PDA

Zobacz pełną wersję : Gineko.



exel
26-08-06, 18:15
Co ćwiczyć/jeść/robić, by zgubić nadmierny tłuszcz na klatce piersiowej ??[/scroll]

sławo
26-08-06, 19:51
co by tu robić
może zwiększyć ilość powtórzeń co za tym idzie zmiejszyć obciążenie
można dodać aeroby ale tłuszczu nie da się tak likwidowac z wybranych miejsc

może czego nie jeść napewno węgli tak po 18

tomek.
26-08-06, 21:18
tytuł mówi że masz ginekomastie

przeczytaj sobie chociarzby na wikipedi czym sie różni od lipomasti

ginekomasti nie usuniesz dietami
jedyie farmakologicznie bądz chirurgicznie

tak przy okazji żeby pozbyć sie lipomasti wystarczy 'tylko' zejsc poniżej 10% tłuszczu


jezeli nie wiesz co ci dolega to napisz czy masz guzki pod sutkami czy tylko tłuszcz z wodą

exel
27-08-06, 00:47
guzki...

Edit/

Przeczytałem, że przy gineko sutki swędzą i przy dotknięciu bolą. U mnie czegoś takiego nie ma ,więc jest to najprawdopodobniej lipomastia.

LUKI
27-08-06, 10:39
Brales ostatnio saa lub ph?

exel
27-08-06, 13:14
nien, nie brałem nic. Postaram się jak najbardziej unikać tłuszczu, może ustąpi...

tomek.
27-08-06, 13:51
najlepiej zrób fotke

napisz tez ile masz lat. ginekomasta młodzieńcza występuje w wieku dojrzewania u chłopkaów

tez miałem małe guzki pod sutkami i bolało jak dotykałem ale przeszo z wikiem zupełnie

Jose
27-08-06, 18:11
napisz tez ile masz lat. ginekomasta młodzieńcza występuje w wieku dojrzewania u chłopkaów

tez miałem małe guzki pod sutkami i bolało jak dotykałem ale przeszo z wikiem zupełnietakze to mialem w wieku jakos 14 lat ;)
wtedy najbardziej hormony szaleja i stad sie to bierze....

LUKI
27-08-06, 20:35
Napisales ze bedziesz unikal tluszczy- jezeli chodzi o te zle to ok, ale jezeli mowiles ogolnie o tluszczach to podstawowy blad. Jezeli jestes w okresie dojrzewania to masz juz odpowiedz. Zniknie samo :wink:

exel
28-08-06, 02:00
No tak, mam 16 lat, więc jest bardzo prawdopodobne, że chodzi tu o hormony. Bardzo dziękuje za odpowiedź. Podr.

E:
Wszyskim, którzy doradzali dodałem 'pomoc' :wink: