PDA

Zobacz pełną wersję : Zrob to sam?



FraZ
16-06-08, 19:20
Witam, mam zamiar zakupic worek treningowy i pouderzac sobie w domu, zastanawiam sie jadnak czy zawieszajac 30 kilowy worek na suficie nie sprowadze do siebie sasiada mieszkajacego nade mna? Dodam tylko ze mieszkam na parterze 6 pietrowego komunistycznego (z wielkiej plyty) bloku.

Napiszcie czy jest taka szansa ze sie uda?

Zakreble
21-06-08, 22:33
Wedłóg mnie to nie zrobi różnicy :P Bo jak jeszcze nie zwaliły sie do ciebie jego meble lub on sam to raczej worek nie zrobi różnicy. :P Jedyne co może sie stać to jak sufit jest "Kruchy" to poprzez wibracje może sie obsypać i kołek wypaść ale to jest raczej małoprawdopodobne :)

DiscoKing
24-06-08, 09:31
Coś mi sie wydaje że sąsiad będzie stałym gościem w twoim mieszkaniu... Worek w mieszkaniu to ryzyko gdyż możesz zniszczyć sobie sufit a worek wcale nie musi sie trzymać na umocowaniu. Oczywiście możesz spróbować ale ja bym odradzał.

toxic
24-06-08, 15:43
nie powinno sie nic stac tylko spytaj sasiada zeby nie plakal jak wywiercisz mu dziure w dywanie :D

Zbój
24-06-08, 19:28
Jak uchwyt na worek bedzie solidny i kołki odpowiedniej wilekosci(srednicy) to napewno sie nie urwie.

Problem będzie z sąsiadem,bo worek będzie mu chałasował, wiem bo sam mam siłownie w piwnicy a jak trenuje na worku to starzy narzekają że sie za bardzo sie tłuke,zwłaszcza wieczorami podczas oglądania tv :]

HuGsoN
27-06-08, 19:32
Od godziny 6:00 do 22:00, masz prawo robić co chcesz.