PDA

Zobacz pełną wersję : jak schudnac w miare duzo w 2 tygodnie



dajancia
18-06-08, 11:21
cześć mam 19 lat i jestem młoda mamą wiec przybyło mi kilka kg tu i tam mój chlopak jest w pracy za dwa tygodnie wraca jak dużo kg moge schudnac w dwa tygodnie dodam ze mam bardzo silna retencje wody co mam zrobic by zgubic chociasz te 6 kg w dwa tygodnie moga byc nawet drastyczne diety mam 167 wzrostu i waze 75 kg chce schudnac jak najwiecej ale narazie chodzi mi o te dwa tygodnie bardzo prosze o szybką odpowiec

DiscoKing
18-06-08, 12:30
Wiesz sama dieta nie poparta treningami nie daje zadowalających efektów. oczywiście 0 słodyczy i tłustych posiłków. Pamiętaj aby nie jeść posiłków tuż przed snem. Trening aerobowy jest potrzebny. Musisz biegać codziennie minimum 40 minut, Brzuszki. Ubierać sie grubo na treningi tzn. tak żeby można było sie dobrze spocić. Ortalion nie przepuszczający powietrza by sie przydał. Tyle z moich rad. Nie jestem ekspertem w treningu na redukcje wagi bo nie mam z nią problemów ale myślę że moje wskazówki choć w pewnym stopniu Ci pomogą :) Pozdrawiam :)

DiscoKing
18-06-08, 12:42
zapomniałem o basenie. A do treningów możesz wspomóc sie l-karnityną lub innymi odżywkami.

MhL
18-06-08, 13:00
Zapewne zdajesz sobie sprawe, ze ciezki trening i silna dieta moze doprowadzic do uszczerbku na zdrowiu. Nie napisalas jak jestes mloda mama, czy karmisz tego mlodego czlowieka, czy jest ono w stanie samo sobie "wziasc kromke chleba".

dajancia
18-06-08, 13:05
mam 19 lat ale nie karmie

MhL
18-06-08, 21:06
Schudnac nie jest tak latwo, zalezy to od wielu czynnikow; genetyka, tryb zycia, aktywnosc fizyczna, dieta, silna wola :) .

1. Dieta z ujemnym bilansem kaloryczny. Bardzo malo wegli i tluszczow. Nie objadamy sie, nie jjemy po 18.

2. Trenig - jak chcesz spalac To polecam Basen. Mozesz dolozyc trenig aerobowy wieczorkiem lub rower. Nasze cialo potrzebuje regeneracji. Nie przeciazaj sie bo w szpitalu nam wyladujesz.

3. Thermo Speed z Olimpu polecany spalacz, da efekty. W pierwszym dniu nie zauwazysz, ale po pierwszym tygodniu powinno ruszyc.

1Dieta, 2Trenig, 3Suplement - w takiej kolejnosci to dziala. Ladnej sylwetki nie osiaga sie w 2 tygodnie, utrzymac wage po redukcji tez jest ciezko. Najlepiej zarezerwowac sobie 3-4 razy w tygodniu 1-2 godziny i poswiec je naszemu cialu. Zachowujac przy tym dobra diete naprawde duzo mozna osiagnac
Pozdrawiam

pw
18-06-08, 21:22
aleq źle piszesz koledze.
Dieta z lekkim deficytem kalorycznym z czego dajesz 2,2białka, ww ucinasz do posiłków rannych i potreningowych a resztę energii starasz się dostarczać z węglowodanów.
Jesz co 2-3 godziny najlepiej a ostatni posiłek przed snem białkowy by zachamować katabolizm.
Niejedzenie po 18 spowoduje spadek mieśni, spadek przemiany materii, spadek suchej masy, wzrost tłuszczowej masy.

pw
18-06-08, 21:22
tse jest zbędne, najpierw dieta która tu ewidentnie kuleje.

Rynju
18-06-08, 22:18
pw - Tu nie chodzi o kolege a kolezanke - mloda mame.
W 2 tygodnie nie spodziewaj sie cudu. Jesli nie karmisz to mozesz sie pokusic o jakis trermogenik. Podstawa dla Ciebie powinna byc dieta (chodzi o to ze swoje zdrodlo energii masz zmienic z glownie weglowodanowego na bardziej bialkowe) poczytaj temat o ukladaniu diety na redukcje.
By schudnac potrzebujesz duzej ilosci wysilku nie chodzi o odowiedniej intensywnosci. Minimalnie 40min aerobikow, basen, sauna itp. Pamitaj by po 18 nie jesc weglowodanow. Niech nie ma co ci sie odkladac