PDA

Zobacz pełną wersję : Doradzcie co teraz, Xpand czy Nitrobolon?



mike7775
27-08-06, 13:29
Witam, wlasnie skonczyla mi sie pucha Xpanda tego 925g nowa formula ( kupilem dwie wiec mam jeszcze jedna) Xpand w sumie biore od 37 dni razem z Shock Therapy, Shocka mam jeszcze ponad polowe. Mam tez cala puszke NITROBOLON II 500g, i sie zastanawiam czy
zrobic teraz przerwe, czy dalej jechac na Xpandzie do konca drugiej puszki, i potem Nitrobolon, czy zastosowac nitro w przerwie, czy jeszcze jakos inaczej? Wogole jak to jest z tymi stakami, ile mozna bezprzerwy stosowac Xpand? bo z tego co sie doczytalem na opakowaniu to napisali tam tylko zeby nie stosowac dluzej niz pol roku... ?!

Co do efektyow po tych 37 dniach to jestem zadowolony, waga poszla tak okolo 4kg, w bicepsie z 36,5cm poszlo na lekko ponad 37,5, sile ciezko zmierzyc bo caly czas cwiczylem
na tych samych obciazeniach, ale robie ponad 100% wiecej powtorzen niz na poczatku,
teraz chce dokupic nowe ciezary wkoncu wiec juz nie bede machal sztangielka po 40 razy:)

Pozdrawiam

Jose
27-08-06, 18:09
cykle kreatynowe to tak sie ciagnie do 60 dni max... ja zazwyczaj robie 50dniowe...

na Twoim miejscu zaczal bym brac teraz 2 puche XP i pociagnac tak do 50 dni tego cyklu...
potem przerwa conajmniej 50 dniowa... i zaczalbym cykl na nitro i na tej reszcie XP co zostanie...

tak ja to widze ;)

Gnidek
25-09-06, 20:16
Bralem X-panda i nie przypominam sobie by na opakowaniu pisalo ze nie wiecej niz pol roku watpie w to ale moze nie doczytalem wydaje mi sie ze powinienes zrobic przerwe i to nie mniej niz 4 tygodnie

mike7775
25-09-06, 22:52
Bralem X-panda i nie przypominam sobie by na opakowaniu pisalo ze nie wiecej niz pol roku watpie w to ale moze nie doczytalem wydaje mi sie ze powinienes zrobic przerwe i to nie mniej niz 4 tygodnie


Wklejam foto opakowania, tak jak pisalem wczesniej, nic tam wiecej nie ma na temat dlugosci
stosowania, tylko wlasnie to zeby nie dluzej niz 6 miesiecy.

pakernia.pl
27-09-06, 01:07
wg mnie możesz spokojnie skończyć Xpanda... Nitro raczej Ci nie pomoże

DUDEK
28-09-06, 11:18
pamietaj o przerwach miedzy cyklami kreatynowymi, conajmniej 4-6 tyg. Pamietaj o tym tez, ze kreatyna jest zakazana we Włoszech i Francji, przy dłuższym działaniu powoduje skutki uboczne, najwiekszy wplyw ma na cisnienie i prace serca

mike7775
28-09-06, 18:00
No wiem ze trzeba robic przerwy, o tym ze kreatyna jest zakazana w niektorych krajach to nigdy nie slyszalem.. ale czy Nitrobolon to jest kreatyna? bo to chyba kwalifikuje sie jako no-booster czy mam racje?

Jose
28-09-06, 22:48
nitro to jest stack kreatynowy... spojrz na sklad ;)