PDA

Zobacz pełną wersję : 1-2 miesiacy przerwy...



zapytajnik
16-06-08, 11:57
siema...czy jak mialem przerwe jakis miesiac (gora 2) to czy powinienem rowniez zaczac sobie teraz od obwodowego?? czy jechac normalny planik treningowy??
pozdro tejj...

terrorsiejem
16-06-08, 12:54
tak jest najpierw ogólnorozwojówka.

fanatykkkk
16-06-08, 13:04
mysle ze nie...ewntualnie pierwsze dwa tygodnie to lekki trening lekkie ciezry...miech czy dwa to nie tak zle...jezeli chodzi o przerwe

fanatykkkk
16-06-08, 13:05
a czy przez ta przerwe wyniszczyles sie alko i innymi specyfikami????????

terrorsiejem
16-06-08, 13:08
ja mysle że obowiązkowo ogólnorozwojówa i poczekaj chwilke to zobaczysz ile osób mysli podobnie :)

fanatykkkk
16-06-08, 13:16
no wiesz wiel osob mnie nie raz utwirdzalo w roznych kwestiach ale niestety blednie dlatego nie zawsze polegam na ich opini...JA bym nie jechal z ogolnorozwojowka ale to moje zdanie i wiele osob moze sie niezgadzac...

terrorsiejem
16-06-08, 13:19
na forum podaje sie zasady przyjęte przez wiekszośc i działające na większośc i sprawdzone przez większośc. Każdy organizn jest inny tobie może idzie dobrze bez ogólnorozwojowki ale większości nie. A ogólnorozwojówa nie zaszkodzi natomiast jej brak może :) pozdro.

fanatykkkk
16-06-08, 13:21
lol;Dpzdr

zapytajnik
16-06-08, 13:25
jezeli chodzi o moj ,,tryb zycia '' podczas tej przerwy to nie byl on jakis zabawowy... nie zazywalem duzo alkoholu(bylem jakies 4 razy na imprezie gdzie pilem i na tym koniec) a jezeli chodzi o inne specyfiki to nic z tych rzeczy nie zazywalem;d ogolnie tez myslalem zeby sobie zrobic ten trening przez jakies dwa tygodnie i pozniej zaczac cos konkretnego...ale poczekam jeszcze na wasze kolejne wypowiedzi...peace

terrorsiejem
16-06-08, 13:43
tzn z tym treningiem ogólnorozwojowym to jest tak oczywiście że po przerwie nie jest on niezbędny ale sam zdrowy rozsądek powinien ci powiedziec że powinieneś go zrobic jak większośc rozgarniętych ludzi. Jest to najlepszy sposób do odzyskania formy jaką miałeś przed przerwą do tego nie zabiją cie zakwasy jak przy treningu split by było :) Powoli mięśnie "przypomną" sobie jak mają sie ruszac a nie wpadniesz od razu na siłownie i bedziesz robił trening o wysokiej intensywności na dane partie najgorszym tego skutkiem może byc wyrobienie sobie złych nawyków treningowych (tak nawet po przerwie),przetrenowanie,wysoki katabolizm. Także twoją decyzją jest to co zrobisz :) Ja gdybym zaczynał nawet po 2 tygodniowej przerwie zrobił bym sobie ze dwa-trzy dni treningu fbw. pozdro.