PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch



Piterr
18-06-08, 19:08
Chcialbym wiedziec po jakim czasie, z jaka czestotliwoscia i intensywnoscia uwidocznil wam sie kaloryfer?

007
18-06-08, 19:34
Chcialbym wiedziec po jakim czasie ?,PO PARTIZIP 2/ z jaka czestotliwoscia ? 500 MZH / i intensywnoscia ? 100 KB/S uwidocznil wam sie kaloryfer? OD RADIATORA

Ciężko odpowiedzieć bo na to składa się wiele czynników i za każdym razem po wprowadzeniu jakiejś zmiany czas się różni.

Masz zbudowane mięśnie brzucha i chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej czy nie masz wyrobionych mięśni a chcesz je mieć na wierzchu i pozbyć się tłuszczu ?

Piterr
18-06-08, 19:48
nie rozumiem po co ten glupi komentarz na poczatku. A miesnie brzucha mysle ze mam juz jakos zbudowane bowiem cwiczylem pol roku ale z rozna czestoscia.

007
18-06-08, 19:55
Komentarz po to aby sprawdzić czy masz poczucie humoru.he he oczywiście żart w kit.

Aby spalić tłuszcz i nie utracić mięśni polecam biegi interwałowe bez względu na to jaki masz brzuszek efekty pracy powinny być zauważone po 1 miesiącu a finał zależy od ciebie i innych czynników.

Piterr
18-06-08, 20:02
Ciężko odpowiedzieć bo na to składa się wiele czynników i za każdym razem po wprowadzeniu jakiejś zmiany czas się różni.
Mozesz wymienic choc kilka tych czynnikow oraz rodzaj tych zmian?

007
18-06-08, 20:06
Dieta,trening,suplementacja,genetyka,wiedza,regene racja,ambicja,styl życia,itp części składowe im lepiej są skomponowane tym lepszy masz efekt w zamierzonym celu.

Piterr
18-06-08, 23:30
a jaka diete polecasz? najlepiej taka przystosowana rowniez na mase bo cwicze na mase a jednoczesnie zalezy mi na uwidocznieniu szesciopaka :)

Minias
19-06-08, 01:29
Czystałem gdzies, że robienie sześciopaka przy masie mija się z celem i lepiej go zostawić na rzeźbe, aczkolwiek nie dam sobie ręki obciąć, jeśli ktoś wie coś na ten temat to prosiłbym o odpowiedz bo sam się tym zainteresowałem. Z góry thx

tm7
19-06-08, 01:40
z tego co wiem to arnold robil mase i rzezbil brzuch , tak gdzies czytalem , wiec chyba mozna ;)

007
19-06-08, 05:53
Tak masa i sześciopak to jak najbardziej do wykonania.

obliczasz zapotrzebowanie i układasz szacunkową diete.

wprowadzasz trening masowy

wprowadzasz biegi interwałowe dlatego że w krótkim czasie leci dużo kalorii a mięśnie się nie jarają tak jak przy szalonych ćwiczeniach na siłowni na zgubienie tkanki tłuszczowej.

Masa-rzeźba / tu duże znaczenie ma dieta ponieważ nie chodzi o to aby się zatłuścić i a później za wszelką cene piłować tłuszcz tracąc masę mięśni.

dieta to też sprawa indywidualna,nie widząc twojej fotki nie jestem w stanie podać ci odpowiedniej.

Minias
19-06-08, 18:49
spoko, ale jak masz diete na mase i jedziesz trening na mase to chyba to nie za bardzo gra bo musisz obciąć z diety troche kalori na korzyść brzucha o ile się nie myle.

007
20-06-08, 00:08
coś w tym stylu na mnie działa właśnie takie rozwiązanie,musze dobrze zjeść aby mięśnie rosły ale z diety wyrzucam produkty o wysokim IG,nadmiar kalorii spalam biegami interwałowymi (dlatego że w krótkim czasie spala się dużo kalorii ) a na mięśnie brzucha trening z obciążeniem 1-2 razy w tygodniu

Piterr
20-06-08, 14:05
czy trening brzucha z obciazeniem nie powoduje powiekszenie rozmiaru miesni brzucha zamiast probowac uwykuplic ich ksztalt?