladzie oddechowym spowoduje spalenie paczki papierosow lzejszych i 3 blantow z marihuany no spoko nie? a oto haczyk: w 3 blantach znajduje sie 3gramy marihuany a to oznacz ze spalisz pol grama z wodnej fajiki (ja pale tylko z wodnialki mam ze 3) raz na 2 -3 dni czyli to tak jakbys spalil no niewiem z jedna fajke raz na 2-3 dni ale warto zwrucic uwage na fakt ze palac z wodnej fajki oczyszczasz towiec z substancji smolistych!

tomek.
29-08-06, 18:38
super sprawa fajka wodna czy lodowa ale trzeba miec czas i miejsce bo pod mostem czy za krzakami to raczej nie wypali:p

ostatnio paliłem hasz z żarówki a dym wciągaliśmy wężykiem gumowym... :twisted: :twisted: :twisted: chyba najbardziej orginalny sposób palenia :razz:

Jose
29-08-06, 19:43
tak wlasnie myslalem ze kolo mam lisc w avatarze a co on mi tu pier...dyka pozer http://img124.imageshack.us/img124/3580/mlotek5kq.gif

Ba zdazy mi sie nawet w polowie silki zapalic np. zrobie klatke i przed bicepsem zapale i fajnie sie cwiczy bo juz mi sie dajmy na to nie chcialo a tu nagle zastrzyk checija takze popieram palenie ale bez przesady.. az na takie cos bym sie nie zdecydowal i napewno tego nikomu nie polece...
mowisz ze marycha nic nie robi tyje sie bardzoLoL :mrgreen: niby od czego sie ma tyc? jak sie tyje po bace to jedynie dlatego ze ktos pozniej wpie*dala nie wiadomo co...
ja tez preferuje wodne ;] ale jak nie ma to sie jakies wiaderko skreci zeby dobrze posiekalo http://img100.imageshack.us/img100/7606/skaczepw8.gif

to na tyle...
a co do zdjec to redukcja by sie przydala ale skoro nie chcesz to mysle ze na przyszle lato warto bys sie na to juz zdecydowal ;)

adrianmenyo
29-08-06, 22:03
Jose, kto jest pozer? wiem ze palenie w czasie silki to przesada ale nieraz tak mi sie nie chce juz ze... siegam po fifke :D taaa stare poczciwe wiaderko hehe i jeszcze butelka koniecznie 2L :D:D pralem cisnienia kiedys codziennie wlasnie w tym problem ze palilem juz dlugo przed tym jak zaczolem cwiczyc i tak pale troche sie staram ograniczyc ale slabo mi z tym idzie :/ myslisz ze redukcja mi sie przyda? sam juz neiwiem niechce stracic masy miesniowej ani troche :D pazerniak ze mnie :D moze jak do nast wakacji urosne to pewnie sie pomysli poki co pozdro i dzieki za wypowiedzi!

[ Dodano: 2006-08-29, 22:06 ]
co do mostu czy krzaczkow to ja mam juz wlasne gniazdko jedna mala fajka wodna stoji w kuchni za makaronem ide zaraz ja wyciagnac dawnno przez nia nie palilem :D wiec pale sobie w fotelu przed telewizorem lub komputerem "...w domu a nie pod blokiem za garazem..."

Jose
29-08-06, 22:08
Jose, kto jest pozer?to osoba ktora ma jakies znaki np wlasnie ganji na koszulce czy avatarze a ch*ja w zyciu jarala :mrgreen:
albo ktos kto np nosi bluze animala a nigdy nie byl na silowni :mrgreen:
ten drugi przyklad zeby nie bylo ze tylko do jednego porownuje :P

adrianmenyo
29-08-06, 22:51
haha nie no ja wiem kto to jest pozer :D tylko jak cytowales mnie to myslalem ze o mnie chodzi :D a tamten to mnie zdziwil lisc w avatarze a mi jedzie po gannji :D

mapet
30-08-06, 07:33
Liścia w avatarze mam przez sentyment po prostu. A popatrz na mój wiek. Jarałem gandzie przez bardzo długi czas i źle to sie dla mnie skończyło. Nie jaram już, albo tylko od roku i chcę żeby to tak już zostało i nikt mnie nie przekona że jaranie gandzi jest spoko.
Chcecie to sobie palcie ja już nie będe tutaj żadnych morałów pisał co miałem na ten temat do powiedzienia to już powiedziałem. Widzę że na to lejesz, cóż twoja sprawa. Obyś ne skończył tej historii tak jak ja.

adrianmenyo
30-08-06, 12:33
Jak to mawia moj kolega ktory niestety tez niema lba do ganji "jednemu sluzy drogiemu nie!" i niepali albo pali czasami tylko, sluchaj ziomek kazdy ma swoja psyhike i po upaleniu roznie reaguje ja zawsze mialem i mam dobra faze zero zrytych mysli, dolkow, itd. itp. a rozni koledzy mieli krzywe jazdy szkola poleciala, problemy z prawem, no niewiem rozne takie, ja jakos przez szkole jedna droga palilem teraz na studiach jestem pale, nie jestes w stanie mnie umoralnic a propos masz wiek 31 spoko ale wiek nie jest wazny skoro ty mogles 1 jointa zapalic w wieku 29 no lol stary tysiace ludzi na swiecie pala cala holandia tam kolesie siedza po urzedach i pala boby o mocy jaka ci sie nie snila, i co ?? kraj funkcjonuje napewno na poziomie wyzej niz nasz!!! tam starsi ludzie pala! moja kolezanka ma rodzine w paryzu mataka ojciec ciotka wojek babka dziadek i wiesz co mi opowiedziala jak wruzila pewnego razu z odwiedzin? ze co niedziela jakis nyyga przyniosl koperte z haszyszem i lezala na kominku a przy kolacji wojek pozedl po winko i te wlasnie koperte cala familia jarala po kolacji!! jak dlamnie kolesie ktorzy szukaja okazji do napicia sie co dzien laza po lokalach pija pija i pija i co? padna w koncu od tego alco bo organizm bedzie coraz slabszy a od palenia? niepowim oskrzela padna jak sie jara z fifki tylko za gorace powietrze sie wciaga ale pozatym co ci sie stanie? mowisz ze mozg ci wpier... zalezy, jednemu po jakims czasie odbije drogiemu nie! a szare komorki ci wpier..ala szybko jak zyjesz w centrom dozego miasta od spalin itd., a alcohol jak wpie..ala? to jest bez sensu gadanie wogole bo jak ci nie sluzy to nie pal i masz problem z glowy, a ze probojesz swoj przyklad przeniesc na kazda inna osobe ktora pali to jest twoj blad, bo na zrycie ci glowy moglo miec wplyw wiele innych czynnikow zyciowych! problemy itd itp, zaloj ze nie mozesz palic bo ja uwazam ze zje..ac sobie psyhike mozna nawet nic nie palac i nic nie pijac, nieraz ludzie "normalni" za bardzo odjezdzaja!

[ Dodano: 2006-08-30, 12:39 ]
i jeszcze jedno w avatarze masz kolesia ktory mi ie kojazy z gnojkami 16-17 lat bo sam w tym wieku lazilem w szerokich porach ale to przypal jest ogolny tylko paly mnie trzepaly teraz mimo ze slucham rapu ciagle to portkow takich bym nie zalozyl zreszta na osiedlu tak sie stalo z kazdym co wyrosl troche, i ty sie chwalisz ze masz 31 jak zobaczylem niedawno avatar... :razz: :razz: